Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο, καθαρό, προσεγμένο, με πολύ ευγενικό προσωπικό. Χτισμένο σε κατάλληλο σημείο, για να απολαμβάνεις εκπληκτική θέα, αλλά κοντά σε θάλασσα και στο χωριό. Είναι κοντά σε οτιδήποτε μπορείς να χρειαστείς, μα παρόλα αυτά σου προσφέρει μια πολύ όμορφη ηρεμία, ειδικότερα από το μπαρ της πισίνας. Περάσαμε μια εξαιρετική εβδομάδα με την οικογένεια μου, ήδη πηγαίνουμε πολλά χρόνια και θα συνεχίσουμε να πηγαίνουμε! Όπως επίσης, το φαγητό ξεπερνά τις προσδοκίες του φαγητού των ξενοδοχείων. Πανω απ όλα είναι άνθρωποι. Το συστήνω ανεπιφύλακτα για κάθε λογής διακοπές!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Zoe G
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2017

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε ύψωμα, με υπέροχη θέα, δέκα λεπτά με τα πόδια από το κέντρο του χωριού. Υπάρχουν στάσεις λεωφορείον πάρα πολύ κοντά, που εξυπηρετούν και για άλλους προορισμούς. Το ξενοδοχείο είναι πεντακάθαρο, πολύ όμορφο, χωρίς να είναι κάτι το εξεζητημένο και πολύ καθαρό.
Το δωμάτιο ήταν ικανοποιητικότατο από άποψη χώρων , και με καλό εξοπλισμό (κρεββάτια , στρώματα κλπ), και πάνω από όλα, Πεντακάθαρα! (Η καθαρίστρια περνούσε κάθε μέρα)
Το φαγητό που παρήγγειλα, (δεν είχα ημιδιατροφή), ήταν ότι καλύτερο έχω φάει στην περιοχή και σε τιμές λογικές!. Η εξυπηρέτηση και η ευγένεια του προσωπικού, δεδομένη!

Διαμονή: Ιούλιος 2017

του συγκροτήματος!!!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, myriamalena
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για 3 διανυκτερευσεις.. Περίμενα να δω κάτι πολύ απλό κ ανοργανωτο αλλά τελικά εξεπλαγην ευχάριστα από όλα.καθημερινη καθαριότητα, αλλαγή πετσέτες, πρωινό για όλα τα γούστα.κοντα σε όλα παραλίες μάρκετ εστιατόρια,αν θες ένα οικονομικό ξενοδοχείο χωρίς χλιδα αλλά ποιοτικό & καθαρό τότε εδώ είναι ιδανικά. Από τις καλύτερες διακοπές μας!!! We ll be back

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Eirini V
Η κριτική γράφτηκε 19 Νοεμβρίου 2016

Πήγαμε με φίλους και τα μικρά παιδιά μας. Προτιμήσαμε δωμάτια στο ισόγειο όπου βγαίναν τα παιδιά στην μικρή αυλή κι έπαιζαν μέχρι κάτω στο γκαζον. Τα δωμάτια καθαρά. Το πρωινό τυπικό. Η θέα από το χώρο της πισίνας υπέροχη!

Συμβουλή: Αν πάτε με παιδιά μικρής ηλικίας είναι ωραία τα ισόγεια δωμάτια.
  • Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, vivi71zer