“Φρέσκα γλυκά!”
Κριτική για: Klea Fine Bakery

Klea Fine Bakery
Η κριτική γράφτηκε 28 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τα γλυκά είναι φρέσκα, αν και οι τιμές τους αρκετά τσιμπημενες! Το προσωπικό πολύ ευγενικό και ο χώρος πολύ προσεγμένος!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
4  Ευχαριστούμε, annapapa_thes

Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2020

Δεν τηρούνται τα μέτρα προστασίας για τον κορονοιό.Επιτρέπουν είσοδο περισσοτέρων πελατών,χωρίς μάσκες προσωπικό και πελάτες.Όταν συνέστησα ευγενικά την τήρηση αποστάσεων και σωστή χρήση μασκών εισέπραξα ειρωνία από το προσωπικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, N4597SQ_
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2020

Δε ξέρω για τα άλλα προϊόντα του καταστήματος ούτε για τις τιμές τους, θα πω την άποψή μου για τα απαράδεκτα κέικ που μας κέρασαν .Ευτυχώς πριν το ανοίξω είδα πίσω την ετικέτα.Έπαθα σοκ με τα συστατικά.Περιείχε 10 διαφορετικά συντηρητικά γνωστά ως Ε.Το θεωρώ απαράδεκτο για ένα επώνυμο κατάστημα με πολύ καλές κριτικές και υψηλές τιμές όπως λένε άλλοι.Αυτά πωλούνται στα φθηνά super market..

Ευχαριστούμε, Ioannis V
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2020

Πολύ ευχάριστη ατμόσφαιρα στον φούρνο αυτό. Καθαροί οι χώροι και πολύ καλή η εξυπηρέτηση. Έχει πάρα πολλά είδη γι να φας. Εμείς δοκιμάσαμε 2 κις Λορέν. Αυτό με τις πιπεριές και το τυρί ήταν ότι καλύτερο έχω φάει ποτέ!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, eleftheria Κ
Η κριτική γράφτηκε 7 Νοεμβρίου 2019

Θα ξεκινήσω λέγοντας ότι το μαγαζί είναι πολύ καλό με πολύ καλή ποιότητα γλυκών κλπ. Πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό.
Δική μου γνώμη , που δεν έχει να κάνει καθόλου με το συγκεκριμένο κατάστημα, ότι τα γλυκά είναι λίγο υπερεκτιμημένα και το λέω από την άποψη της τιμής τους και μόνο!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, JohnKalas

Klea Fine Bakery: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Klea Fine Bakery: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!