“Τέλειο μέρος με εκπληκτική κουζίνα”
Κριτική για: Buddha Bar Beach

Buddha Bar Beach
Κλείστε τραπέζι
Bookatable
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαΐου 2019

Υπέροχη θέα και ένα εστιατόριο που φιλοξενείτε στον χώρο του ξενοδοχείου Santa Marina που από μόνο του είναι ένα στολίδι. Μπορείτε να φάτε ή απλώς να απολαύσετε ένα κοκτέιλ. Το προσωπικό είναι έμπειρο και ευγενικό. Εμείς πήγαμε για ποτό αλλά δεν μπορέσαμε να αντισταθούμε και παραγγείλαμε κάποια πιάτα που ήταν εκπληκτικά.

Ευχαριστούμε, niarchountina
Ο/η santamarinaresort, General Manager του Buddha Bar Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουνίου 2019
Μετάφραση Google

Dear niarchountina,

Thank you so much for sharing your kind words of feedback of your experience in Buddha-Bar Beach. We are truly proud to receive such comments and rightly so very proud of our colleagues. It is very motivating to read how much you enjoyed the views, the food as well as our services.

Thank you once again for taking the time to share your experience. We hope to welcome you back to Buddha-Bar Beach for another unforgettable experience.

Kind regards,

Leonidas A.
General Manager

Η κριτική γράφτηκε 15 Μαρτίου 2019

Τέλεια τοποθεσια . Ωραίο φαγητο και ποτό. Καλο σέρβις. Αλλά πολύ ακριβό.... Η μουσική αψ ωγή και καταπληκτικός κόσμος .

1  Ευχαριστούμε, Giorgos A
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απαραδεκτη η αγένεια παίρνει 10 με άριστα το 10 το φαγητό παίρνει μηδέν με άριστα το 10 το περιβάλλον μέτριο η συμπεριφορά του προσωπικού παντελώς απαράδεκτοι οι τιμές εξωφρενικές

1  Ευχαριστούμε, pangian1980
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχοντας κάνει κράτηση, μια αγενεστατη κοπέλα μας Έβαλε να περιμένουμε 15´ στο μπαρ για να αδειάσει το τραπέζι μας. Ο σερβιτόρος, έχοντας πάρει την παραγγελία μας, ρώτησε με ύφος «αυτά μόνο;;;». Ο λογαριασμός μας ήταν 250€ και μόλις πληρώσαμε στο pos μας ρώτησαν λες και είμαστε φιλαράκια αν θα συμπεριλάβουμε το τιπ στην κάρτα. Μολις τελειώσαμε το κρασί μας μας ζήτησαν να φύγουμε, για να αλλάξει το τραπέζι. Άσχετοι
Και απαράδεκτοι σε ολα τους.

4  Ευχαριστούμε, pennyg333
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2018

Είναι ένα μοναδικό μαγαζί με μουσική που σε ταξιδεύει και σε κάνει να περνάς τέλεια . Πολύ ωραίο φαγητό με υπέροχη ατμόσφαιρα και πολυτελείας και εξαιρετική εξυπηρέτηση και το πιο ωραίο σημείο της παραλίας . Πολύ καλός ιδιαίτερος κόσμος . Πρέπει να πάτε !

Ευχαριστούμε, CasaDIBeauteL

Buddha Bar Beach: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Στέφανος, Μύκονος

Μύκονος (Χώρα), Μύκονος

Buddha Bar Beach: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!