“Πολύ κατώτερο των προσδοκιών μας”
Κριτική για: Hippocampus Lounge Restaurant

Hippocampus Lounge Restaurant
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2020

Πήγαμε για βραδινό. Παραγγείλαμε μπριζόλα με σάλτσα Jack Daniels και γαρίδες στο γκριλ. Η μπριζόλα δεν ήταν της ώρας,πρέπει να ήταν ψημένη από προηγουμένως και ξαναζεσταμένη. Επίσης δύο μικρά μπουκαλάκια κρασί που παραγγείλαμε ήταν της χειρότερης ποιότητας. Γενικά σε σχέση με ότι ακούσαμε και περιμέναμε μας απογοήτευσε πλήρως.

Ευχαριστούμε, nicoss385

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ορεκτικό, όπως και τα κυρίως ήταν εκπληκτικά και ό,τι έπρεπε μετά από ένα πρωινό μπάνιο στη θάλασσα. Το σέρβις πάρα πολύ καλό και οι σερβιτόροι πρόθυμοι να μας βοηθήσουν. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, theoni99
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη επιλογή για φαγητό. Εξαιρετικό service. Άριστη ποιότητα φαγητου. Ειχα καιρό να φαω τόσο ωραίο φαγητό. Μπριζόλα Jack Daniel απλά απίθανη.

Ευχαριστούμε, ioannisbarris
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικη ποιότητα και πολύ ικανοποιητικη ποσοτητα
Αρκετά καλή η εξυπηρέτηση και οι τιμές είναι λογικες για αυτό που προσφερει

Ευχαριστούμε, savvas1948
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2019

Κάθε φορά που επισκεφτομαι τον Πρωταρα είναι η πρώτη μου επιλογή!! Διαθέτει international κουζίνα με υψηλή ποιότητα καθώς συνδιάζει και ποσότητα το κάθε πιάτο!! Τα cocktails υπέροχα!! Το προσωπικό είναι πολύ προσεγμένο (ευγενικό & εξυπηρετικό). Τοποθεσιακα είναι σε καλό σημείο καθώς βρίσκεται σε κεντρικό σημείο στον Πρωταρα και έχει ένα μεγάλο πάρκινγκ από πίσω που βοηθάει!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, eirini_kots

Hippocampus Lounge Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πρωταράς, Παραλήμνι

Hippocampus Lounge Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.