“ΚΑΚΙΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ”
Κριτική για: Τάσος

Τάσος
Περιγραφή: Ένα σύγχρονο καφέ-ζαχαροπλαστείο στο κέντρο του Πανοράματος Ο ‘’ΤΑΣΟΣ’’. Το κατάστημα είναι κοντά σας από το 1977. Οι παραδοσιακές γεύσεις και το ευχάριστο περιβάλλον διατηρείτε μέχρι και σήμερα. Μπορείτε να συνδυάσετε το πρωινό σας με καφεδάκι και ζεστά χειροποίητα εδέσματα, το μεσημεριανό ή το βραδινό σας μαζί με καλή παρέα και ποτό ή απλά για να δοκιμάσετε ένα από τα εκλεκτά γλυκίσματά παρασκευασμένα από τις καλύτερές πρώτες ύλες.

Η συμπεριφορά του ιδιοκτήτη και του προσωπικού ήταν αγενέστατη και εχθρική όσον αφορά τα μικρά παιδιά. Ο λόγος ήταν ότι το παιδί έπαιζε με τη ζάχαρη!!!Η σερβιτόρα μας την πήρε από το τραπέζι και μας είπε ότι την τελειώνουμε και δεν θα έχει για άλλους!Όταν ήρθε φυσικά ο καφές μας δεν είχαμε ζάχαρη, γιατί προφανώς μας έβαλε τιμωρία!Όταν διαμαρτυρήθηκα ο ιδιοκτήτης μου είπε ότι δεν ξέρω να μαζεύω το παιδί μου. 1)Για ποιο λόγο να πηγαίνει ένας πελάτης κάπου όταν νιώθει προσβεβλημένος και ανεπιθύμητος?2)Πόσο κάνουν τελοσπάντων τα φακελάκια με τη ζάχαρη?Λυπάμαι που δεν μαθαίνω στο παιδί μου καλή συμπεριφορά και που έκανα έναν επιχειρηματία να ζημιώσει τόσο οικονομικά...

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 421chris123
Ο/η Τσομπανιδησ Φ, Ιδιοκτήτης του Τάσος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Καλησπερα σας, σε συνέχεια ,των παραπόνων σας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως ο κάθε πελάτης για εμάς είναι ξεχωριστός και λαμβάνουμε υπόψιν τα σχόλια σας, καταλαβαίνουμε την επιθυμία να παίξουν τα παιδια με ότι τους κεντρίζει το ενδιαφέρον, αλλα καταλαβενετε προφανώς ότι κατι τέτοιο δεν είναι εφικτό για πολλους λόγους.. και όχι λογω κόστους, το σχόλιο της σερβιτόρας μας εγινε απευθειας στο παιδάκι σαν δικαιολογια, για να μην τις πειραζει . Δε θεωρούμε σε καμία περίπτωση πως η υπόδειξη σωστης συμπεριφορας ειναι κακοπροαιρετη από πλευρας μας, και ούτε τιμωρουμετους πελάτες μας, έχουμε χρόνια εμπειρίας στον χώρο της εστίασης και η συμπεριφορά μας ειναι Α κατηγορίας όπως και το καταστημα μας. Όπως και να χει αν σας ενοχλησε κατι αας ζητουμε συγνωμη και σας περιμενουμε πάλι στην λουλουδιασμενη μας αυλη να γευτείτε τα προϊόντα μας....

Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ νόστιμα και καλής ποιότητας τριγωνάκια με κορυφή αυτά με τη γέμιση σοκολάτας! Λίγο τσιμπημένες τιμές αλλά πιστεύω άξιζε και σίγουρα θα το ξαναεπισκεφτώ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Doberjohn
Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο κύριος που βρίσκεται στο "κλουβί" το οποίο είναι ταμείο πολύ αγενείς με καθόλου τρόπους.. δεν μου άρεσε που έπρεπε να ρωτώ για πολλά είδη ζαχαροπλαστικής τις τιμές τους.

51  Ευχαριστούμε, nikolasa2017
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ενα παλιό μαγαζί στην περιοχή του Πανοράματος. Το παγωτό δεν ήταν καλο (γιαούρτι με ρόδι και φράουλα), αλλά το τρίγωνο εξαιρετικο. Οι τιμές τσιμπημενες (4€ το τρίγωνο, 4.50€ οι δύο μπάλες παγωτό). Το προσωπικό ευγενικό

15  Ευχαριστούμε, annapapa_thes
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2020

Παλιό καλό ζαχαροπλαστείο με παράδοση και με γλυκά που δεν τα βρίσκεις πλέον στην αγορά! Επίσης, η πίτσα κ το πεινερλι του είναι εξαιρετικά!Γενικά, το περιβάλλον είναι ευχάριστο και άνετο, το σέρβις ικανοποιητικό, η ποιότητα εξαιρετική,αλλά οι τιμές πολύ υψηλές για τους καιρούς που ζούμε! Θα πρότεινα μια λογική προσαρμογή!!

3  Ευχαριστούμε, Vathina

Τάσος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πανόραμα, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Πανόραμα, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Τάσος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!