Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε μείνει στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο και πριν 4 χρόνια. Ήταν και φέτος η 1η μας επιλογή για το τελευταίο 3ημερο διακοπών. Και η φετινή μας διαμονή ήταν εξαιρετική! Η καθαριότητα και τα μέτρα προστασίας ήταν ιδιαίτερα υψηλού επίπεδου. Ένα ξενοδοχείο κουκλιστικο, με έντονα κυκλαδίτικο στυλ μέσα στη Φοινικούντα! Συγχαρητήρια για την προσπάθεια και την ποιότητα που διατηρείτε!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Sophia_kARB
Ο/η viva mare, Ιδιοκτήτης του Viva Mare, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ!
Χαιρόμαστε που επιλέξατε και φέτος το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας.
Προσπαθούμε να κάνουμε το καλύτερο για τους επισκέπτες μας και η ανταμοιβή μας είναι τα θετικά σας σχόλια.

Τμήμα κρατήσεων

Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020

Τι να πω !!!!! Άψογη εξυπηρέτηση !!! Ευγενικοί ιδιοκτήτες !!! Πάρα πολύ καθαρό !!!Δωμάτιο άνετο με τέλεια θέα !!!! Νόστιμο πρωινό !!!! Μπράβο σας !!!! Το συνιστώ για οικογένειες και για ζευγάρια!!!! Εμείς πάντως θα ξανάρθουμε του χρόνου !!!!!

Ευχαριστούμε, 502katerinaz
Ο/η viva mare, Ιδιοκτήτης του Viva Mare, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας.
Χαιρόμαστε που περάσατε ευχάριστες στιγμές. Η κριτική σας και τα σχόλιά σας είναι πολύ σημαντικά για εμάς, καθώς προσπαθούμε καθημερινά για το καλύτερο.

Τμήμα κρατήσεων

Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2020

Ο σχεδιασμός των χώρων έχει γίνει σε νησιώτικο style και παραπέμπει πολύ σε Σαντορίνη κάτι που προσωπικά μου άρεσε ιδιαίτερα! Τα δωμάτια είναι ΠΟΛΥ ευρύχωρα και ΠΟΛΥ ωραία διακοσμημένα. Αυτό που ανεβάζει τον πήχη ψηλά είναι η προσοχή στις λεπτομέρειες: απλώστρα για τις βρεγμένες πετσέτες θαλλάσης, δυνατό ντους με ρυθμιζόμενη πίεση, μεγάλο μπάνιο, πρόσβαση σε άτομα και κινητικές δυσκολίες και σεβασμός στις ώρες κοινής ησυχίας.
Το συστήνουμε με 100% σιγουριά!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το Α1 είναι ιδανικό για ζευγάρι!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Dimitra M
Ο/η viva m, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Viva Mare, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουλίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας.
Η θετική σας άποψη είναι πολύ σημαντική για εμάς.

Σας ευχαριστούμε πολύ.

Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2020

Ωραίοι,προσεγμένοι χώροι εσωτερικά &εξωτερικά! Πολύ καθαρό &ευρυχώρο δωμάτιο που κάλυψε πλήρως τις ανάγκες μας.Παροχή παρκοκρέβατου.
Αξιοπρεπέστατο πρωινό που σερβίρονταν στο δωμάτιο(λόγω επικαιρότητας),αλλά &δυνατότητα παρασκευής του στο δωμάτιο.
Πολύ κοντά στη θάλασσα.
Ευγενική &διακριτική οικοδέσποινα.Κατόπιν συννενόησης μας επέτρεψε να κάνουμε νωρίτερα check in &αργότερα check out.Επίσης,πολύ καλή η τιμή του.
Ιδανικό για οικογένεια &για ζευγάρια.
Θα το ξαναπροτιμούσαμε ευχαρίστως &το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, ΧΛΟΗ Ε
Ο/η viva m, Ιδιοκτήτης του Viva Mare, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιουλίου 2020

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα θετικά σας σχόλια!!
Παρά τις αντίξοες συνθήκες που επικρατούν λόγω του ιού προσπαθούμε να ανταποκρινόμαστε στις ανάγκες και τις επιθυμίες των πελατών μας. Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά!
Με φιλικούς χαιρετισμούς,
VIVA MARE

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2019

Δωμάτιο ευρύχωρο, στρώμα καταπληκτικό, πρωινό εξαιρετικό και βέβαια πεντακάθαρο! Για λίγο φέτος αλλά επιβεβαιώνει για μια ακόμη φορά τα περσινά θετικά μου σχόλια ! Μπράβο και κάθε χρόνο καλύτερα! Θα τα ξαναπούμε σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Elias K
Ο/η viva m, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Viva Mare, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Αυγούστου 2019

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλιά σας.
Χαιρόμαστε που επιλέξατε και φέτος το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας.