“Πολύ ύφος, λίγη ουσία ”
Κριτική για: Ποσειδών Seafood restaurant

Ποσειδών Seafood restaurant
Κουζίνες: Μεσογειακή
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον, καλά υλικά, τίποτα ιδιαίτερο στα θαλασσινά. Οι τιμές πολύ υψηλές για αυτά που προσφέρει.
Η εξυπηρέτηση διαφέρει αναλογως παραγγελίας , κι αυτό είναι πάρα πολύ κακό.
Δεν θα το συνιστούσα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, Makmers

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2021

Υπέροχο φαγητό, ιδιαίτερος χώρος, με ποικιλία στο μενού. Μας έκανε εντύπωση η ιδιαιτερότητα των πιάτων!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, zaxost2015
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020

Αξίζει να ζήσεις την εμπειρία έστω και μια φθινοπωρινή βραδιά.Σας ευχαριστούμε.Αλεξης Τσαξιρλης Σάββατο βραδυ

Ευχαριστούμε, 674alexandrost
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ζεστός χώρος , όμορφη διακόσμηση , πολύ καλή εξυπηρέτηση , πολύ γευστικά πιάτα , καλές μερίδες , προσεγμένη παρουσίαση , φρέσκα ψάρια και θαλασσινά και καλές τιμές , αξίζει να το δοκιμάσετε .

3  Ευχαριστούμε, zoeyl2015
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2020

Ωραίος χώρος καθαρό μεσ το πράσινο αλλα απο φαγητο μέτριο. Εμεις προτιμήσαμε ψαρικά και παραγγείλαμε κολοκυθοανθους γεμιστους( οι οποιοι ηταν τηγανισμένοι απο πριν - ίσως ξαναζεσταμένοι γιατί δεν ήταν καθολου τραγανοί) ταλαγάνι σκουμπρι τα οποια ήταν απλως οκ, ο ταραμάς του ηταν πολυ καλος, καλαμάρι γεμιστο το οποιο ηταν κατεψυγμένο και δεν μπορούσε να μας το κανει με φρέσκο γιατι ηταν μεγαλη διαδικασία για να το γεμίσει οπως μας ειπε ο σερβιτόρος. Ψαρι ρωτήσαμε για το τι υπάρχει σε φρέσκο και μια απο τις επιλογές που μας πρότεινε ο σερβιτόρος ηταν λαβράκι το οποιο επιλέξαμε και μας είπε οπωσδήποτε να το προτιμήσουμε γούνα ψημένο. Όπως καταλαβαίνετε επειδή πριν 2 μέρες είχαμε φάει όντως φρέσκο λαβράκι το συγκεκριμένο δεν θα το έλεγα και πολύ φρέσκο 2ημερων και πάνω σίγουρα. Δεν ξέρω αν στα κρεατικα του είναι καλύτερος πάντως επειδή μας το πρότειναν σαν πάρα πολύ καλό εστιατόριο και βλέποντας και εδώ τις κριτικές περίμενα πολλά περισσότερα και απο για τις γεύσεις και για τα λεφτά που δώσαμε γιατί δεν το λες και οικονομικό. Γενικώς η αίσθηση που μου άφησε είναι μια απογοήτευση.

1  Ευχαριστούμε, VasilikiSagi

Ποσειδών Seafood restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ποσείδι, Κασσάνδρα
Άφυτος, Κασσάνδρα

Ποσείδι, Κασσάνδρα

Ποσειδών Seafood restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!