Travelocity
Orbitz.com
Priceline
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με τον σύζυγό μου και την δύο ετών κορούλα μας για 5 ημέρες την προηγούμενη εβδομάδα! Γυρίσαμε με τις καλύτερες εντυπώσεις! Ότι χρειάστηκαμε εγώ που είμαι 8 μηνών έγκυος και η κορούλα μας, μας το παρείχαν απευθείας( βραστηρα στο δωμάτιο κλπ). Την θάλασσα μπροστά στο ξεν/χειου δεν την επισκεφτηκαμε γιατί μας είπαν ότι έχει πέτρες, αλλά μια μέρα που κάτσαμε στο ξενχειο, κάναμε βουτιά στην πισίνα! Τις υπόλοιπες μέρες, πήγαμε σε πολλές παραλίες που έχει ούτως η άλλως σε ακτίνα 10χμ! Το φαγητό του εστιατορίου είχε και του πουλιού το γάλα!!! Ο δε σεφ, κάθε μέρα ξεχωριστές λιχουδιές!!!Το πρωίνο εξαιρετικό, με άφθονη ποικιλία!!!Στα συν επίσης του ξενχειου η καθαριότητα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, X7527TC_
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2021

Εξαιρετικά όλα.Το ξενοδοχείο πανέμορφο με πολλές παροχές και φυσικά πεντακάθαρο.Ολο το προσωπικό διακρίνεται για την Ευγενια και την άμεση εξυπηρέτηση.Ρεσεψιον(Τατιάνα-Ματουλα-Λαουρα)Καταπληκτικές .Pool bar όλα τα παιδιά ευγενικά με άμεση ανταπόκριση .Θα σταθώ περισσότερο στο εστιατόριο και στον ΣΕΦ του ξενοδοχείου Κο Παναγιώτη.Πλουραλισμος - υψηλό επίπεδο γαστρονομικών ιδεών και φυσικά πεντανόστιμο μπουφέ.Αψογη συνεργασία μεταξύ του προσωπικού με την καθοδήγηση του ΣΕΦ.Απολαυστικα πιάτα μοναδικές γεύσεις.Συγχαρητηρια στην διοίκηση για τις επιλογές τους.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Hit2009
Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2021

Οι φωτογραφίες στο ίντερνετ δεν αντικατοπτριζουν την πραγματικότητα. Προφανώς έχουν ανεβάσει μόνο τις σουίτες.Επίσης το ίδιο και η παραλία μπροστά από το ξενοδοχείο. Η πισίνα μόνο για μωρά. Το πρωινό καλό, τα υπόλοιπα γεύματα δεν αξίζουν. Ο δε μετρ κ. Γιάννης καθόλου φιλικός. Και η καθαριότητα του δωματίου μέτρια. Τα 5 αστέρια μάλλον ανήκουν σε μακρινό παρελθόν. Δεν θα το συνιστούσα σε κανέναν σε τέτοιες τιμές.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, geoka75
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2020

Καλό ξενοδοχείο σου παρέχει ιδιωτική καθαρή παραλια μπροστά στο ξενοδοχείο, ικανοποιητική καθαριότητα βάση και covid πρωινό ικανοποιητικό, καθώς επίσης και βραδυνό. Τις πρώτες δυο μέρες διαμονής αντιμετώπισα θέμα με το σερβιςστη παραλία(τα τοστ και τα club σαντουιτς ήρθαν κρύα για πέταμα. Μετα από παράπονα στην επαγγελματία υπεύθυνη τακτοποίηθηκε από την επόμενη,γενικά ησυχο ξενοδοχείο ωραία θέα από δωμάτιο στη θαλασσα. Για όσους θέλουν να πάνε με αμάξι δε υπάρχει πάρκινκ παρκάρεις εξωτερικά και ξεχνιέσαι στο ωραίο και καθαρό περιβάλλον του ξενοδοχείου.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Προτείνεται σε άτομα που ζητούν ηρεμία, ξεκούραση, θαλασσα στα 5 μέτρα καθαρή.
Ευχαριστούμε, pegasusse
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο που τα συνδυάζει όλα! Όμορφα και καθαρά δωμάτια, πολύ όμορφο περιβάλλον, ωραία θάλασσα μπροστά στο ξενοδοχείο, πολύ φιλικό προσωπικό και φυσικά υπέροχο φαγητό από τον σεφ του ξενοδοχείου! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, lemoniase