View deal
Booking.com87 $
eDreams87 $
getaroom.com97 $
Η κριτική έγινε: 18 Οκτωβρίου 2020

Η δεξίωση του γάμου, που κάναμε στην αίθουσα αστέρια του ξενοδοχείου, ξεπέρασε κάθε προσδοκία μας. Η αίθουσα ήταν άψογα διαμορφωμένη, το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό σε κάθε επιθυμία μας. Το φαγητό ήταν υπέροχο και όλοι οι καλεσμένοι μας έκαναν πολύ θετικά σχόλια.
Η νυφική σουίτα, καθώς επίσης και τα δωμάτια των καλεσμένων μας, ήταν άνετα καθαρά και προσεγμένα με υπέροχη θέα. Το πρωινό πλούσιο και απολαυστικό.
Οι εντυπώσεις μας ήταν οι καλύτερες και το συνιστούμε σε όσους θέλουν να πραγματοποιήσουν εκεί την δεξίωση του γάμου τους!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Maria_thessaloniki1
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020

Καθαρό και προσεγμένο ξενοδοχείο με ευγενικό προσωπικό.
Είναι σε ασφαλή περιοχή, έχουν καλό Internet, και ωραία θέα.

Υπάρχουν σημεία που θέλουν ανακαίνιση αλλά η τιμή ειναι πολύ καλή.
Προτιμώ προσιτές τιμές.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, lazpetr
Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2020

Επισκέφτηκα το Άστρος στις αρχές Σεπτέμβρη του 2020, με επιφύλαξη.
Πλέον συστήνω ανεπιφύλακτα ως προορισμό, αλλά και το συγκεκριμένο κατάλυμα. Υπέροχοι άνθρωποι οι οικοδεσπότες του, με έκαναν να δω με άλλα μάτια και να αγαπήσω την περιοχή !!!!!!!!!!! Όσο για το κατάλυμα και το δωμάτιο που έμεινα, εν μέσω κορωνοΪου, με έκαναν να αισθανθώ ασφαλείς και υγιείς.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Σαν συμβουλή θα έλεγα να βάλετε στις επιλογές σας το κατάλυμα αυτό, είναι τοπ επιλογή !!!!!!!!!!!!
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, margaritamV6111WI
Η κριτική έγινε: 20 Ιουνίου 2020

Εμεινα εκει λογω δουλειας,δυστυχως το ξενοδοχειο χρειαζεται ανακαινιση!Το πατωμα με πολυ παλιες μοκετες,λερωμενες σε αρκετα σημεια,με πριζες εκτος,οι πετσετες στο δωματιο μου ειχαν τρυπα,ρωγμες στους τοιχους και για το μπαλκονι δεν θα το συζητησω!Ισως και το πιο βρωμικο που εχω δει εαν μπορει να θεωρηθει μπαλκονι!Η παροχη νερου στο μπανιο δεν ηταν καλη,ουτε στο καζανακι ουτε για να κανεις ντους κι επισης καποιες ωρες της ημερας το νερο ηταν χλιαρο!Η μονη φιλοτιμη προσπαθεια ηταν απο το προσωπικο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
3  Ευχαριστούμε, Sismanaki
Η κριτική έγινε: 11 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη θέα. Μέσα στο πράσινο στα προάστια της Θεσσαλονίκης 20’ από το κέντρο της. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και ευγενέστατο. Το δωμάτιο άνετο και αν και καλοδιατηρημένο , θέλει οπωσδήποτε ανακαίνιση. Υπήρχαν θέματα γενικά, με την παροχή νερού στο μπάνιο ως πιο σημαντικό.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, raniad2015