Η κριτική έγινε: 22 Οκτωβρίου 2020

Βρίσκεται 20 λεπτά από το κέντρο, παρ' όλα αυτά είναι σε μια όμορφη και ήσυχη περιοχή γεμάτη πράσινο. Καθαρό δωμάτιο, γεμάτο πρωινό, πολύ ευγενικοί υπάλληλοι. Το δωμάτιο και από άποψη διακόσμησης πανέμορφο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
11  Ευχαριστούμε, antoniana14
Η κριτική έγινε: 22 Ιουνίου 2020

Το ξενοδοχείο απέχει 20’ με το αυτοκίνητο από την πόλη, αλλά έχει πολλά πλεονεκτήματα. Βρίσκεται σε πολύ ήσυχη περιοχή με πράσινο. Το δωμάτιό μας ήταν στον 4 όροφο και βλέπαμε την πόλη και την θάλασσα από το μπαλκόνι μας!!!. Το δωμάτιο ήταν ανακαινισμένο, πολύ καθαρό και φροντισμένο όπως έπρεπε γιατί ήμασταν εκεί στις 6 Ιουνίου , μετά τον covid- 19. Υπήρχε πολύ μεγάλη προσοχή από όλους τους υπαλλήλους και τηρούσαν τους κανόνες. Πολύ γρήγορο το wifi στο δωμάτιο και στους άλλους χώρους του ξενοδοχείου. Το πρωινό ήταν σε μπουφέ όπως κι παλιά αλλά τώρα μας σέρβιρε η υπάλληλος αφού βλέπαμε από μακριά τον μπουφέ και τις λέγαμε τι θέλαμε. Πολύ ευγενική και εξυπηρετική μας έβαζε ότι θέλαμε και όσες φορές θέλαμε. Υπάρχει άπλετο παρκινγκ και βρίσκεται πολύ κοντά σε πολλά καταστήματα της περιοχής.Πολύ εύκολη η πρόσβαση στο ξενοδοχείο για άτομα με κινητική αναπηρία. Πολύ καλή τιμή με τις υπηρεσίες που προσφέρει.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, eleftheria Κ
Η κριτική έγινε: 5 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο, πολύ καθαρό, αξιοπρεπές πρωινό. Ζητηστε δωμάτιο με cocomat στρώμα γιατί τα άλλα είναι παλιά και δεν είναι καλά. Ήσυχη περιοχή, κοντά στο κέντρο του Πανοράματος, αλλά απόμερο. Το συνιστώ

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, stavr0ula79
Η κριτική έγινε: 1 Δεκεμβρίου 2019

Είχαμε επισκεφτεί το ξενοδοχείο αρκετά χρόνια πριν. Με χαρά είδαμε ότι έχει ανακαινιστεί. Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και προσεγμένο, τα στρώματα πολύ αναπαυτικά και το πρωινό σε πολύ καλό επίπεδο. Γενικά μείναμε ευχαριστημένοι.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, MyriamGdtfm
Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2019

Εξαιρετικο ξενοδοχείο σε τρομερά ωραία περιοχή. Ήταν πολύ καθαρο και φαίνεται ότι έγινε πρόσφατα ανακίνηση. Επίσης θετικό ήταν το πρωινό. Είχε φοβερό μπουφέ που δεν το περιμέναμε σε καμία περίπτωση.
Το μόνο ίσως αρνητικο είναι η εξωτερική όψη θέλει λίγο ανακαίνιση. Μείναμε πάντως τρομερά ευχαριστημένοι άξιζε τα λεφτά του.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, anastasia k