“Αξεχαστες διακοπες”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
Maniatiko Village
2 από 7 B&B: Στούπα
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2015

Ευρυχωρα δωματια καταστευασμενα απο πετρα και ξυλο με τις ανεσεις ενος κανονικου σπιτιου. Ολο το προσωπικο ηταν εξυπηρετικο και χαμογελαστο. Η αρμονια του ξενοδοχειου με την φυση και την υπεροχη θεα δημιουργουν μια μαγευτικη ατμοσφαιρα.

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Christos A

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2015

Ωραίες διακοπές, συνολικά! Χωρίς tricks! Μας περίμενε ο ευγενέστατος υπεύθυνος, μας οδήγησε ως την πόρτα του σπιτιού μας, μας έδωσε και πολλές οδηγίες για την περιοχή. Περάσαμε τις τελευταίες μέρες του Ιουλίου, σε πέτρινο σπίτι με ένα υπνοδωμάτιο και θέα σε υπέροχο κήπο. Ό,τι είδαμε στο website και συμφωνήσαμε στο τηλέφωνο, αυτό ήταν. Ωραίο, μεγάλο σπίτι (σαν δικό σου εξοχικό, όχι δωμάτιο σκέτο), όλες οι αναγκαίες παροχές, 2 πεντακάθαρες πισίνες (και μικρότερη για παιδάκια), καθαριότητα και service πολύ προσεγμένα!! Πολύ καλές τιμές στο εστιατόριο για πρωινό και φαγητό. Ευχαριστηθήκαμε τις 7 διανυκτερεύσεις, και θα σας έρθουμε ξανά!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Voyager V
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος χώρος με υπέροχη θέα. Ιδανικός για οικογενειακές διακοπές. Κοντά σε πολλές, διαφορετικές και υπέροχες παραλίες. Τόσο μακρυά όσο χρειάζεται από τη θάλασσα για να μην έχει απίστευτη υγρασία. Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα ακόμα και για ζευγάρια.

Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Michael P
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2015

Φτάσαμε το απογευματάκι, ο υπεύθυνος μας υποδέχτηκε και μας οδήγησε στο σπίτι μας... Και ήταν πραγματικό σπίτι !!! με όλες τις ανέσεις που βρίσκεις στον δικό σου. Μείναμε με την παρέα μου σε μεζονέτα με 2 υπνοδωμάτια. Η καθαριότητα και το service ήταν άριστα. Δοκιμάσαμε φρέσκα τοπικά προϊόντα στο εστιατόριο του καταλύματος και χαλαρώσαμε τα απογευματάκια στην πισίνα!!

Στο σύνολο του περάσαμε πολύ ωραία και το ξενοδοχείο ήταν υπέροχο!
Σίγουρα θα το επιλέξουμε στην επόμενη μας εξόρμηση στη Μάνη!

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Cathrine V
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το Maniatiko Village στις 14 Αυγούστου, full season. Εντυπωσιαστήκαμε από το ότι δεν νομίζεις ότι μπαίνεις σε ένα ξενοδοχείο αλλά σε ένα μικρό χωριό.

Αρχικά συναντάς το εστιατόριο και δίπλα την reception. Από εκεί σε συνοδεύουν στο σπίτι σου! Ναι, στο σπίτι σου και όχι σε κάποιο δωμάτιο. Με το δικό σου παρκινγκ, τη δική σου κουζίνα, σπίτια που έχουν και ισόγειο και όροφο.

Εμείς επιλέξαμε ένα one bedroom stone maisonette. Κάτω η κουζίνα, καθιστικό, τραπέζι και ένα wc και πάνω το δωμάτιο με ένα κρεβάτι, μεγαλες ντουλάπες και με ένα μπάνιο. Μόνο το ότι είσαι σε ένα σπίτι δικο σου αρκει! Πεντακάθαρο κ με καθημερινή καθαριότητα. Το μπαλκόνι είχε πολύ ωραια θέα κ ένα τραπέζι με 2 καρέκλες.

Η πισίνα must για τους λάτρεις. Εμείς προτιμήσαμε τις παραλίες και ρίξε μια βουτιά τελευταία μέρα. Πολύ καθαρή. Ξεχωριστή πισίνα για παιδάκια.

Οι άνθρωποι πολλοί ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Μια πραγματική οικογένεια, έτοιμοι να σε εξυπηεετήσουν οποιαδήποτε στιγμή.

Δοκιμάστε τη στραπατσάδα στο πρωινό σας! Αυτό που κάνει τη διαφορά. Τα υπόλοιπα είναι απλά και τυπικά του πρωινού.

Απόλυτη ηρεμία και χαλάρωση! Και μέσα στο 15αύγουστο.

Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Achilles B
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Στούπα: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
2.4 χλμ μακριά
Olympia Villa and Pool
Νο 7 από 9 για: Στούπα
1 κριτικές
Προβολή τιμών

Maniatiko Village: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Maniatiko Village

Διεύθυνση: Neochori Lefktrou, Στούπα 240 24, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Πελοπόννησος > Μεσσηνία > Στούπα
Παροχές:
Μικρή κουζίνα Πισίνα
Στυλ ξενοδοχείου:
2 από 7 B&B για: Στούπα
Εύρος Τιμών: 83 € - 167 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:3,5 αστέρων — Maniatiko Village 3.5*
Αριθμός δωματίων: 23
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Maniatiko Village με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;