“ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!”
Κριτική για: Ερωδιός

Ερωδιός
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2022

Ολα ήταν τέλεια.Τα φαγητά πεντανόστιμα και η εξυπηρετηση άψογη.Οι τιμές πολυ προσιτές.
Το προτείνω ανεπιφύλακτα !
(Η απο κάτω εχει άπειρα κόμπλεξ)

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2022
1  Ευχαριστούμε, Pavlichenko7

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν για ένα αστέρι, μακάρι να μπορούσα να μη βάλω κανένα γιατί έκαναν 1 ώρα για να μας φέρουν δύο μερίδες κοτόπουλο. Κυριολεκτικά μια ώρα... Οι υπάλληλοι στο service ήταν ευγενέστατοι βέβαια. Δε θα το προτεινα σε καμία περίπτωση, απορώ για τις θετικές κριτικές

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2022
1  Ευχαριστούμε, 986elisavetp
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2022

Δίπλα στη θάλασσα απολαμβάνεις την εξαιρετική κουζίνα κ άψογο σέρβις του μαγαζιου με τους Σεφ να σε μαγευουν με τα πεντανοστιμα πατια τους!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2022
Ευχαριστούμε, stamosm2022
Η κριτική γράφτηκε 27 Μαρτίου 2022

Εστιατόριο στα Ν.Μουδανια με ιδιαίτερα προσεγμένο μενού τόσο στα θαλασσινά όσο και στα κρεατικά! Υπέροχες σαλάτες και ορεκτικά. Όλα φτιαγμένα με γνώση και μεράκι. Η κάβα του ενημερωμένη αλλά και το χύμα κρασί που δοκιμάσαμε ήταν γευστικοτατο. Το προσωπικό εξυπηρετικοτατο και με πολύ ευγένεια μας εξυπηρέτησε άμεσα αλλά εκείνο που μας εντυπωσίασε ήταν η φιλική διάθεση που μας έκανε να αισθανθούμε πολυ οικεία.
Και όλα αυτά δίπλα στο κύμα!!!
Σίγουρα θα ξαναπάμε για να δοκιμάσουμε και άλλα πιάτα που τα ζηλεψαμε αλλά... πόσα να φάμε;;;

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2022
1  Ευχαριστούμε, f-deligiannidou
Η κριτική γράφτηκε 26 Μαρτίου 2022

Μας το σύστησε κάποιος γνωστός. Δεν φαντάζονταν ότι θα ήταν τόσο ανέλπιστα υπέροχο. π εξωτερικός χώρος είναι ένα όμορφο μπαλκόνι πάνω στο κύμα...ένα τόσο ειδυλλιακό τοπίο. Το προσωπικό πολύ ευγενικό όπως και το αφεντικό που μιλήσαμε μαζί του και μας πρότεινε και κάποια πιάτα. Το φαγητό τέλος ήταν από τα καλύτερα που έχω γευτεί. Υπέροχες γεύσεις... κάθε μπουκιά και μια εμπειρία. Συγχαρητήρια.... μακάρι να διατηρήσετε το ίδιο επίπεδο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, _V8747GC

Ερωδιός: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Μουδανιά, Χαλκιδική

Ερωδιός: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!