“burger υψηλης ποιοτητας και γευσης !!!!!”
Κριτική για: Magister

Magister
Κουζίνες: Ελληνική, Γκριλ
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φρεσκα εγγυημενα υλικα ,ζεστο περιβαλλον και ολα εξαιρετικα προσεγμενα σε ενα οικογενειακο μαγαζι που αξιζει καποιος να δοκιμασει !!!! Τα burger ειναι ζουμερα νοστιμα με υπεροχες τηγανιτες πατατες και ποσοτητα που δεν αντεχεις να τελειωσεις !!!!!!!

Ευχαριστούμε, 06021971
Ο/η Rafael K, Manager του Magister, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2018

Είμαστε χαρούμενοι που καταφέραμε να σας ικανοποιήσουμε. Πάντα δίνουμε το καλύτερο μας εαυτό όσο στην επιλογή των υλικών αλλα όσο και στην παρασκευή του γεύματος. Θα χαρούμε πολύ να σας δούμε ξανα στη σάλα σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο burger και ομορφος χωρος. Κοιταξα το μενου για να δω μπυρες και προσεξα οτι εχει επιλογες απο ελληνικες μπυρες που ειναι μεν ακριβες αλλα αξιζουν να τις δοκιμασεις. Δοκιμαστε την volkan.

Ευχαριστούμε, Savvas P
Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018

Προσπαθώ πάντα να δοκιμάζω νέα πράγματα, οπότε βλέποντας στον κατάλογο το Rivia δεν μπόρεσα να αντισταθώ. Το αποτέλεσμα με εξέπληξε! Το μπιφτέκι ζουμερό και ψημένο όπως πρέπει, το τυρί έλιωνε και το αχλάδι έδενε τα πάντα μεταξύ τους. Ιδιαίτερο highlight οι σαλάτες του μαγαζιού, καθώς και η συλλογή τους από ελληνικές μπύρες. Ανυπομονώ να επιστρέψω στη Ρόδο για να ξαναπάω!

Ευχαριστούμε, Dimitra I
Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί έχει style θυμίζει ένα κομμάτι μιας παλιάς εποχής και συγκεκριμενα το εσωτερικό ενός κάστρου. Τα decor του ειναι βασισμενα στην medieval εποχη και διακρινεται απο τα διαφορα σπαθια, ξιφοι και τις ασπιδες που ειναι πμορφα διακοσμημενες σε διαφορα σημεια του μαγαζιου. Το κλίμα είναι ζεστό και η μουσική αρκετά καλή για να απολαυσεις το φαγητό σου. Δεν είναι ένα μαγαζί που το περιορίζει η ηλικία του καταναλωτή διότι μπορουν όλες οι ηλικίες και κατηγορίες ανθρώπων να το επισκεφτούν. Το σέρβις γρήγορο, πρόθυμο, ευγενικο και γεμάτο όρεξη για δουλειά. Τέλος το menu είναι εμπλουτισμένο από ορεκτικά έως και επιδόρπια και αξίζει να τονίσω πως η σπεσιαλιτέ του μαγαζιού είναι τα πεντανόστιμα burger τα οποία έχουν πάρει την ονομασία τους από διάφορα βιντεοπαιχνίδια όπως και η επιλογή του να διαμορφώσεις μια δικιά σου συνταγή από τα προτεινόμενα υλικά που σου προτείνουν. Εγώ και το αγόρι μου το έχουμε επισκεφτεί αρκετές φορές και πότε δεν είχαμε κανένα παράπονο και το συνιστούμε.

Ευχαριστούμε, Loukia M
Ο/η Rafael K, Manager του Magister, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Φεβρουαρίου 2018

WoW! Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια! Ειναι χαρά μας να βλέπουμε οτι οι επισκέπτες, αφιερώνουν τόση ωρα απλα και μονο για να γράψουν μια θετική εντύπωση! Θα συνεχίσουμε με την ιδια ενέργεια για να προσφέρουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα!

Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειχαμε πάει με τον φίλο μου που είναι από τη Ρόδο και ξέρει να τρωει.. Θααναπήγαινα σίγουρα! Έφαγα δύο φορές όταν ήμουν στη Ρόδο.. κρίμα που δεν πήγα παραπάνω! Πολυ καλές ετικέτες από μπύρες! Η μπύρα delphi συνόδεψε καταπληκτικά το μπέργκερ μου! Άμα βάλουν και πίκλες παίρνω το αεροπλάνο από Θεσσαλονίκη και έρχομαι!

Ευχαριστούμε, Marilia T

Magister: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Magister: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!