“Υπεροχο”

Κουζίνες: Κινέζικη
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2021

Υπέροχος χώρος υπέροχο φαγητό το προσωπικό ευγενέστατο. Ότι πήραμε ήταν φανταστικό . Όντας λάτρης της ιαπωνικής / κινεζικής κουζίνας από τα καλύτερα που εδώ φάει. Καλό θα είναι να τηλεφωνήσετε πριν πάτε γιατί μπορεί να μην έχει τραπέζι

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, ferrariclubgr
Ο/η Giorgos Mariettakis, Marketing του KabukiCanton, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2021

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μας αξιολογήσετε! Ελπίζουμε να μας επισκεφθείτε ξανά.

Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό περιβάλλον. Υπέροχο κινέζικη και όχι μόνο φαγητό. Το περιβάλλον πεντακάθαρο και πολύ προσεγμένο από διακόσμηση. Τα παιδιά που εργάζονται ευγενέστατα και πρόθυμα. Συγχαρητήρια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, apsaroudakis
Ο/η Giorgos Mariettakis, Marketing του KabukiCanton, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Αυγούστου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Ελπίζουμε να μας επισκεφθείτε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2020

Πήγαμε με την παρέα να φάμε όμορφα ,αλλά τελικά έγινε το αντίθετο. Αρκετή καθυστέρηση για να παραγγείλουμε , αλλά και το σέρβις. Μερικά φαγητά από αυτά που παραγγείλαμε την επόμενη μέρα μας πείραξαν στο στομάχι. Είναι πολύ όμορφος χώρος , αλλά και πολύ ευγενικό το προσωπικό. Ευχαριστώ!

Ευχαριστούμε, Mpampis V
Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2020

Το φαγητό άργησε τουλάχιστον 1 ώρα με αποτέλεσμα να φάω με την ψυχή στο στόμα λόγο ωραρίου... Όταν έφαγα με πονούσε όλη την επόμενη ημέρα το στομάχι μου(χωρίς υπερβολή )
Λυπάμαι γιατί είναι ένα όμορφο μαγαζί με ωραίο κλίμα...
Τώρα οσον αφορά τις τιμές... οι μερίδες μικρές και overpriced.. Δεν θα το συνιστούμε σε κανέναν!!!

Ευχαριστούμε, Plastiras_manolis10
Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2020

Απαράδεκτη εξυπηρέτηση κακή ποιότητα υπέφερα όλο το βράδυ...ανεπαρκές προσωπικό δεν θα το ξανά επισκεφτώ...

Ευχαριστούμε, mpampisdiakou

KabukiCanton: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Ιαλυσσός, Ρόδος
Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

KabukiCanton: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.