Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 27/06/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Orbitz.com
Travelocity
eDreams
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Κάτω του μετρίου. Δεν αξίζει τα χρήματα για αυτά που διαθέτει. Δεν ξαναπάμε. Το μόνο που αξίζει είναι η πισίνα. Το πρωινό μέτριο και λιτό. Το ξενοδοχείο δεν έχει καθόλου σήμα κινητής τηλεφωνίας και το Ίντερνετ στο ξενοδοχείο ανύπαρκτο. Απορώ με αυτούς που το βρήκαν εξαιρετικό. Ένα αστέρι για την πισίνα

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, gi0ulg
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τα λόγια είναι περιττά. Απορησαμε με οσους γράφουν θετικά σχόλια. Παραλάβαμε δωμάτιο το μεσημέρι με βρώμικα χρησιμοποιημενα και κιτρινισμενα κλινοσκεπασματα, ιστούς αράχνης σε όλους τους τοίχους, ανύπαρκτο ίντερνετ, ανύπαρκτη τηλεόραση που τυχαία είχε χαλάσει εκείνη την ημέρα, αίματα από σκοτωμένα ζωιφια στους τοίχους και επιθετικό ιδιοκτητη που θεώρησε και ότι τον προσβαλαμε για την καθαριότητα του ενώ εκείνος προσπαθούσε να μας πεισει ότι είναι ανακαινισμενα. Τα μπάνια ήταν επίσης βρωμικα με εξαίρεση τη χλωρίνη στα πατωματα. Ευτυχως η γυναικα του που ήταν πιο φιλική τα παραδέχτηκε όλα και έβαλε τις καθαριστριες να καθαρίσουν μπροστά μας ακόμα και τους τοίχους. Η τηλεόραση δε όταν ήρθε ήταν το πολύ
16''.Την επόμενη ημέρα στο πρωινό διαπιστώσαμε πόσο φτωχό ηταν, καθως ακόμα και οι φρυγανιες πρέπει να ήταν μπαγιατικες. Πολύ ωραία τοποθεσία με προοπτικές αν είχαν δώσει έμφαση
στην καθαριότητα και στην ποιότητα
φαγητού. Τα δωμάτια εννοείται ότι έχουν
να ανακαινιστουν από την εποχή του
"Ρετιρέ" ...Είχαμε κλείσει για 8 ημέρες μείναμε αναγκαστικά ένα βράδυ και πρωί πρωί φυγαμε να γλυτωσουμε τις μολύνσεις. Μα αν δεν μπορείς να κοιμηθείς πως να εμπιστευτείς να φας η να κολυμπήσεις σε αυτή την πισίνα; Δεν συστήνεται για κανέναν απολύτως λόγο. Πολύ κρίμα ειδικά λόγω της θέσης του ξενοδοχείου σε θάλασσα κλπ...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, 436efil
Ο/η geps9, Owner του Hotel Golden Sun, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2019

Καλησπέρα σας και ευχαριστούμε πολύ για την άστοχη κριτική σας! Δεν χρειάζεται να απορείτε για τον κόσμο που γράφει θετικές κριτικές αλλά μάλλον θα έπρεπε να απορείτε για το γεγονός ότι είστε η μόνη που γράφει αρνητικά!!!Η αλήθεια είναι πως ρίχνουμε το επίπεδό μας που ασχολούμαστε με τέτοιους "ανθρώπους",αλλά θα το προσπεράσω και θα σας ενημερώσω γιατί δεν το γνωρίζεται προφανώς ,πως το φαγητό μας είναι χειροποίητο και δεν έχει υπάρξει πελάτης να πει το αντίθετο πέρα από εσάς φυσικά!
Όσο για την καθαριότητα και τον τίτλο του σχόλιου σας έχω να πω ότι μάλλον βλέπετε πολλές ταινίες τρόμου και ο ιδιοκτήτης φυσικά είναι ο "Freddy Krueger" που σας υποδέχτηκε με "πριόνι" ξεχάσατε να το γράψετε.
Και κάτι τελευταίο,πως γίνεται να λέτε ότι το δωμάτιο είχε καθαριστεί με χλωρίνη κι εσείς θα πάθετε μόλυνση!
Υ.Γ Είστε από τους "πελάτες" που ξέρουν να κάνουν μόνο παράπονα,να προσβάλουν με σενάρια που βγάζουν από το μυαλό τους και δεν ικανοποιούνται με τίποτα,αν ήταν τόσο χάλια όσο τα παρουσιάζεται εσείς δεν θα μένατε ούτε ένα βράδυ!
Σας ευχαριστούμε και πάλι για το υπέροχο σενάριο που βγάλατε με τίτλο "ο εφιάλτης στο δρόμο για την Φοινικούντα", ελπίζω να βγάλετε πολλά λεφτά από την ταινία κι έτσι να πάτε κάπου "καλύτερα"!

Η κριτική έγινε: 15 Απριλίου 2019

Το εν λόγω ξενοδοχείο σε αποζημιώνει αν οι απαιτήσεις σου είναι λογικές. Όμορφη θέα, καταπληκτική πισίνα και περιβάλλον χώρος, ιδιωτική παραλία, ωραίο φαγητό, ικανοποιητικό σέρβις. Μείναμε 7 νύχτες και φύγαμε ευχαριστημένοι. Στα μειονεκτήματά του περιλαμβάνονται η "παρέλαση" κοντινών παραθεριστών και κατοίκων (κυρίως λόγω της πισίνας), που επιφέρει πρόβλημα στο μικρό parking, στο κολύμπι και στις ξαπλώστρες. Τα δωμάτια είναι παλιά και πρόχειρα συντηρημένα, ενώ δε διαθέτουν όλα θέα. Η παραλία με τις ομπρέλες και τις ξαπλώστρες σε πολύ μέτρια κατάσταση. Θα έβαζα 3.5 (καλό), αλλά δε διαθέτει η εφαρμογή τέτοια βαθμολογία.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
3  Ευχαριστούμε, stavros999
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2018

Σε ενα πανέμορφο σημείο, ενα ξενοδοχείο που θα μπορούσε να πάρει άριστα αν πληρούσε κάποια βασικά στοιχεία.
Οι μαξιλαροθηκες με κιτρινωπή απόχρωση, ομοίως και τα σεντόνια.. Ο εξωτερικός χώρος μια χαρά, το νερό όμως της πισίνας κάπως θολό, χρειάζεται σίγουρα
δουλειά στο σημείο αυτό..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
2  Ευχαριστούμε, Eric K
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κλείσαμε 6 διανυκτερευσεις αλλά στις 3 φύγαμε. Για τα χρήματα που κλείσαμε (περίπου 130€ με ημιδιατροφή) το δωμάτιο δεν κάλυπτε τις βασικές υποδομές. Για εξώπορτα, είχε μια πόρτα μπάνιου που δεν κλειδωνε. Το παιδί την άνοιγε όποτε ήθελε... Το ψυγείο ήταν στο ύψος του κεφαλιού της μικρής μας (!) στηριζομενο σε μολις 3 μικρές γωνιτσες. Τα Κομοδίνα 3 μέρες δεν είχαν ξεσκονιστει. Έχοντας εμπειρία από 3 αστέρων, εκτιμήσαμε ότι ήταν πολύ πολύ μακριά από τον ανταγωνισμό στην τιμή αυτή. Υπέροχη τοποθεσία και είναι κρίμα να μην γίνεται σύγχρονη αξιοποίηση. Φάγαμε καλομαγειρεμενο βραδυνο αλλά το πρωινό πολύ χαμηλής ποιότητας.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
4  Ευχαριστούμε, mariannam321