“Ολα τελεια!”

Το Απόμερο
Κλείστε τραπέζι
Εύρος τιμών: 8 € - 20 €
Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2023

Ολα τελεια. Το προσωπικο ευγενεστατο και το φαγητο νοστιμο και οι μεριδες του χορταστικες και με το παραπανω. Θα το ξανα προτιμησω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2023
    • Ατμόσφαιρα
Ευχαριστούμε, Xrysa T

Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν όλα καταπληκτικά. Το προσωπικό ευγενέστατο. Η αυλή περιποιημένη και καθαρή. Το φαγητό εξαιρετικό, μεγάλες μερίδες και σε πολύ καλές τιμές για Μύκονο. Πολλά ευχαριστώ σε όλο το προσωπικό για την περιποίηση και ιδιαίτερα στο Παναγιώτη που μας καθάρισε την ψάρι . Θα το ξανά επισκεφτώ σίγουρα και το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2023
Ευχαριστούμε, chrisa c
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2023

ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΦΙΛΕΣ ΓΙΑ ΔΕΙΠΝΟ ΣΤΟΝ ΩΡΑΙΟ ΚΗΠΟ.ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΝΟΗΣΕΙ ΓΙΑ ΚΡΑΤΗΣΗ.ΟΜΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΥΤΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΜΗΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ . ΤΟΝ ΣΥΓΧΑΙΡΩ ΓΙΑΤΙ ΧΕΙΡΙΣΤΗΚΕ ΜΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕ.ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΧΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕΡΙΔΕΣ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΜΕΡΙΔΕΣ ΣΤΑ ΟΡΕΚΤΙΚΑ.ΕΞΗΓΩ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2023
Ευχαριστούμε, riri r
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2023

Δύσκολα να μην σου αρέσει αυτό το εστιατόριο..Ας τα πάρουμε όμως τα πράγματα από την αρχή.. Μπαίνοντας μέσα βρίσκεσαι κατευθείαν στην υπέροχη και περιποιημένη αυλή του.. Νιώθεις ότι βρίσκεσαι στην αυλή κάποιου παραδοσιακού σπιτιού του νησιού..Το προσωπικό φορώντας το υπέροχο χαμόγελο του σε καλωσορίζει και είναι πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει άμεσα. Καλό θα ήταν λίγες ώρες πριν πάτε να κάνετε την κράτηση σας αλλιώς ίσως να χρειαστεί να περιμένετε ελάχιστα ώσπου να βρεθεί τραπέζι της αρεσκείας σας.. Μην ανησυχείτε όμως, η αναμονή είναι τόσο μικρή που δεν προλαβαίνεις ούτε το κοκτέιλ σου να απολαύσεις στο μπαρ όπου βρίσκεται στο εσωτερικό του εστιατορίου.. Αφού κάτσετε στο τραπέζι σας ένας σερβιτόρος σας φέρνει τον ανοιγμένο κατάλογο ενώ ένα λεπτό μετά ένας δεύτερος σας ρωτάει τι θα θέλατε να πιείτε.. Τέλεια εξυπηρέτηση με σωστή οργάνωση.. Ήρθε η στιγμή του φαγητού.. Νοστιμότατα ότι κι αν παραγγείλαμε..Οι μερίδες ήταν απολαυστικά μεγάλες..Θα σας πρότεινα να δοκιμάσετε τα χειροποίητα μπιφτέκια σχάρας.. Εξαιρετικά..Μου θύμισαν την μαμά μου..Το προσωπικό δεν σταμάτησε να μας ρωτάει αν όλα είναι εντάξει κι αν χρειαζόμαστε κάτι άλλο..Οι τιμές απόλυτα φυσιολογικές..Στο τέλος μαζί με τον λογαριασμό σας κερνάνε είτε μαστίχα λικέρ είτε κάποιο φρούτο εποχής..Για μένα και την γυναίκα μου πλέον έχει γίνει το "στέκι" μας κι έτσι είχαμε την χαρά να γνωρίσουμε και να κουβεντιάσουμε με τους ιδιοκτήτες του..Πως να μην ήταν όλα όμορφα αφού και οι ίδιοι είναι αξιόλογοι... Συγχαρητήρια.. Είστε παράδειγμα προς μίμηση..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2023
Ευχαριστούμε, Βαγγελης Π
Η κριτική γράφτηκε 28 Απριλίου 2023

Όλα ήταν εξαιρετικά , το κλήμα , το περιβάλλον , το φαγητό και ποσό μάλλον οι τιμές των προϊόντων για την Μύκονο! Αξίζει μια επίσκεψη και γιατί όχι σε καθημερινή βάση την περίοδο των διακοπών!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2023
Ευχαριστούμε, Spyros M

Το Απόμερο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μύκονος (Χώρα), Μύκονος
Άγιος Στέφανος, Μύκονος

Το Απόμερο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!