Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2019

Καταπληκτική τοποθεσία με εξαιρετική θέα. Καθαρος χώρος! Το προσωπικό του ξενοδοχείου ευγενεστατο και τα παιδιά του εστιατορίου καταπληκτικά!Ένας χώρος στο μπαλκόνι του ξενοδοχείου που θα μπορούσε ο καθένας να απολαύσει έναν καφε,γεύμα,ακόμα και ένα ποτάκι.Καταλληλο και για οικογένειες με παιδιά!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, harileny12
Ο/η kaoikono, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Hotel Panorama Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Ιουλίου 2019

Αγαπητέ μας πελάτη,

Σας ευχαριστούμε θερμά τόσο για το χρόνο που αφιερώσατε, όσο και για τα καλά σας σχόλια!

Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα στο χώρο μας!

Hotel Panorama Team

Η κριτική έγινε: 27 Φεβρουαρίου 2019

Έκλεισα οικογενειακή σουίτα για 3 ενήλικες και 1 παιδί.Το δωμάτιο σχετικά μικρό και στο σαλόνι ένας πάρα πολύ παλιός καναπές με χάλια στρώμα και ένα παλιό καλοριφέρ για να ζεστάνει τον κρύο χώρο!Δεν έμεινα ευχαριστημένη από το ξενοδοχείο σε σχέση με αυτά που έβλεπα στις φωτο.Το φαγητό που τσιμπήσαμε ακριβό και κάτω του μετρίου.Χρειάζεται ανακαίνιση.

Ευχαριστούμε, alexia s
Ο/η kaoikono, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Hotel Panorama Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαρτίου 2019

Αγαπητή μας πελάτισσα,

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας.

Φροντίζουμε να λαμβάνουμε υπόψη μας όλα τα σχόλια με γνώμονα τη διαρκή βελτίωση τόσο της εικόνας, όσο και των παροχών του ξενοδοχείου μας.

Σας ευχαριστούμε για τη συνεισφορά σας και σας ευχόμαστε ό,τι καλύτερο.

The Hotel Panorama Team

Η κριτική έγινε: 24 Φεβρουαρίου 2019

Επισκέφτηκα μόνο το καφέ του ξενοδοχείου και η κριτική μου αφορά μόνο αυτό.. Η θέα είναι απίστευτη, η εξυπηρέτηση άψογη. Δυστυχώς η μέρα που το επισκέφτηκα ήταν μάλλον λανθασμένη γιατί δεν υπήρχε κανένας άλλος στον χώρο και η ατμόσφαιρα ήταν λίγο μελαγχολική.

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, evita S
Ο/η kaoikono, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Hotel Panorama Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Μαρτίου 2019

Αγαπητή μας πελάτισσα,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε και τη θετική σας κριτική!

Καθώς ο χώρος αφορά καφέ & εστιατόριο ξενοδοχείου και μάλιστα εκτός κέντρου πόλης, όντως υπάρχουν κάποιες ώρες που είναι εξαιρετικά ήσυχα, ειδικά τις καθημερινές. Ταυτόχρονα, αυτό για κάποιους είναι θετικό καθώς αναζητούν μια ήσυχη και χαλαρωτική ατμόσφαιρα για να διαβάσουν ένα βιβλίο ή να εργαστούν στον υπολογιστή τους.

Εύχομαι να μας επισκεφθείτε ξανά σύντομα και να έχετε την ευκαιρία να απολαύσετε το χώρο με περισσότερη ζωντάνια!

Η κριτική έγινε: 16 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο με ωραία θέα!!!
Ευγενικό προσωπικό το πρωινό ήταν
πλούσιο και είχε τα πάντα αναλόγως τις ορέξεις του καθενός!!!
Πολύ καθαρό δωμάτιο με υπερβολική ζέστη θα έλεγα προσεγμένο το Wi-Fi του παραπάνω από ικανοποιητικό!!!

Ευχαριστούμε, X2486DB_
Ο/η kaoikono, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Hotel Panorama Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Φεβρουαρίου 2019

Αγαπητέ μας πελάτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα ένθερμα σχόλιά σας!
Πάντα μας χαροποιεί ιδιαίτερα η εκτίμηση και ανάδειξη των παροχών μας, καθώς μας δίνει ακόμη περισσότερα κίνητρα για να συνεχίσουμε την προσπάθεια.

Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 14 Ιανουαρίου 2019

Οτι τίτλο και αν γράψουμε δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα και σε αυτά που προσφέρει αυτό το διαμάντι.Καθαριότητα,ευγένεια,πρωινό,τιμές,ποιότητα?όλα άψογα,έχω μείνει αρκετές φορές και δεν έχω βρεί ποτέ κάτι το αρνητικό,ένα μεγάλο μπράβο στην διεύθυνση!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, alexstaninos
Ο/η kaoikono, Διευθυντής Πωλήσεων του Hotel Panorama Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιανουαρίου 2019

Αγαπητέ μας πελάτη,

Η χαρά και το κουράγιο που μας δίνουν τα τόσο καλά σας λόγια είναι δύσκολο να αποτυπωθούν!

Όλη η ομάδα του Hotel Panorama Thessaloniki σας ευχαριστεί θερμά και ευχόμαστε να περνάτε πάντα τόσο υπέροχα στο ξενοδοχείο μας...άλλωστε προσπαθούμε συνεχώς για αυτό!