“Όλα ήταν υπέροχα και νοστιμα”
Κριτική για: Olympia Restaurant Cafe

Olympia Restaurant Cafe
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021

Πήγαμε οικογενειακώς.φαγαμε μαγειρευτά κλέφτικο και ένα υπέροχο στιφάδο.τα παιδιά φάγανε Αρνίσια παϊδακια και μπιφτέκι γεμιστό το κρασί που ήπιαμε ονομαζόταν Αναστασία ροζέ του Μανωλεσακη από την Δράμα.γνωρισαμε όλη την ομάδα του οικογενειακού εστιατορίου ο ιδιοκτήτης κοινωνικός και το σερβίς του γρήγορο και εξυπηρετικό.ευχαριστουμε για την περιποίηση όλη την ομάδα.το σίγουρο είναι ότι θα σας ξανάρθουμε

2  Ευχαριστούμε, sebastik2021

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε πάλι! Έφαγα μια υπέροχη μακαρονάδα με θαλασσινά,φρέσκο ψαράκι. Οι παρέα μου έφαγε υπέροχα αρνίσια παϊδάκια και ένα τέλειο στιφάδο το σκορδοψωμο ήταν καταπληκτικό για πρώτο πιάτο όπως και τα μανιτάρια τα γεμιστά όλα όλα ήταν πραγματικά υπέροχα!!! Σίγουρα θα ξανά έρθω με την πρώτη ευκαιρία!!

1  Ευχαριστούμε, despoinaxristinap
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021

Υπέροχες θαλασσινές γεύσεις ,πολύ καλές τιμές,τέλεια εξυπηρέτηση με πολύ χαμόγελο!!!
Συνεχίστε έτσι...

2  Ευχαριστούμε, B5004YD_
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτη εμπειρία έζησα μαζί με την παρέα μου στο Ολύμπια. Ο χώρος αξιοπρεπεστατος αλλά η υποδοχή σε κερδίζει αμέσως. Όσο για το φαγητό δεν υπάρχουν λέξεις. Χρωματιστές γεμιστές πιπεριές και ολόφρεσκα ωραία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
2  Ευχαριστούμε, E1064LGpanagiotisk
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2021

Πολυ καλα περασαμε για μια φωρα ακομα στο ολυμπια με τουσ καλουσ μεζεδεσ και το καλο κρασακι πυλη λευκο και πηραμε mix grill κρεατον και πολυ καλεσ τημεσ ητανε και πολυ φανταστηκα σε ολα και στο τελοσ μασ φερανε γλυκο και φρουτα εξηπηρετικο σερβησ απο το προσοπικο και πολυ ωραια ζεστασια απο τον ιδιοκτητη και θα παμε ξανα ειναι το καλητερο μασ στεκι εκει δεν αλαζουμε με τιποτα και απεναντη η θαλασσα βρισκεται ευχαριστο τον κυριο στεφανο που μασ εκανε να μπορεσουμε να ξαναπαμε δεν εφευγε απο κοντα μασ καθολου μασ περιπιοιθηκε με το παραπανω τον ευχαριστουμε πολυ

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
2  Ευχαριστούμε, kiriakosv599

Olympia Restaurant Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Olympia Restaurant Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!