“Εξαιρετικό beach bar και εστιατόριο!”
Κριτική για: Pasaji

Pasaji
Κουζίνες: Φιούζιον

Πολύ όμορφο και μοντέρνο beach bar πιο χαλαρό σε σχέση με άλλα στην Μύκονο, σερβίρει πολύ ωραίο καφέ και έχει πραγματικά πολύ καλό φαγητό! Η διακόσμηση είναι πάρα πολύ ωραία και μοντέρνα, οι ξαπλώστρες στην παραλία πολύ άνετες. Το σετ οι ξαπλώστρες έχουν 25ε που θεωρείται καλή τιμή για Μύκονο. Η εξυπηρέτηση του προσωπικού είναι άριστη.

1  Ευχαριστούμε, Angelina G
Ο/η PCZ-PRManager, Communications & Marketing Department του Pasaji, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Αγαπητή Angelina G,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα τόσο ωραία σχόλια σχετικά με την εμπειρία σας στο Pasaji Mykonos.

Η φιλοσοφία μας παραμένει σταθερή και κύριο μέλημα είναι η προσωπική εξυπηρέτηση του φιλοξενούμενου μας σε ύψιστο επίπεδο. Χαιρόμαστε που απολαύσατε το μπάνιο στις "πολύ άνετες ξαπλώστρες μας με το πολύ καλό φαγητό & την άριστη εξυπηρέτηση του προσωπικού μας".

Ελπίζουμε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε σύντομα για μια ακόμη "εξαιρετική εμπειρία".

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το Pasaji Μυκόνου συνεχίζει τη παράδοση του Αθηναϊκού, με εξαιρετικό φαγητό, μουσική και σέρβις. Μόνο ατόπημα το επαιτικό, "ότι έχετε ευχαρίστηση" από το παιδι στο parking του εστιατορίου ύστερα από έναν σεβαστό λογαριασμό. Λάθος..

1  Ευχαριστούμε, Dimitris S

Αγαπητέ Dimitris S,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το χρόνο και τη διάθεση να μοιραστείτε στο TripAdvisor την εμπερία σας.

Η κουλτούρα μας παραμένει ίδια τόσο στην Αθήνα όσο στη Μύκονο αφού ο βασικός πυλώνας μας επικεντρώνεται στις εκάστοτε ανάγκες των φιλοξενούμενων μας. "Το εξαιρετικό φαγητό, service & η μουσική" είναι χαρακτηριστικά που αποδεικνύουν του τι είναι το Pasaji.

Αναφορικά με το parking στο περιβάλλοντα χώρο, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως το σχετικό κόστος είναι στη διακριτική ευχέρεια του πελάτη.

Ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα σε ένα από τα εστιατόρια μας.

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Καλό φαγητό , η τύπισσα στις ξαπλώστρες έχει πόλυ λάθος κριτήρια για το που θα κάτσεις στις ξαπλώστρες , φουλ διάκριση , κατά τα αλλά καλή παραλία και νορμαλ τιμές στο beach bar αλλά το κερασάκι στη τούρτα είναι στο parking . Έχουν ένα τύπο που ενώ σου λέει free σε υποχρεώνει να πληρώσεις ...και με λάθος τρόπο , μακριά

1  Ευχαριστούμε, Nikthegreek9

Αγαπητέ Nikthegreek9,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο να μοιραστείτε στο TripAdvisor την πρόσφατη επίσκεψή σας στο Pasaji Mykonos.
Τα ευγενικά σας λόγια για τo φαγητό και τις φυσιολογικές τιμές, μας ευχαριστούν πολύ. Ωστόσο, μετά λύπης διαπιστώνουμε ότι είχατε μια λιγότερο από ικανοποιητική εμπειρία όσον αφορά τις υπηρεσίες μας στην παραλία.

Επιτρέψτε μας να σας ενημερώσουμε ότι δεν είναι χαρά μας να γνωρίζουμε ότι απογοητεύσαμε έναν φιλοξενούμενο, αφού η εξαιρετικά υψηλή μας πληρότητα, δεν μας δίνει την ευκαιρία να μπορέσουμε να σας προσφέρουμε όλες τις ώρες της ημέρας την σειρά στις ξαπλώστρες που θα θέλατε, παρ'όλα αυτά, σας ευχαριστούμε ξανά για τις σχετικές πληροφορίες αφού συνεχώς προσπαθούμε να βελτιωνόμαστε.
Το parking που βρίσκεται στο περιβάλλοντα χώρο του Pasaji, δεν έχει specific fee αλλά παραμένει πάντοτε στη διακριτική ευχέρεια του πελάτη, αν θελήσει να προσφέρει το ελάχιστο στο προσωπικό του.

Ελπίζουμε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον ώστε να μπορέσουμε να ικανοποιήσουμε τις προσδοκίες σας.

Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σαν τελευταία βραδιά διαλέξαμε να φάμε σε παραλία και πήγαμε στο Pasaji. Πολύ ρομαντική ατμόσφαιρα, έχω την αίσθηση ότι βράδυ τέτοιες επιχειρήσεις είναι ακόμα πιο όμορφες.Εξαιρετική η κουζίνα τους, ιδιαίτερα το φιλέτο αρνιού, πολύ ωραίο σε δημιουργία και σε εκτελεση, αλλά και τα μπιφτέκια γαλοπούλας της φίλης μου δεν πήγαιναν πίσω. Άλλο ένα εστιατόριο με εξαιρετικό service και πολύ θετική αύρα συνολικά.

Ευχαριστούμε, Nikos G

Αγαπητέ Nikos G,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την βαθμολογία και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που ήσασταν κοντά μας!
"Η εξαιρετική κουζίνα, η ρομαντική ατμόσφαιρα & το εξαιρετικό service" χαρακτηρίζουν ακριβώς του τι είναι το Pasaji Mykonos, αφού τα λόγια σας μας τιμούν.

Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά σε ένα ακόμη ρομαντικό δείπνο στην παραλία μας.

Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2018

Εξαιρετική τοποθεσία και πάρα πολύ καλό φαγητό . Εξαιρετικό σέρβις και ξαπλώστρες , ο χώρος άριστα προσεγμένος και η μουσική φοβερή επίσης . Είναι πολύ καλό το κόστος αξίζει να πάτε.

Ευχαριστούμε, CasaDIBeauteL

Αγαπητή|έ Casa DI Beaute L,

Ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το Pasaji Mykonos και μοιραστήκατε την εμπειρία σας στο TripAdvisor.
Tα σχόλια σας δίνουν ιδιαίτερη χαρά σε όλα τα μέλη της ομάδας μας, αφού τόσο το "εξαιρετικό service, η τοποθεσία όσο το πάρα πολύ καλό φαγητό" είναι βασικοί πυλώνες των αξιών του εστιατορίου μας.

Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά το συντομότερο δυνατόν & να απολαύσετε τις "εξαιρετικές ξαπλώστρες συνδυαστικά με τη φοβερή μουσική μας".

Τις καλύτερες ευχές μας,
Pasaji Mykono

Pasaji: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ορνός, Μύκονος
Μύκονος, Κυκλάδες

Μύκονος (Χώρα), Μύκονος

Pasaji: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!