“Καλοκαιρινες διακοπες”

Κουζίνες: Ελληνική, Διεθνής
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Πανεμορφος χωρος με τελεια εξυπηρετηση και φιλικο περιβαλον.
Ποικιλια γευσεων σε πολυ καλες τιμες και σε συνδυασμο με την ομορφη θεα το Αρχοντικο ειναι κατι διαφορετικο και σιγουρα θα το ξανα επισκεφτω!

1  Ευχαριστούμε, Kostas P

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ειχαμε επισκευτει το Αρχοντικο περυσι το καλοκαιρι γιορταζοντας τα γεννεθλια ενος φιλου. Το πρωτο που μου εκανε εντυπωση μολις μπικα στο χωρο ηταν το ποσο ζεστο περιβαλλον ειχαμε απεναντι μας. Το προσωπικο ηταν αριστο και μας εκαναν να νιωσουμε πραγματικα σαν το σπιτι μας, τα φαγητα τους γευστικοτατα, αλλα και το μουσικο ρεπερτοριο στη πενα. Μας εκανε εντυπωση και οι πολυ καλες τιμες τους. Σιγουρα θα ξαναπηγαινα στο υπεροχο μερος αυτο, ειτε παλι με παρεακι αλλα ακομα και μονη μου απολαμβανοντας ενα υπεροχο γευμα.

Ευχαριστούμε, Vanessa T
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το "Arhontico" για πρώτη φορά τον Σεπτέμβριο όπου μας κατέπληξε το ζεστό και φιλικό περιβάλλον.Όπως και οι γεύσεις που απολαύσαμε ήταν υπέροχες με άρωμα Μεσογείου ήταν όντως Ελλάδα..
Η διεύθυνση καθώς και το προσωπικό είχε ένα άρτιο αποτέλεσμα με το service άψογο και με τις εκτελέσεις των πιάτων και των μεζέδων .Σας ευχαριστούμε που μας κάνατε δείπνο Σοφιστές...
Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε φίλους και μη..
Περιμένουμε το καλοκαιράκι για να ξανα'ρθουμε!!!

Ευχαριστούμε, elsa r
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ξεχωριστη απολαυση η καλη παρεα η ελληνικη μουσικη το αψογο σερβις η μεγαλη ποικιλια στα ορεκτικα και η καταπληκτικη θεα σε συνδιασμο με το οικογενειακο περιβαλλον μιας γνησιας ελληνικης αρχοντιας..καλο χειμωνα..

Ευχαριστούμε, george K
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2017

Το φαγητο ηταν πραγματικα πολυ νοστιμο και ικανοποιητικο. Ενα απο τα καλυτερα πιατα που δοκιμασα στις διακοπες μου ηταν η μπριζολα τους. Το μαγαζι πολυ ομορφο και γραφικο και προσχαρα ατομα στο σερβις.

Ευχαριστούμε, Eva T

Arhontico Restaurant Steak House: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πευκοχώρι, Κασσάνδρα

Πευκοχώρι, Κασσάνδρα

Arhontico Restaurant Steak House: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!