Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline169 $
FindHotel169 $
eDreams169 $
Etrip169 $
Agoda.com169 $
Tripadvisor169 $
Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2019

Το ξενοδοχείο είναι σε πολυ μικρή απόσταση απο το κέντρο της πόλης καθώς και απο τη παραλία. Ειναι καθαρό, έχει πλούσιο πρόγευμα με πολλά απο τα προϊόντα να γίνονται επι τόπου στη κουζίνα του ξενοδοχείου. Το προσωπικό ειναι ευχάριστο, εξυπηρετικό και ευγενικό!!!! Το συστήνω τοσο για ζευγάρια όσο και για οικογένειες!!!! Ευχαριστώ πολύ!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, yiolat
Η κριτική έγινε: 24 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο στην πόλη των Μουδανιών
Είναι κατάλληλο είτε αν βρίσκεσαι για επαγγελματική επίσκεψη στην Χαλκιδική αλλά μπορείς να κάνεις και τις διακοπές σου οικονομικά
Το προσωπικό είναι πολύ εξυπηρετικό, τα δωμάτια είναι καθαρά και προσεγμένα
Σε γενικές γραμμές σχέση ποιότητας τιμής είναι ικανοποιητικό

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, christos169
Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2018

Επαγγελματικό ταξίδι με μία διανυκτέρευση. Έντιμο με πλούσιο πρωινό πάνω σε κεντρικό δρόμο σημαντικό για εμάς τους επαγγελματίες. Η πόλη σε κοντινή απόσταση προσιτή με τα πόδια. Για τις ανάγκες μου ανταποκρίθηκε.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, constantinos_tom
Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αυτό το ξενοδοχείο είναι η τελειότητα. Τα δωμάτια καταπληκτικά με υπέροχο φωτισμό και άνεση,μεγάλα κρεβάτια,και κάθε μέρα στο καθαρίζουν. Καταπληκτικό πρωινό,καταπληκτικός καφές,ευχάριστο και πολύ φιλικό το προσωπικό. Κοντά στο κέντρο,κοντά και στην θάλασσα(δεν χρειάζεται αμάξι). Έχω καιρό να δω κάτι τέτοιο!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, 68curtisj
Η κριτική έγινε: 23 Μαΐου 2018

Το ξενοδοχείο είναι πεντακάθαρο και φαίνεται ότι είναι πρόσφατα ανακαινισμένο. Το δωμάτιο που μείναμε ήταν πεντακάθαρο, η τουαλέτα του άνετη και καθαρή, σεντόνια και κρεβάτι ομοίως. Καλό πρωινό, με αρκετή ποικιλία, και οι τιμές του προσιτές για την περιοχή.
Το προσωπικό ευχάριστο και πρόθυμο να σε βοηθήσει και να σε εξυπηρετήσει σε ότι χρειαστείς. Νομίζω πως θα το προτιμήσω και πάλι για την διαμονή μου στην περιοχή, και το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Προτιμήστε τα δωμάτια του πάνω ορόφου
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, LazoD