Travelocity
eDreams
Lol.travel
Priceline
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πέντε υπέροχες μέρες σε ένα πεντακάθαρο και ασφαλές περιβάλλον. Το προσωπικό ιδιαίτερα φιλικό και εξυπηρετικο. Υπέροχες γεύσεις και ωραία κοκτέιλ από το κ. Πάρη.

Five wonderful days in a spotless and safe environment. The staff is very friendly and helpful. Wonderful flavors and nice cocktails from Mr. Paris.

Ευχαριστούμε, Marinos L
Ο/η V C, General Manager του Louis St Elias Resort & Waterpark, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,
Είναι με ιδιαίτερη ευχαρίστηση που διαβάζουμε την εξαιρετική σας κριτική σε συνέχεια των διακοπών σας στο ξενοδοχείο μας. Σας ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα σας λόγια, τα οποία είναι πολύ σημαντικά για εμάς και μας δίνουν τη δύναμη να συνεχίσουμε να προσφέρουμε το καλύτερο στους επισκέπτες μας. Για ακόμα μια φορά σας ευχαριστούμε και ευχόμαστε σύντομα να έχουμε την ευχαρίστηση να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.
**********************************************************************************
Dear Valued Guest,
It is with great pleasure we receive your excellent review online following your stay in our hotel. We are delighted with your compliments and your special mention to our team members, services and offerings is very important to us. Thank you for again for choosing our hotel for your stay and we truly look forward to welcoming you back.

Με εκτίμηση/Best Regards,

Τhe team of St. Elias Resort

Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2020

Ενα απίστευτο μέρος σε μια εξαιρετική θέση στον Πρωτάρα με πανέμορφη θέα. Το προσωπικό ευγενικο και πρόθυμο πάντα να σε εξυπηρετεί. Οι χώροι πεντακαθαροι εντός και εκτός δωματίων. Για το φαγητό ότι και να πω είναι λίγο νόστιμο και πλούσιο. Ευχαριστουμε πολυ, περάσαμε αξέχαστα!

Ευχαριστούμε, afroditec261
Ο/η V C, General Manager του Louis St Elias Resort & Waterpark, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουλίου 2020

Αγαπητή επισκέπτρια,

Δεν έχουμε λόγια να σας ευχαριστήσουμε για τα πολύ όμορφα σας λόγια σε συνέχεια της διαμονής σας στο ξενοδοχείο μας. Είμαστε πραγματικά πολύ περήφανοι για την απίστευτη κριτική σας και είναι με μεγάλη ευχαρίστηση που διαβάζουμε τα σχόλια σας για την ομάδα του ξενοδοχείου, το επίπεδο καθαριότητας, την εξαιρετική θέα αλλά και το πλούσιο και νόστιμο φαγητό μας. Σας υποσχόμαστε ότι θα συνεχίσουμε την σκληρή δουλειά για να προσφέρουμε ευχάριστες αναμνήσεις στους επισκέπτες μας και ευχόμαστε σύντομα να έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά για ακόμα πιο όμορφες στιγμές.

Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020

Υπέροχη τοποθεσία στο βουνό με θέα τον Πρωταρά και την εκκλησία του Προφήτη Ηλία.Άνετα δωμάτια.Τέλειο και πλούσιο πρόγευμα και φαγητό.Υπέροχες οι πισίνες αλλά κυρίως το waterpark το οποίο διασκέδασαν πολύ τα παιδιά.Το jacuzzi που βρίσκεται μέσα στους καταπράσινους κήπους ήταν υπέροχο και πολύ χαλαρωτικό.Πολύ ευγενικό προσωπικό.Στην πισίνα η Ιωάννα και Pavel πολύ εξυπηρετικοί κ φιλικοί.Ο υποδιευθυντής κ.Σέργιος πολύ ευγενικός,φιλικός και μας έκανε να νιώσουμε άνετα στο ξενοδοχείο.Σίγουρα θα το ξανά προτιμήσουμε.Σας ευχαριστούμε για όλα.

Ευχαριστούμε, FotiniMSN2020

Αγαπητή Κυρία Φωτεινή,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα σας λόγια μετά τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Είναι με μεγάλη χαρά που λαμβάνουμε τα όμορφα σας λόγια και η ιδιαίτερη σας αναφορά στην ομάδα του St. Elias Resort είναι πολύ σημαντική για εμάς. Είναι πραγματικά μια μεγάλη επιβράβευση, που μας δίνει τη δύναμη να συνεχίσουμε να προσφέρουμε το καλύτερο στους φιλοξενούμενους μας. Σας ευχαριστούμε και πάλι που μας επιλέξατε, ευχαριστούμε για τα όμορφα σας λόγια και ευχόμαστε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο St. Elias Resort σύντομα.

Η ομάδα του St. Elias Resort.

Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, πολύ εξυπηρετικό και φιλικό προσωπικό. Ο κύριος Πάρης πρόσχαρος με υπέροχα κοκτέιλ στο μπαρ, οι κοπέλες στην πισίνα ευγενικές και πάντα πρόθυμες να εξυπηρετήσουν με χαμόγελο, το ίδιο και οι υπεύθυνοι στο εστιατόριο. Καθαρά και άνετα δωμάτια. Νόστιμο φαγητό με αρκετή ποικιλία.

Ευχαριστούμε, E-Xris
Ο/η V C, General Manager του Louis St Elias Resort & Waterpark, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουλίου 2020

Αγαπητή Κυρία Χριστιάνα,

Είναι με ιδιαίτερη χαρά και ευχαρίστηση που λαμβάνουμε την εξαιρετική σας κριτική και τα πολύ καλά σας σχόλια για τις υπηρεσίες μας και γενικότερα για το ξενοδοχείο μας.

Σας ευχαριστούμε για τα όμορφα σας λόγια και για την αναγνώριση προς την ομάδα το ξενοδοχείου μας. Σας ευχαριστούμε για την ιδιαίτερη αναφορά στην καθαριότητα αλλά και στο νόστιμο φαγητό μας και ευχόμαστε σύντομα να έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο χώρο μας.

Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2020

Πολύ καλή τοποθεσία και παροχές. Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Για την τιμή του όμως η μη παροχή ατομικών ειδών πρποσωπικής περιποίησης είναι αδικαιολόγητη. Το φαγητό χρειάζεται λίγη βελτίωση, μεγάλη ποικιλία αλλά όχι τόσο νόστιμα.

Ευχαριστούμε, loizos h
Ο/η V C, General Manager του Louis St Elias Resort & Waterpark, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουλίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε για την πολύ καλή σας κριτική μετά τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Τα ωραία σας σχόλια είναι πάρα πολύ σημαντικά για εμάς και θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι θα συνεχίσουμε ακόμα περισσότερο την προσπάθεια να προσφέρουμε το καλύτερο στους επισκέπτες μας. Σας ευχαριστούμε και για τα λιγότερο θετικά σας σχόλια σας τα οποία θα λάβουμε σοβαρά υπόψη. Για ακόμα μια φορά σας ευχαριστούμε για την επιλογή της διαμονής σας και ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα.