Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2018

Εξαιρετικη εξυπηρετιση Εξαιρετικo περιβαλων καλη τοποθεσια καθαρες εγκαταστασεις, φιλικο προσωπικο και εξυπιρετικο
το ξενοδοχειο κοντα στην πολη πολυ μεγαλι η κεντρικη πισινα και σχετικα καθαρη και τα δωματια ανετα

• Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το RCI
1  Ευχαριστούμε, kiriakouscreens
Ο/η AeolosBeach, Guest Relations Manager του Aeolos Beach Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Αυγούστου 2018

Αγαπητε Πελατη,
Ευχαριστουμε πολυ που προτιμησατε το ξενοδοχειο μας για τη διαμονη σας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που η διαμονή σας ήταν μία ευχάριστη εμπειρία και ευελπιστούμε να σας έχουμε ξανά σύντομα κοντά μας!

Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραια δωμάτια και καθαρά.
Το φαγητό ήταν καλό, οχι εξαιρετικό.
Είναι καλός προορισμός για οικογένειες με παιδιά μιας και προσφέρουν και προγραμμα για παιδιά.
Ευγενικό προσωπικό και ετοιμο να βοηθήσει όπου χρειαστεί.
Δεν συχνάζουν Έλληνες εκεί και ετσι αρκετες φορές μπαίναμε σε ωραίες συζητήσεις με το προσωπικό επειδή χαίρονταν που άκουγαν ελληνικα :)
Το WiFi δεν ηταν καλό και κολλούσε αρκετά.

Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Pontiopoul
Ο/η AeolosBeach, Guest Relations Manager του Aeolos Beach Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Ιουλίου 2018

Αγαπητοι μας επισκεπτες,

σας ευχαριστουμε θερμα για τα ευγενικα σας λογια.
Και βεβαια ειναι παντοτε ιδιαιτερη χαρα για ολους μας να υποδεχομαστε συμπατριωτες μας.
Ολα τα σχολια σας τα εκτιμουμε βαθυτατα.
Ελπιζουμε να σας ξαναδουμε την επομενη φορα που θα αποφασισετε να επισκεφθειτε την Κερκυρα.

Η κριτική έγινε: 20 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο μας άρεσε πάρα πολύ.
Σίγουρα θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα σε οποιονδήποτε θέλει να περάσει όμορφα στις διακοπές του.Το φαγητό ήταν άφθονο και πολύ νόστιμο.Η εξυπηρέτηση απο όλους ηταν άψογη και ειδικά τα κορίτσια στο spa και προσωπικά για μένα η Ελεάνα που με έκανε 120' λεπτά μασάζ ήταν η καλύτερη!!!!

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, AfroditiI3
Ο/η AeolosBeach, Guest Relations Manager του Aeolos Beach Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Μαΐου 2018

Αγαπητη Κα Αφροδιτη,
Σας ευχαριστουμε για την προτιμηση σας.
Ειμαστε χαρουμενοι που απολαυσατε τη διαμονη σας στον Αιολο.
Τα θετικα σας σχολια μας ικανοποιουν ιδιαιτερα.
Ελπιζουμε να σας ξαναδουμε στη επομενη επισκεψη σας στην Κερκυρα.

Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2017

Αξέχαστη διαμονή στην Κέρκυρα. Πολύ όμορφη τοποθεσία, αμφιθεατρικά. Μεγάλα καθαρά δωμάτια. Πολύ καλή παιδική πισίνα ( διπλή, και για μικρά αλλά και για πιο μεγάλα παιδιά ). Υπέροχος μπουφές!!!!!!!! Απλά τα πάντα όλα! Τελευταία πινελιά για μια τέλεια διαμονή; Δείπνο στο a la cart εστιατόριο δίπλα στη θάλασσα!

• Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Theodore D
Ο/η AeolosBeach, Victoria-Guest Relations του Aeolos Beach Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Ιουλίου 2017

Αγαπητέ Theodore D,
σας ευχαριστούμε για την προτίμησή σας για το ξενοδοχείο Αίολος και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε τα σχόλια σας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που καταφέραμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας. Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας καλωσορίσουμε σύντομα πάλι κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 7 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε τέλεια με τη Παρέα μου ,υπέροχο προσωπικό ,φιλικό και ευγενικό.Η κοκκινομάλλα Ειρήνη ξεχωρίζε θα μας λείψει και ελπίζουμε να τη ξανάδουμε το φαγητό πολύ νόστιμο ,το κρασί μόνο δεν με ευχαριστησε... το δωμάτιο πολύ καλό και η θέα από τη μεγάλη πισίνα υπεροχη

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, kateririna