“Πάντα σε καλό επίπεδο ”

Κουζίνες: Κινέζικη
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εδώ και χρόνια είναι πάντα σε καλό επίπεδο το εστιατόριο και το περιβάλλον. Γρήγορη εξυπηρέτηση, φιλικό πρωσοπικο και το φαγητό στο 8/10. Αυτό το κινέζικο δεν θα σε απογοήτευση και είναι safe επιλογή

Ευχαριστούμε, Κώστας Π
Ο/η Canton_Lee, Ιδιοκτήτης του Canton Ασιάτικο Εστιατόριο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητέ Κώστα,

σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να αξιολογήσετε το εστιατόριο μας. Χαιρόμαστε που είμαστε προτίμηση σας εδώ και χρόνια. Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο περιβάλλον , ασιατική κουζινα από τις καλύτερες , εξυπηρετικό προσωπικό , τιμές τσιμπημένες αλλά πληρώνεις το ωραίο μέρος ! Να πατε κάνει καλό σούσι !

Ευχαριστούμε, Margarita C
Ο/η Canton_Lee, Ιδιοκτήτης του Canton Ασιάτικο Εστιατόριο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητή Μαργαρίτα,

σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να αξιολογήσετε το εστιατόριο μας. Χαιρόμαστε που σας άρεσε το φαγητό, η εξυπηρέτηση μας και η διακόμησμηση του χώρου μας. Θεωρούμε ότι για την ποιότητα του φαγητού που προσφέρουμε οι τιμές είναι αντίστοιχες. Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά στον χώρο μας και να δοκιμάσετε ακόμα περισσότερα πιάτα σούσι.

Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η διακόσμηση ειναι εξαιρετική, σχεδον ξεχνάς οτι βρίσκεσαι στην Ελλάδα. Το προσωπικό είναι ευγενέστατο! Το φαγητό ειναι καλό, οι μερίδες μικρές σε αντίθεση με τις τιμές. Δε μου άρεσε το καλαμπόκι και το μανιτάρι κονσέρβας που διαπίστωσα ότι υπήρχε στο πρώτο μου πιάτο (καυτερή και ξινή σούπα)θα μπορουσαν να είναι φρέσκα. Το σούσι στις φωτο φαίνεται τέλειο, στην πραγματικότητα δε με τρέλανε. Χωρίς την αλμύρα της σόγιας σως δεν αξίζει τα λεφτά του. Η κοτοσαλάτα ηταν εξαιρετική, η σαλάτα με γαρίδες ηταν ελάχιστη σε αντίθεση κ παλι με την τιμη της. Επίσης οι γαρίδες με σπανάκι ηταν 3 γαριδάκια περασμένα σε σελερι ξαπλωμενα σε σωταρισμενο σπανάκι..Προτείνω κρέας και λαχανικά της αρεσκείας σας με πιτουλες ρυζιού, ενα μπουκάλι κρασί και καλη παρέα για να ευχαριστηθείτε το πραγματικά φανταστικό περιβάλλον του εστιατορίου.

Ευχαριστούμε, Αργυρώ Γ
Ο/η Canton_Lee, Ιδιοκτήτης του Canton Ασιάτικο Εστιατόριο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητή Αργυρώ,

σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε προκειμένου να αξιολογήσετε το εστιατόριο μας ως προς το φαγητό, τη διακόσμηση και την εξυπηρέτηση μας. Λαμβάνουμε σοβαρά όλες τις παρατηρήσεις σας προκειμένου κάθε φορά να γινόμαστε καλύτεροι! Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά!

Ιδιοκτήτης

Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιος χωρος με παρκινγκ, ευγενικοτατο προσωπικο, αψογη εξυπηρετηση και πολυ καλες τιμες!!! Δοκιμαστε won ton με καβουρι,παπια με πιτες ατμου, φτερουγες κοτοπουλου, σαλατα κοτοπουλο και οπωσδηποτε σουσι!!!

Ευχαριστούμε, zwi p

Αγαπητή Ζωή,

σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να αξιολογήσετε το εστιατόριο μας. Χαιρόμαστε που σας άρεσαν όλα αυτά τα πιάτα και ευχόμαστε να έρθετε όσες φορές επιθυμείτε για να δοκιμάσετε ακόμα περισσότερα.

Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίες γεύσεις ! Σαλατα με κοτόπουλο, Φτερούγες, Παπια με πίτες Ρύζι πεντανόστιμο Γλυκόξινο κοτόπουλο όλα ήταν τέλεια !! Σούσι οπωσδήποτε ! Φτάσαμε αργά το απόγευμα Κυριακής και δεν προλάβαμε τον μπουφέ αλλά στο τέλος διαπιστώσαμε ότι φάγαμε αυτά που θέλαμε και πληρώσαμε περίπου στην τιμή του μπουφέ

Ευχαριστούμε, eleni882015

Αγαπητή Ελένη,

σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε προκειμένου να αξιολογήσετε το εστιατόριο μας. Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά και ελπίζουμε την επόμενη φορά να προλάβετε τον Κυριακάτικο μπουφέ μας.

Ιδιοκτήτης.

Canton Ασιάτικο Εστιατόριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος, Δωδεκάνησα

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος
Φαληράκι, Ρόδος

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος
Φαληράκι, Ρόδος

Canton Ασιάτικο Εστιατόριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!