“Εξαιρετικό!”

Εστιατόριο Στούπα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2021

Το καλύτερο εστιατόριο που φάγαμε στην περιοχή. Γρήγορη εξυπηρέτηση, μεγάλη ποικιλία, ωραία πιάτα. Άψογο!

Ευχαριστούμε, Anti_xd

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε να φαμε στο εστιατόριο τους και μας διώξανε!
Ο λόγος επειδή έχω ένα σκυλάκι 2 κιλά το οποίο αφενός δεν κάνει απολύτως τίποτα
Αφετέρου ήταν στην δικη του τσάντα
Ενώ κάτσαμε μας έδιωξαν
Να επισημάνω ότι καθόμασταν σε εξωτερικό χώρο !!!!!!!
Απαράδεκτο !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, nikolroky
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021

Δεν μπορώ να γράψω εντυπώσεις για το φαγητό γιατί φάγαμε πόρτα επειδή είχαμε το σκυλάκι μας μαζί.
Θεωρώ απαράδεκτο να μην επιτρέπουν κατοικίδια σε εξωτερικό χώρο

Ευχαριστούμε, I1983ZZgeorgev
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021

Εξαιρετικό! Συνδιάζει πανέμορφη θέα, δροσιά που προσφέρει μια μεγάλη συστάδα από μουριές, γεύσεις ιδιαίτερες, πανέμορφα πιάτα, μεγάλες μερίδες και τιμές κανονικές. Αξίζει τον κόπο να το επισκεφτείτε. Χίλια μπράβο.

Ευχαριστούμε, A4575YWmarthav
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021

Το καλύτερο εστιατόριο της περιοχής! Καταπληκτικό ποιοτικό φαγητό, μεγάλες μερίδες, υπέροχες γεύσεις, πολύ προσιτές τιμές, μεγάλη ποικιλία, εξυπηρετικό και ευγενικό προσωπικό, υπέροχη τοποθεσία! Μπράβο!!!

Ευχαριστούμε, peps1

Εστιατόριο Στούπα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Στούπα, Μεσσηνία
Στούπα, Μεσσηνία

Εστιατόριο Στούπα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!