“‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️”
Κριτική για: Ερωδιός

Ερωδιός
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2022

Δίπλα στη θάλασσα απολαμβάνεις την εξαιρετική κουζίνα κ άψογο σέρβις του μαγαζιου με τους Σεφ να σε μαγευουν με τα πεντανοστιμα πατια τους!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2022
Ευχαριστούμε, stamosm2022
Γράψτε μια κριτικήΚριτικές (498)

Η κριτική γράφτηκε 27 Μαρτίου 2022

Εστιατόριο στα Ν.Μουδανια με ιδιαίτερα προσεγμένο μενού τόσο στα θαλασσινά όσο και στα κρεατικά! Υπέροχες σαλάτες και ορεκτικά. Όλα φτιαγμένα με γνώση και μεράκι. Η κάβα του ενημερωμένη αλλά και το χύμα κρασί που δοκιμάσαμε ήταν γευστικοτατο. Το προσωπικό εξυπηρετικοτατο και με πολύ ευγένεια μας εξυπηρέτησε άμεσα αλλά εκείνο που μας εντυπωσίασε ήταν η φιλική διάθεση που μας έκανε να αισθανθούμε πολυ οικεία.
Και όλα αυτά δίπλα στο κύμα!!!
Σίγουρα θα ξαναπάμε για να δοκιμάσουμε και άλλα πιάτα που τα ζηλεψαμε αλλά... πόσα να φάμε;;;

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2022
1  Ευχαριστούμε, f-deligiannidou
Η κριτική γράφτηκε 26 Μαρτίου 2022

Μας το σύστησε κάποιος γνωστός. Δεν φαντάζονταν ότι θα ήταν τόσο ανέλπιστα υπέροχο. π εξωτερικός χώρος είναι ένα όμορφο μπαλκόνι πάνω στο κύμα...ένα τόσο ειδυλλιακό τοπίο. Το προσωπικό πολύ ευγενικό όπως και το αφεντικό που μιλήσαμε μαζί του και μας πρότεινε και κάποια πιάτα. Το φαγητό τέλος ήταν από τα καλύτερα που έχω γευτεί. Υπέροχες γεύσεις... κάθε μπουκιά και μια εμπειρία. Συγχαρητήρια.... μακάρι να διατηρήσετε το ίδιο επίπεδο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, _V8747GC
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο εστιατόριο που θα μπορούσατε να επισκεφθείτε στην περιοχή !
Δίπλα στη θάλασσα ,πανέμορφο περιβάλλον ,οι γεύσεις και τα πιάτα του εξαιρετικά και τα ψάρια του πάντα φρέσκα!!!
Όσο για την άψογη εξυπηρέτηση δεν έχω λόγια!
Σε όλα δέκα με τόνο!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2022
Ευχαριστούμε, _W3735ZA
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2021

Το καλυτερο μαγαζι της περιοχης..Ευγενεστατο προσωπικο.Υπερχο φαγητο .Μπροστα στη θαλασσα.Πηραμε μυδια σαχανακι και γαριδομακαροναδα.Φανταστικα και τα δυο πιατα.Υπεροχη και η σαλατα "ευθυμη"

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Liathess1201

Ερωδιός: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Μουδανιά, Χαλκιδική

Ερωδιός: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!