Η κριτική έγινε: 16 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο με ωραία θέα!!!
Ευγενικό προσωπικό το πρωινό ήταν
πλούσιο και είχε τα πάντα αναλόγως τις ορέξεις του καθενός!!!
Πολύ καθαρό δωμάτιο με υπερβολική ζέστη θα έλεγα προσεγμένο το Wi-Fi του παραπάνω από ικανοποιητικό!!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, X2486DB_
Ο/η kaoikono, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Hotel Panorama Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Φεβρουαρίου 2019

Αγαπητέ μας πελάτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα ένθερμα σχόλιά σας!
Πάντα μας χαροποιεί ιδιαίτερα η εκτίμηση και ανάδειξη των παροχών μας, καθώς μας δίνει ακόμη περισσότερα κίνητρα για να συνεχίσουμε την προσπάθεια.

Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 14 Ιανουαρίου 2019

Οτι τίτλο και αν γράψουμε δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα και σε αυτά που προσφέρει αυτό το διαμάντι.Καθαριότητα,ευγένεια,πρωινό,τιμές,ποιότητα?όλα άψογα,έχω μείνει αρκετές φορές και δεν έχω βρεί ποτέ κάτι το αρνητικό,ένα μεγάλο μπράβο στην διεύθυνση!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, alexstaninos
Ο/η kaoikono, Διευθυντής Πωλήσεων του Hotel Panorama Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιανουαρίου 2019

Αγαπητέ μας πελάτη,

Η χαρά και το κουράγιο που μας δίνουν τα τόσο καλά σας λόγια είναι δύσκολο να αποτυπωθούν!

Όλη η ομάδα του Hotel Panorama Thessaloniki σας ευχαριστεί θερμά και ευχόμαστε να περνάτε πάντα τόσο υπέροχα στο ξενοδοχείο μας...άλλωστε προσπαθούμε συνεχώς για αυτό!

Η κριτική έγινε: 17 Νοεμβρίου 2018

Πολύ καλό, καθαρό, ήσυχο, ζεστό, με εξαιρετική θέα, ευγενικό προσωπικό και άψογη εξυπηρέτηση. Η τοποθεσία του είναι εξαιρετική και είναι εύκολο να το εντοπίσει κανείς. Το πρωινό που σερβίρεται στο μπουφέ είναι πολύ καλό. Από την άλλη η κουζίνα του εστιατορίου είναι ανεκτή, στην περίπτωση που καθίσει κανείς για μεσημεριανό ή βραδινό.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Compass25867991623
Ο/η kaoikono, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Hotel Panorama Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Νοεμβρίου 2018

Αγαπητέ μας πελάτη,

Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση, αλλά και τα καλά σας λόγια.
Είναι ιδιαίτερα σημαντικό για εμάς να αναδεικνύετε τα θετικά στοιχεία του ξενοδοχείου μας μέσω της κριτικής σας.

Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά και να προσφέρουμε μια εμπειρία εστιατορίου πιο αντιπροσωπευτική μας.

Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι πολύ καλή, με ησυχία κ πολύ πράσινο γύρω γύρω! Τα δωμάτια ήταν αρκετά ικανοποιητικά, με όμορφη θεα στο βουνό, με μόνο μειονέκτημα τις βρύσες στο μπάνιο. Το room service άψογο, γρήγορο κ πολύ ευγενικό το προσωπικό. Το φαγητό ήταν αρκετά καλο, με μεγάλη ποικιλία.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, 2603evmel
Ο/η Katerina O, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Hotel Panorama Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητέ μας πελάτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένοι από τη διαμονή σας.

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2018

Υπέροχο ή εξαιρετικό;και τα δύο δεν είναι αρκετά για να περιγράψεις το ''ΠΑΝΟΡΑΜΑ'
Ευγενικό προσωπικό,πεντακάθαρο,υπέροχο και πολύ πλούσιο πρωινό και η τιμή δεν εχει σχέσει με αυτά που προσφέρει,κατά την γνώμη μου ότι καλύτερο για την Θεσσαλονίκη

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, alexstaninos
Ο/η Katerina O, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Hotel Panorama Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητέ μας πελάτη,

Δεν έχουμε λόγια να σας ευχαριστήσουμε για τα τόσο θερμά σας σχόλια, τα οποία μας χαροποιούν ιδιαίτερα!
Στόχος μας είναι η ικανοποίηση του πελάτη σε κάθε σημείο της διαμονής και εμπειρίας του, και από ότι φαίνεται η προσπάθεια της ομάδας μας ήταν επιτυχημένη και αυτή τη φορά!

Σας ευχόμαστε να έχετε πάντα τόσο ευχάριστες εμπειρίες στα ταξίδια σας και ελπίζουμε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα!