Tripadvisor
Ορνός
Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2014

Μείναμε μόλις ένα βράδυ. Ιδιαίτερα φροντισμένοι εξωτερικοί χώροι, ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και αρκετά ευρύχωρο. Ήμασταν τυχεροί γιατί δεν φύσαγε, πράγμα σπάνιο για την Μύκονο. Το πρωί αργήσαμε να ξυπνήσουμε και παρότι είχε τελειώσει η ώρα του πρωϊνού, μας πρόσφεραν καφέ, κέηκ, σπιτική μαρμελάδα και άλλα καλούδια. Συστήνεται ανεπιφύλακτα για όσους θέλουν ένα ήσυχο και όμορφο ξενοδοχείο, δύο χιλιόμετρα από την Χώρα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2014
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
3  Ευχαριστούμε, AthensIoannis
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2013

Περάσαμε την 5η επέτειο μας στο νησί και από την στιγμή που πατήσαμε το πόδι μας στο ξενοδοχείο Corfos πραγματικά ξεκίνησε η απόλαυση! Οι παροχές του ξενοδοχείου, λαβαίνοντας υπόψη την κατηγορία του, ήταν πολύ καλές (αν και έχουμε μια μικρή ένσταση για το γεγονός ότι δεν υπήρχε ντουζιέρα δίπλα στην πισίνα) και το σέρβις κάτι παραπάνω από άψογο. Για ότι χρειαστήκαμε, η ρεσεψιόν ήταν πάντα πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει φιλικά, κι αυτό μας έκανε ιδιαίτερη εντύπωση. Θα θέλαμε να ξαναεπισκεφτούμε το νησί στο μέλλον και σίγουρα θα επιλέγαμε το Corfos για την διαμονή μας.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2013
Ευχαριστούμε, Fotis T
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2012

Το ξενοδοχείο είναι υπέροχο, η τοποθεσία είναι λίγο χάλια διότι είναι λίγο μακριά απο χώρα και αναγκαστικά πρέπει να πάρεις ταξί η λεωφορείο... Τα δωμάτια πολυ καθαρά και το σέρβις υπέροχο ειδικά ο Παναγιωτης που είναι πολυ ευγενικός και πολυ καλός σε αυτο που έκανε! Ευχαριστούμε πολυ ελπίζουμε να ξανά επισκεφθούμε ξανά το ξενοδοχείο

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2012
2  Ευχαριστούμε, athensladova
Η κριτική έγινε: 20 Ιουνίου 2011

Επισκευτήκαμε με την συζυγό μου το εν' λόγο ξενοδοχείο το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος 2011. Μείναμε πάρα πολύ ευχαριστημένοι απο τις παροχές του ξενοδοχείου καθώς και την άριστη συμπεριφορά του προσωπικού. Πραγματικά δεν έχω κατι αρνητικό να πώ αφού και η σχέση τιμής/απόδοσης ήταν πολύ καλή, πράγμα σπάνιο στο συγκεκριμένο νησί!!!! Αν επισκεφτώ ξανά την Μύκονο, το Corfos Hotel θα είναι η πρώτη μου επιλογή.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2011
3  Ευχαριστούμε, alexgforce