“Κορυφή στα γλυκά.”
Κριτική για: Vrekos

Vrekos
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2018

Σίγουρα (όχι ίσως) το καλύτερο ζαχαροπλαστείο στο Αγρίνιο. Χωρίς να έχει πολύ μεγάλη ποικιλία ξεχωρίζει λόγω των ιδιαίτερων γεύσεων και της ποιότητας των υλικών του. Όμορφο, ήσυχο και μοντέρνο περιβάλλον στην κεντρική πλατεία της πόλης, κοινό σημείο συνάντησης για καφέ ή γλυκό. Ξεχωρίζει επίσης γιατί δεν είναι τεκές από τον καπνό όπως οι περισσότερες καφετέριες της πόλης.

Ευχαριστούμε, astran13

Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επιτέλους και κάτι στο Αγρίνιο που να άξιζε . Αρκετά ωραία γλυκά , το προφιτερόλ με τη λευκή σοκολάτα ,το cheesecake , η Τάρτα με λεμόνι όλα όμορφα ,καθαρά προσεγμένα . Επαγγελματίες κάτι που δεν συνάντας μάλλον εύκολα στο Αγρινιο από ότι κατάλαβα κατά τη διάρκεια της επίσκεψης μου

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Maria M
Η κριτική γράφτηκε 20 Δεκεμβρίου 2017

Τα γλυκα του ζαχαροπλαστειου ειναι ολοφρεσκα, αναφερονται κυριως σε γαλλικη ζαχαροπλαστικη. Υπαρχει χωρος για καφε κλπ οπως σε παλια παραδοσιακα ζαχαροπλαστεια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, NicolasP2645
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2017

Ένας υπέροχος χώρος με πολύ ωραίο design και σε ωραίο σημείο! Για τον καφέ και τα γλυκά του δεν το συζητάμε!!! Είναι και πεντανόστιμα και ποιοτικά!!

Ευχαριστούμε, ZoiG43
Η κριτική γράφτηκε 7 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εν αρχη ην....ΤΟ γλυκο,το οποιοδηποτε γλυκο.Εγω προσωπικα τρελαινομαι για την ταρτα λεμονιου.Ακολουθει ο καφες,που κατα την κορη μου που ειναι "γνωστης"ειναι ο καλλιτερος στο Αγρινιο,καθοτι ΤΑF και σωστα φτιαγμενος ειτε απλο espresso ειτε σε fredo.Η εξυπηρετηση γρηγορη και τα παιδια(σερβιτοροι)ευγενεστατα.Η θεση ειναι ο,τι πιο κεντρικο στην πολη κι ετσι το σεργιανι παει κι ερχεται.Δεν μπορω ομως να μην αναφερθω στα αμυγδαλωτα του Βρεκου ,που στην οικογενεια μου ειναι must για καθε ευτυχες γεγονος:αρραβωνες,γαμοι των παιδιων μου οπου η χαρη τους εφθασε σε Μυκονο και Ναξο,γεννητουρια των εγγονιων μου στο Αγρινιο η στην Αθηνα και φυσικα σε ολες τις βαφτισεις στην Αθηνα.Και παντοτε ωραιοτατα στολισμενα και σε υπεροχες συσκευσιες-ανθεκτικοτατες για να φτασουν σε καλη κατασταση σε καθε εκδηλωση μας σαν σημα κατατεθεν της φαμιλιας μας.Ασε τις τουρτες,τα παγωτα......Λιγωθηκα μονο που τα γραφω....Τρεχω να παρω ο,τι ναναι για αυριο που γιορταζει ο εγγονος μου να γλυκαθουμε ολοι στο σοι μας

Ευχαριστούμε, tereza t

Vrekos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγρίνιο, Περιοχή Αιτωλίας - Ακαρνανίας

Vrekos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!