Η κριτική έγινε: 14 Ιανουαρίου 2019

Οτι τίτλο και αν γράψουμε δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα και σε αυτά που προσφέρει αυτό το διαμάντι.Καθαριότητα,ευγένεια,πρωινό,τιμές,ποιότητα?όλα άψογα,έχω μείνει αρκετές φορές και δεν έχω βρεί ποτέ κάτι το αρνητικό,ένα μεγάλο μπράβο στην διεύθυνση!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, alexstaninos
Ο/η kaoikono, Διευθυντής Πωλήσεων του Hotel Panorama Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιανουαρίου 2019

Αγαπητέ μας πελάτη,

Η χαρά και το κουράγιο που μας δίνουν τα τόσο καλά σας λόγια είναι δύσκολο να αποτυπωθούν!

Όλη η ομάδα του Hotel Panorama Thessaloniki σας ευχαριστεί θερμά και ευχόμαστε να περνάτε πάντα τόσο υπέροχα στο ξενοδοχείο μας...άλλωστε προσπαθούμε συνεχώς για αυτό!

Η κριτική έγινε: 17 Νοεμβρίου 2018

Πολύ καλό, καθαρό, ήσυχο, ζεστό, με εξαιρετική θέα, ευγενικό προσωπικό και άψογη εξυπηρέτηση. Η τοποθεσία του είναι εξαιρετική και είναι εύκολο να το εντοπίσει κανείς. Το πρωινό που σερβίρεται στο μπουφέ είναι πολύ καλό. Από την άλλη η κουζίνα του εστιατορίου είναι ανεκτή, στην περίπτωση που καθίσει κανείς για μεσημεριανό ή βραδινό.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Compass25867991623
Ο/η kaoikono, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Hotel Panorama Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Νοεμβρίου 2018

Αγαπητέ μας πελάτη,

Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση, αλλά και τα καλά σας λόγια.
Είναι ιδιαίτερα σημαντικό για εμάς να αναδεικνύετε τα θετικά στοιχεία του ξενοδοχείου μας μέσω της κριτικής σας.

Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά και να προσφέρουμε μια εμπειρία εστιατορίου πιο αντιπροσωπευτική μας.

Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι πολύ καλή, με ησυχία κ πολύ πράσινο γύρω γύρω! Τα δωμάτια ήταν αρκετά ικανοποιητικά, με όμορφη θεα στο βουνό, με μόνο μειονέκτημα τις βρύσες στο μπάνιο. Το room service άψογο, γρήγορο κ πολύ ευγενικό το προσωπικό. Το φαγητό ήταν αρκετά καλο, με μεγάλη ποικιλία.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, 2603evmel
Ο/η Katerina O, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Hotel Panorama Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητέ μας πελάτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένοι από τη διαμονή σας.

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2018

Υπέροχο ή εξαιρετικό;και τα δύο δεν είναι αρκετά για να περιγράψεις το ''ΠΑΝΟΡΑΜΑ'
Ευγενικό προσωπικό,πεντακάθαρο,υπέροχο και πολύ πλούσιο πρωινό και η τιμή δεν εχει σχέσει με αυτά που προσφέρει,κατά την γνώμη μου ότι καλύτερο για την Θεσσαλονίκη

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, alexstaninos
Ο/η Katerina O, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Hotel Panorama Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητέ μας πελάτη,

Δεν έχουμε λόγια να σας ευχαριστήσουμε για τα τόσο θερμά σας σχόλια, τα οποία μας χαροποιούν ιδιαίτερα!
Στόχος μας είναι η ικανοποίηση του πελάτη σε κάθε σημείο της διαμονής και εμπειρίας του, και από ότι φαίνεται η προσπάθεια της ομάδας μας ήταν επιτυχημένη και αυτή τη φορά!

Σας ευχόμαστε να έχετε πάντα τόσο ευχάριστες εμπειρίες στα ταξίδια σας και ελπίζουμε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα!

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2018

Ενα πολύ ωραίο ξενοδοχείο με καταπληκτική θέα.Πεντακάθαρο. Το προσωπικό υπέροχο με την ευγένεια του σε σκλαβώνει. Τη να πρωτο θυμηθώ τις καμαριέρες που μας έφτιαχναν ζωάκια με τις πετσέτες, την ρεσεψιον που οτιθέλαμε το είχαμε, το φανταστικό πρωινό, την ησυχία στο δωμάτιο.Πραγματικά απ τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω επισκεφτεί οσο αφορά τις επιθυμίες μου.Το προσωπικό εκανε τα πάντα για να περάσουμε τέλεια.ΜΠΡΑΒΟ

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ολα τα δωμάτια ήταν άψογα και ήσυχα, Και η σουιτα ακομα καλυτερη
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, 557katerina
Ο/η Katerina O, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Hotel Panorama Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Αυγούστου 2018

Αγαπητή κυρία Κατερίνα,

Μας κάνετε πολύ χαρούμενους και υπερήφανους για την ομάδα μας με τα εξαιρετικά σας σχόλια, και σας ευχαριστούμε πολύ για αυτό!
Όταν η πρόθεση για εξυπηρέτηση αναγνωρίζεται, αποτελεί τη μεγαλύτερη επιβράβευση και κινητήριο δύναμη για να συνεχίσουμε.

Ελπίζουμε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα!