Travelocity
Orbitz.com
Priceline
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ειναι ολοκαίνουργιο. Τρομερή τήρηση των κανόνων λόγω covid, ειδικά στο πρωινό όπου σερβίρουν οι ίδιοι τα παντα.
Το πρωινό Πολύ καλό με πολλες επιλογές, το προσωπικο από τα πιπ ευγενικά ποη έχω δει και το στρώμα από τα καλυτερα που έχουμε κοιμηθεί. Μέσα στο δωμάτιο μινι αντισηπτικό για κάθε επισκέπτη .
Είναι δεδομένο ότι θα το επισκεπτουμε ξανα!!! Value for money

Ευχαριστούμε, kellysR416MS
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020

Πολύ προσεγμένο. Καθαρό και ανακαινισμένο. Το προσωπικό εξαιρετικό και με διάθεση να εξυπηρετήσει. Το δωμάτιο μεγάλο άνετο με όλες τις παροχές. Γενικά δεν βρίσκω κάτι αρνητικό να πω. Ήταν όλα πολύ καλά. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

1  Ευχαριστούμε, Chara A
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή επιλογή ξενοδοχείου, καθαρό περιποιημένο αρκετά άνετα δωμάτια και βολικό στρώμα. Ένα μειονέκτημα είναι τα μαξιλάρια στο κρεβάτι τα οποία ήταν άβολα. Καλό πρωινό. Οικογενειακό ξενοδοχείο όπου μπορούν τα παιδιά να παίζουν στην πισίνα, η παραλία δίπλα αν και δεν έχει κάτι ιδιαίτερο. Η περιοχή όπου βρίσκεται το ξενοδοχείο αρκετά μέτρια.

1  Ευχαριστούμε, Vanoulini
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περιπτωση παρα πολλων πλεονεκτηματων αλλα με ενα σοβαρο μειονεκτημα. Το δωματιο μας ηταν εξαιρετικο, παρα πολυ ευρυχωρο με φανταστικη θεα απο το μεγαλο μπαλκονι. Το πρωινο πολυ πλουσιο κ ικανοποιητικο.Το προσωπικο που συναντησαμε φιλικο κ εξυπηρετικο αν και απειροι και σε αποσταση περιπατου μια φανταστικη παραλια. Δλδ οτι πρεπει για να μην κουνησεις. Δυστυχως, υπηρχε θεμα με την καθαριοτητα. Η εντυπωση μου ειναι πως καθαριζαν μονο τα "χοντρα", οσα πιανει το ματι. Μονο συγυρισμα. Μυρμηγκια στο δωματιο. Και μια ροζ τσιχλα κολλημενη στο μαρμαρο γυρω απο την πισινα επι 3 μερες που καθαριστηκε κατοπιν υποδειξης μου. Ολα ευθυνη του μανατζερ που δεν ξερω αν υπαρχει καθως ηταν αφαντος.

Ευχαριστούμε, 518giorgosk
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 5 ημερες με τα δυο παιδια μας 8 και 4 ετών. Υπέροχο ξενοδοχείο, τέλεια όλα τα γεύματα ( all inclusive) , θάλασσα δίπλα πεντακάθαρη, το family room τέλειο, πισίνα για παιδιά που την ευχαριστήθηκαν, το συνιστούμε για οικογενειακές διακοπές ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, georgeaIex