Olympia Villas(Στούπα)
Anaxo Resort(Στούπα)
Lefktron Hotel(Στούπα)
MANIS ROSE(Στούπα)
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2016

Ωραία τοποθεσία. Κοντά στη Στούπα. Ευγενικοί και εξυπηρετικοί άνθρωποι . Καθαρό, ευρύχωρο και ωραίο σπιτάκι .
Από το σπιτάκι που μέναμε το wi fi ήταν αδύνατο
Προετοιμασμένοι κατάλληλα για πολλά κουνούπια.

• Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, 985durand
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ομορφο περιβαλλον που σε προδιαθετει θετικά. Μεχρι που συναντας την κυρια με το παγωμενο χαμόγελο και την προσποιητη ευγενεια. Ειχαμε συνεννοηθει για μενου το Μ Σαββατο με 12 ευρω το ατομο χωρις τα ποτά. Καθισαμε στο τραπεζι ολο χαρα και περιμεναμε.. Ενας ευκαιριακος σερβιτορος , ρωτησε τι θα παρουμε ...μειναμε... το μενου απαντησαμε. Ποιο μενου? Ηρθε ο επισης "παγωμενα ευγενικος" συζυγος της κυριας για να μας πει οτι δεν καταλαβαμε καλα. Υπαρχει καταλογος να επιλεξουμε..ααα..και αν θελετε μαγειριτσα 10 ευρω η μεριδα!! Μας χαλασε τη βραδια..οσο για το "ευρωπαικο πρωινο" που χρεωνει 8 ευρω το ατομο μετριωτατο και λιγο.

Διαμονή: Μάιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, _J2938VU
Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2015

Υπέροχη θέα σε ένα χώρο που θύμιζε πραγματικά ένα μικρό παραδοσιακό χωριό. Άριστη
φιλοξενία από το ζεύγος των ιδιοκτητών που ήταν πρόθυμοι να ικανοποιήσουν κάθε μας ανάγκη. Η διαμονή μας εκεί μας άφησε πραγματικά ευχάριστες αναμνήσεις. θα το επισκεφτούμε ξανά πολύ σύντομα

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2015, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, ΠΕΡΙΚΛΗΣ Τ
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2015

Ευρυχωρα δωματια καταστευασμενα απο πετρα και ξυλο με τις ανεσεις ενος κανονικου σπιτιου. Ολο το προσωπικο ηταν εξυπηρετικο και χαμογελαστο. Η αρμονια του ξενοδοχειου με την φυση και την υπεροχη θεα δημιουργουν μια μαγευτικη ατμοσφαιρα.

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Christos A
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2015

Ωραίες διακοπές, συνολικά! Χωρίς tricks! Μας περίμενε ο ευγενέστατος υπεύθυνος, μας οδήγησε ως την πόρτα του σπιτιού μας, μας έδωσε και πολλές οδηγίες για την περιοχή. Περάσαμε τις τελευταίες μέρες του Ιουλίου, σε πέτρινο σπίτι με ένα υπνοδωμάτιο και θέα σε υπέροχο κήπο. Ό,τι είδαμε στο website και συμφωνήσαμε στο τηλέφωνο, αυτό ήταν. Ωραίο, μεγάλο σπίτι (σαν δικό σου εξοχικό, όχι δωμάτιο σκέτο), όλες οι αναγκαίες παροχές, 2 πεντακάθαρες πισίνες (και μικρότερη για παιδάκια), καθαριότητα και service πολύ προσεγμένα!! Πολύ καλές τιμές στο εστιατόριο για πρωινό και φαγητό. Ευχαριστηθήκαμε τις 7 διανυκτερεύσεις, και θα σας έρθουμε ξανά!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Voyager V