Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline77 $
eDreams77 $
Agoda.com77 $
Tripadvisor77 $
ZenHotels.com
FindHotel
Η κριτική έγινε: 24 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο στην πόλη των Μουδανιών
Είναι κατάλληλο είτε αν βρίσκεσαι για επαγγελματική επίσκεψη στην Χαλκιδική αλλά μπορείς να κάνεις και τις διακοπές σου οικονομικά
Το προσωπικό είναι πολύ εξυπηρετικό, τα δωμάτια είναι καθαρά και προσεγμένα
Σε γενικές γραμμές σχέση ποιότητας τιμής είναι ικανοποιητικό

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, christos169
Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2018

Επαγγελματικό ταξίδι με μία διανυκτέρευση. Έντιμο με πλούσιο πρωινό πάνω σε κεντρικό δρόμο σημαντικό για εμάς τους επαγγελματίες. Η πόλη σε κοντινή απόσταση προσιτή με τα πόδια. Για τις ανάγκες μου ανταποκρίθηκε.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, constantinos_tom
Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αυτό το ξενοδοχείο είναι η τελειότητα. Τα δωμάτια καταπληκτικά με υπέροχο φωτισμό και άνεση,μεγάλα κρεβάτια,και κάθε μέρα στο καθαρίζουν. Καταπληκτικό πρωινό,καταπληκτικός καφές,ευχάριστο και πολύ φιλικό το προσωπικό. Κοντά στο κέντρο,κοντά και στην θάλασσα(δεν χρειάζεται αμάξι). Έχω καιρό να δω κάτι τέτοιο!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, 68curtisj
Η κριτική έγινε: 23 Μαΐου 2018

Το ξενοδοχείο είναι πεντακάθαρο και φαίνεται ότι είναι πρόσφατα ανακαινισμένο. Το δωμάτιο που μείναμε ήταν πεντακάθαρο, η τουαλέτα του άνετη και καθαρή, σεντόνια και κρεβάτι ομοίως. Καλό πρωινό, με αρκετή ποικιλία, και οι τιμές του προσιτές για την περιοχή.
Το προσωπικό ευχάριστο και πρόθυμο να σε βοηθήσει και να σε εξυπηρετήσει σε ότι χρειαστείς. Νομίζω πως θα το προτιμήσω και πάλι για την διαμονή μου στην περιοχή, και το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Προτιμήστε τα δωμάτια του πάνω ορόφου
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, LazoD
Η κριτική έγινε: 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αρχικά να πω ότι το ξενοδοχείο από τα σκαλιά της εισόδου του μέχρι μέσα στα δωμάτια είναι πεντακάθαρο. Οι υπάλληλοι ευγενέστατοι με χαμόγελο και προθυμία να βοηθησουν. Απόλυτη ησυχία στο δωμάτιο ,το οποίο είναι αρκετά μεγάλο για την κατηγορία του ξενοδοχείου, και το στρώμα απλά υπέροχο.
Δεν ήθελα κάτι άλλο γι αυτές τις μέρες που βρέθηκα στα Μουδανιά .
Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018