Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε στο Saint Elias για να περάσουμε ένα οικογενειακό ταξίδι.

Μέναμε στο δωμάτιο 11, και πραγματικά από δωμάτιο, καθαριότητα, φαγητό όλα υπέροχα.

Ιδιαίτερες ευχαριστίες στα παιδιά του μπαρ και της κουζίνας. Ευχαριστώ στην Ιωαννα και την Ελένη του μπαρ. Ευχαριστώ το management που έδειξε τη δύναμη του σε θέματα προτοκολλου.

Θα σας ξαναδούμε!

Ευχαριστούμε, 358michalisk
Ο/η V C, General Manager του Louis St Elias Resort & Waterpark, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε για την επιλογή του ξενοδοχείου μας για την διαμονή σας και σας ευχαριστούμε για τα όμορφα σας λόγια. Η αναγνώριση που λαμβάνουμε από την κριτική σας είναι πολύ σημαντική και θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε για μοιραστείτε την όμορφη σας εμπειρία μαζί μας. Ευχόμαστε σύντομα να έχουμε την ευχαρίστηση να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας για να περάσετε ξανά τόσο ωραία.

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2020

Βάζω 5 αστέρια στο προσωπικό, ευγενέστατοι και πολύ εξυπηρετικοί όλοι. Το εστιατόριο πολύ καλό με νόστιμο φαγητό και παρα πολλές επιλογές . Πολύ καθαρό και όλες οι εγκαταστάσεις τέλειες,τα παιδιά λάτρεψαν την πισίνα και τις νεροτσουληθρες. Πέντε αστέρια σε ολα.Το συστηνουμε ανεπιφυλακτα!!!

Ευχαριστούμε, fivosf2020

Αγαπητέ κύριε Φοίβο,

Τα πολύ όμορφα σας λόγια για το St. Elias Resort, μας κάνουν όλους πολύ περήφανους που είμαστε μέλη της ομάδας του. Έχετε αναφερθεί πολύ θετικά σχεδόν για όλες τις υπηρεσίες μας αλλά η αναφορά σας στα μέλη της ομάδας μας είναι πολύ σημαντική και είμαστε σίγουροι ότι αυτή η αναγνώριση σας τους γεμίζει όλους με ευχαρίστηση που κατάφεραν να σας προσφέρουν το καλύτερο. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που περάσατε τόσο όμορφα μαζί μας και ευχόμαστε σύντομα να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας για ακόμα πιο όμορφες στιγμές.

Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όλα υπέροχα.. φιλικό όλο το προσωπικό και χαμογελαστό, πεντακάθαρο σε όλους τους χώρους, ψηλή ποιότητα φαγητού, τέλεια τοποθεσία!!! Το πιο ωραίο ξενοδοχείο που επισκέφθηκα στην Κύπρο!!!!!!!!!!!Το συστήνω σε όλους!!!

Ευχαριστούμε, ireneaG2851DU

Αγαπητή κυρία Ειρήνη,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα πολύ όμορφα σας σχόλια σε συνέχεια της διαμονής σας στο ξενοδοχείο μας αλλά και για την συνεχή προτίμηση σας. Έχετε χαρακτηρίσει το ξενοδοχείο μας σαν το πιο ωραίο ξενοδοχείο που επισκεφτήκατε και αυτό για εμάς είναι τεράστια ανταμοιβή αλλά και τεράστια ευθύνη. Υποσχόμαστε ότι θα συνεχίσουμε την σκληρή δουλειά για να προσφέρουμε το καλύτερο στους επισκέπτες μας. Σας ευχόμαστε το καλύτερο και σας περιμένουμε σύντομα στο χώρο μας για ακόμα περισσότερες στιγμές χαλάρωσης.

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020

Προσωπικά βάζω 5 αστέρια στο προσωπικό, ευγενέστατοι και πολύ εξυπηρετικοί όλοι. Το εστιατόριο πολύ καλό με νόστιμο φαγητό και παρα πολλές επιλογές . Πολύ καθαρό και όλες οι εγκαταστάσεις τέλειες,τα παιδιά λάτρεψαν την πισίνα και τις νεροτσουληθρες. Πέντε αστέρια σε όλα. Ευχαριστούμε πολύ st.elias θα σας επισκεφτούμε πάλι.

Ευχαριστούμε, GPAP178
Ο/η V C, General Manager του Louis St Elias Resort & Waterpark, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το St. Elias Resort για τη διαμονή σας αλλά και για την υπεροχή σας κριτική. Τα πολύ όμορφα σας σχόλια κάνουν όλα τα μέλη της ομάδας του ξενοδοχείου μας πολύ περήφανα και τους δίνουν τη δύναμη, αυτούς τους δύσκολους καιρούς, να συνεχίσουν με ζήλο και χαμόγελο να προσφέρουν το καλύτερο στους επισκέπτες μας. Η αναγνώριση σας είναι πολύ σημαντική για όλους εμάς και δεν έχουμε λόγια για να σας ευχαριστήσουμε. Η μεγαλύτερη μας όμως ικανοποίηση θα είναι όταν θα έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πέντε υπέροχες μέρες σε ένα πεντακάθαρο και ασφαλές περιβάλλον. Το προσωπικό ιδιαίτερα φιλικό και εξυπηρετικο. Υπέροχες γεύσεις και ωραία κοκτέιλ από το κ. Πάρη.

Five wonderful days in a spotless and safe environment. The staff is very friendly and helpful. Wonderful flavors and nice cocktails from Mr. Paris.

Ευχαριστούμε, Marinos L
Ο/η V C, General Manager του Louis St Elias Resort & Waterpark, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,
Είναι με ιδιαίτερη ευχαρίστηση που διαβάζουμε την εξαιρετική σας κριτική σε συνέχεια των διακοπών σας στο ξενοδοχείο μας. Σας ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα σας λόγια, τα οποία είναι πολύ σημαντικά για εμάς και μας δίνουν τη δύναμη να συνεχίσουμε να προσφέρουμε το καλύτερο στους επισκέπτες μας. Για ακόμα μια φορά σας ευχαριστούμε και ευχόμαστε σύντομα να έχουμε την ευχαρίστηση να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.
**********************************************************************************
Dear Valued Guest,
It is with great pleasure we receive your excellent review online following your stay in our hotel. We are delighted with your compliments and your special mention to our team members, services and offerings is very important to us. Thank you for again for choosing our hotel for your stay and we truly look forward to welcoming you back.

Με εκτίμηση/Best Regards,

Τhe team of St. Elias Resort