Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Travelocity
Orbitz.com
1.801
1.801
Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα και φέτος αυτό το υπέροχο ξενοδοχείο!Ο γιος μου ενθουσιάστηκε με τον εξωτερικό παιχνιδότοπο που έχει για τα παιδιά!Εμείς πάλι με το φαγητό!Πλούσιο μπουφέ ακόμα και για τα πιο απαιτητικά γούστα!Το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικό!Θα το πρότεινα με κλειστά μάτια!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, joannitazzz
Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2021

Άψογη εξυπηρέτηση από το φιλικό και πρόσχαρο προσωπικό, πεντακάθαροι χώροι και πιστή εφαρμογή των υγειονομικών πρωτοκόλλων, υψηλής ποιότητας φαγητό για όλες τις προτιμήσεις, άνετοι χώροι για ξεκούραση και ηρεμία, μαγευτική και απρόσκοπτη θέα προς τα κρυστάλλινα νερά της Αμμοχώστου

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, andreaskA3684MD
Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2020

Πραγματικα υπεροχη τοποθεσια για καθε ειδους διαμονη. Τελεια διακοσμηση εξαιρετικο προσωπικο. Επισης ειναι πεντακαθαρο!!!! Τελεια δωματια με φανταστικη θεα. Φαγητο αριστης ποιοτητας και γρηγορη εξυπηρετηση!! Απλα τελειο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, floraa872
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο με πολυ ευγενικό προσωπικό.Πεντακάθαρο σε πολυ ωραία τοποθεσία.Πολύ καλό πρωινό και γενικά οι χώροι εστίασης ήταν άψογοι.Επισης κατω απο το ξενοδοχείο υπαρχει οργανωμένη παραλία με συγκλονιστικά νερά. Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Pissourifabulous
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κάθε χρόνο και καλύτερα.
Ακόμα και φέτος με τόσα εμπόδια η ατμόσφαιρα ήταν φιλική, χωρίς ίχνος καταπίεσης.
Εμπλουτίστηκε το μενού, οι παροχές.
Πάλι κάναμε την καλύτερη επιλογή για την οικογένεια μας.
Ραντεβού του χρόνου

Ευχαριστούμε, fotish2701