“Τριχες στα φαγητα! Φαντασου τι γινεται στη κουζινα”
Κριτική για: KabukiCanton Kremasti

KabukiCanton Kremasti
Κουζίνες: Κινέζικη
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειχαμε παει πρωτη και τελευταια φορα βραδυ πρωτοχρονιας να δοκιμασουμε τα πιατα τους. Ερχετε το ρυζι με μια τριχα μαγειρεμενη με τα ρυζια κολυμενα πανω της σαν κομπολοι! Φωναζουμε την σερβιτορα και μας λεει με σπασμενα ελληνικα δεν ειναι δικη μας εμεις φοραμε σκουφια στην κουζινα! Μαγειρεμενη η τριχα δεν ειναι δικια τους εμεις την μαγειρεψαμε και την βαλαμε μεσα. Τελος παντων με ξυνισμενα μουτρα και σπαστα ελληνικα το περνει πισω και μας φερνει μαλλον το ιδιο πιατο που ειχε ακομη μια τριχα σαν την προηγουμενη! Ελεος! Ουτε συγνωμη ειπανε και μας το χρεωσανε κανονικα! Το μαγαζι εχει καλα σχολια και το εχουνε πολυ ψηλα οι ροδιτες αν και εχουνε γραψει πολλοι για τριχες και για το αγενες προσωπικο! Εμεις δεν ξαναπηγαμε και δεν το μετανιωσαμε. Στον ιδιο δρομο υπαρχει ενα αλλο κινεζικο που πραγματικα θα σας ανταμειψει με τις γευσεις και την ευγενεια του προσωπικου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2016
2  Ευχαριστούμε, christina1661
Ο/η Canton_Lee, Owner του KabukiCanton Kremasti, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητή Christina K,

ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να αξιολογήσετε το εστιατόριο μας. Όμως έπρεπε να αναφέρετε οποιαδήποτε δυσαρέσκεια σας στον υπεύθυνο του εστιατορίου ώστε να διευθετηθεί άμεσα το οποιοδήποτε θέμα.

Σας πληροφορούμε ότι στις κουζίνες του εστιατορίου μας, οι οποίες είναι ορατές και από τους επισκέπτες, μπορείτε να δείτε ότι η υγιεινή είναι σε άριστα επίπεδα. Επομένως, δεν χρειάζεται κανείς να φανταστεί οτιδήποτε αφού το βλέπει με τα ίδια του τα μάτια. Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι οι μάγειρες και το προσωπικό μας, τηρούν όλους τους κανόνες υγιεινής σε όλους τους χώρους του εστιατορίου και αυτό αποδεικνύεται όπως είπατε και εσείς, με το ότι οι Ροδίτες έχουν πολύ ψηλά το εστιατόριο μας.

Τέλος, όσον αφορά τα σπαστά ελληνικά, πρέπει να γνωρίζετε ότι πρόκειται για αυθεντικό Ασιατικό εστιατόριο επομένως υπάρχει μια λογική εξήγηση. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριο μας.

Η κριτική γράφτηκε 14 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο sushi bar κ κινέζικο εστιατοριο στην Ρόδο κ όχι μόνο..εχω επισκεφτεί πολλα sushi bar σε Γερμανία Ολλανδία κ Αθήνα αλλά Δεν βρήκα ακόμα κάτι Πού να συγκρίνεται γευστικά κ ποιοτικά με το kabuki - canton!!Τέλεια ατμόσφαιρα κ άψογο service!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Lefteris S

Αγαπητέ Lefteris S,

σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε προκειμένου να μας αξιολογήσετε. Σας πληροφορούμε ότι όλο το προσωπικό του Canton - Kabuki διαθέτει μεγάλη εμπειρία στον χώρο της εστίασης και εργάζεται καθημερινά προκειμένου να προσφέρει κορυφαίες ποιοτικές γεύσεις. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριο μας.

Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Χωρίς πολλά λόγια πολύ καλό ασιατικο φαγητό, άψογο sushi, ωραία ατμόσφαιρα και πολύ καλή εξυπηρέτηση. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, 934user
Ο/η George A, Public Relations Manager του KabukiCanton Kremasti, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ Savva a,

ευχαριστούμε για την καλή σας κριτική προς το εστιατόριο μας. Εκτιμούμε τα καλά σας λόγια και είμαστε χαρούμενοι που μαθαίνουμε ότι μείνατε ευχαριστημένος από την επίσκεψη σας. Το προσωπικό μας, δίνει τον καλύτερο του εαυτό καθημερινά ώστε να παρέχουμε σε όλους τους πελάτες μας τις καλύτερες δυνατές υπηρεσίες και χαιρόμαστε για το γεγονός ότι το πετύχαμε. Ανυπομονούμε να εξυπηρετήσουμε ξανά στην επόμενη σας επίσκεψη.

Η ομάδα του Canton

Η κριτική γράφτηκε 31 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Poli oreo perivalon me foveri diakosmisi.exoume episkefthei poles fores to en logo estiatorio omos kati pou kata tin gnomi mou einai poli mion gia afto einai i athlia simperifora tou prosopikou.den xamogelaei kaneis,kaneis na mas eksipiretisei kata tin isodo mas parolo pou mas kitousan oloi k mia fora pou etixe na vroume mia trixa sto fagito to prosopiko poli afthades mas epuse pos i trixa itan diki mas k anagastikame na zitisoume kai signomi.TRAGIKO.kata ta alla oraio fagito k oreos xoros einai ta sin tou estiatiriou

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, t3oulis
Ο/η Canton_Lee, Owner του KabukiCanton Kremasti, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητέ t3oulis,

ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να αξιολογήσετε το εστιατόριο μας. Να ξέρετε λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη οποιαδήποτε παρατήρηση σας. Για οποιοδήποτε θέμα προκύπτει που μπορεί να προκαλέσει την δυσαρέσκεια σας καλό είναι να ζητάτε να μιλήσετε με τον υπεύθυνο του εστιατορίου προκειμένου να επιλυθεί.

Επίσης θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το προσωπικό μας διαθέτει μεγάλη εμπειρία στον χώρο της εστίασης και δίνουν τον καλύτερο τους εαυτό για να εξυπηρετήσουν όλους τους επισκέπτες μας.

Τέλος, σας διαβεβαιώνουμε ότι τηρούνται όλοι οι κανόνες υγιεινής σε όλους τους χώρους του εστιατορίου και οι κουζίνες μας (του Ασιατικού και του Sushi) είναι διαμορφωμένες με τρόπο ώστε ο επισκέπτης να βλέπει τους μάγειρες μας και όλη την διαδικασία παραγωγής.

Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά στο εστιατόριο μας.

Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Κάτι πολύ μοναδικό σαν χώρος, με διακόσμηση που την συναντάς πολύ σπάνια... εξαιρετική ποικιλία σε Ασιατική κουζίνα και ένα καταπληκτικό sushi bar, με πλεούμενες βαρκούλες οι οποίες περιστρέφονται γύρω από τον χώρο όπου φτιάχνονται τα εξαιρετικά sushi μπροστά στους πελάτες, και εσύ απλώς απλώνεις το χέρι σου και παίρνεις οποίο θέλεις. Αλλά και σε όλους τους άλλους χώρους μπορείς να απολαύσεις απίθανο περιβάλλον και πολλά άλλα πιάτα. Οι τιμές είναι πολύ χαμηλές σε σχέση με αυτό που προσφέρει. Αν σου αρέσει το sushi και η Ασιατική κουζίνα μην παραλείψεις να πας... αξίζει...

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Manos K

Αγαπητέ Manos K,

σας ευχαριστούμε για την κριτική σας. Χαιρόμαστε πάρα πολύ που σας άρεσε το sushi bar μας όσον αφορά τις γεύσεις και την διακόσμηση. Εδώ και πολλά χρόνια προσπαθούμε να προσέχουμε στο μέγιστο βαθμό τις συνταγές μας και την διαμόρφωση του χώρου ώστε οι επισκέπτες να απολαμβάνουν το φαγητό τους και το ποτό τους με πάντα λογικές τιμές.

Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά στο εστιατόριο μας.

Ιδιοκτήτης

KabukiCanton Kremasti: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

Ιαλυσσός, Ρόδος
Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

KabukiCanton Kremasti: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!