Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Priceline
Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σε δυο λεπτά με τα πόδια από τη θάλασσα, καθαρό, κρεβάτια, μαξιλάρια, στρώματα σε καλή κατάσταση. Πισίνα και τζακούζι καθαρά. Ελπίζω να βλέπουν το παράδειγμά του και οι υπόλοιποι στη Φοινικούντα να αναβαθμίσουν τα καταλύμματά τους.
Ο ιδιοκτήτης είναι πάντα πρόθυμος να βοηθήσει.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Meliss0ula
Η κριτική έγινε: 6 Ιουνίου 2017

Το καλύτερο ξενοδοχείο , πεντακάθαρο , πολύ κοντά στην θάλασσα μετακινείσαι παντού με τα πόδια. Είναι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες. Εξαιρετικός ο Ιδιοκτήτης , εξυπηρετικός. Πολύ ωραία και η περιοχή. Θα επέλεγα πάλι το ίδιο ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
1  Ευχαριστούμε, pantadim
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Άριστη καθαριότητα,καταπληκτικό περιβάλλον,ευγενικοί άνθρωποι (προσωπικό) δεν θα πήγαινα αλλού.
Είναι ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες .
Πολύ κοντά στην παραλία της Φοινικούντας (απ' όταν φτάσαμε δεν ξανά μετακινήσαμε το αυτοκίνητο) .

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Spiros T
Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε επισκεφτεί το ξενοδοχείο μαζί με την κόρη μου κ το τετράποδο κοριτσάκι μου πριν από 3 χρόνια.....το ξενοδοχείο εξαιρετικό,ή διεύθυνση άψογη.....το περιβάλλον καθαρό,με καταπληκτική διακόσμηση .υπέροχος ο χώρος της πισίνας.... Πραγματικά το μέρος μας ηρέμησε......

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2015
1  Ευχαριστούμε, Pigi K
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2013

Ιουλιος 2013. Το καλυτερο ξενοδοχειο σε εναν ομορφο προορισμο. Η Φοινικουντα ηταν απο τα πιο ομορφα μερη. Το ξενοδοχειο με κερδισε. Ηταν πανεμορφο ,Τα δωματια ανετα και πεντακαθαρα, διπλα στη θαλασσα. Υπεροχος χωρος. Ο ιδικοτητης φιλικος και πολυ εξυπηρετικος.. Το συνιστω σε οσους θελουν να επισκεφτουν τη Φοινικουντα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
5  Ευχαριστούμε, basilioug