“Μια υπέροχη και γευστική εμπειρία.”
Κριτική για: Kostantis

Kostantis
Κλείστε τραπέζι
Εύρος τιμών: 15 € - 40 €
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό περιβάλλον, άψογο και εξεταστικά γρήγορο service, τέλειες γεύσεις και τιμές ανάλογες με την ποιότητα του φαγητού.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2023
Ευχαριστούμε, Getaway35625792630

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί είναι μπροστά στην υπέροχη παραλία του Ορνού με ευχάριστο περιβάλλον και ευγενικό προσωπικό.
Τα πιάτα είναι προσεγμένα και γευστικά.
Φάγαμε δυο φορές με τα παιδιά μας και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.

1  Ευχαριστούμε, F6557QK_
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο μαγαζι απο τα λιγα ως το μονο που κραταει τα μετρα του κορωνοιου και αυτο μας κερδισε απο την αρχη.λιγο ακριβο αλλα για μυκονο ειναι μια χαρα.γευστικα μας αρεσαν ολα πηραμε αστακο με σπαγγετι σολομο και τονο δυο σαλατες και δυο ορεκτικα και πληρωσαμε περιπου 180€ 4 ατομα

Ευχαριστούμε, gmakris190284
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2020

Ομορφη ταβερνα-beachbar στην παραλία του Ορνου. Φαγητό μέτριο προς το καλό. Τιμές αρκετά υψηλές συγκριτικα με ανάλογα του είδους. Πολύ άσχημη εμπειρία στο τέλος οταν απο δικό μου λάθος άφησα 50 € παραπάνω στο λογαριασμό. Ενώ τους φάνηκε παράξενο και ηρθαν αμεσα να με ρωτησουν ποσα χρηματα αφησα εγω τους ειπα 50 € λιγοτερα απο οσα ειχα αφήσει. Οποτε πολυ απλα δεν μου αναφεραν το πλεονασμα. Οταν πλεον το αντιλήφθηκα μετα απο λιγα λεπτα και τους ζήτησα τη διαφορα ηταν ήδη αργα...

• Ποιότητα
3  Ευχαριστούμε, dimitrismZ8160LI
Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Σε ένα καταπληκτικό σημείο του Ορνου, πραγματικα επανω στη θάλασσα το εστιατόριο κωνσταντης εξυπηρετεί με συνέπεια τους πελάτες του αρκετά χρονια
Παρ όλο που το επισκέφτηκα στο τελος της καλοκαιρινής σεζόν η εξυπηρέτηση ήταν πολύ καλή
Με ευγένεια και χαμόγελο το προσωπικό έδειξε πως είναι επαγγελματίες
Ήπια ένα ποτό στην ξαπλώστρα αφού κολύμπησα και αμεσως μετά δοκίμασα στο εστιατόριο σπαγγέτι με μελιτζάνες και ξινοτύρι το οποίο ήταν εξαιρετικό
Απόλαυσα το ηλιοβασίλεμα με ένα ποτήρι κρασί και έφυγα απολύτως ικανοποιημένη
Οι τιμές ήταν προσιτές

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, polinag480

Kostantis: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Στέφανος, Μύκονος
Πλατύς Γιαλός, Μύκονος

Kostantis: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!