“Το φαγητό μοναδικό, το περιβάλλον πολύ όμορφο !!”
Κριτική για: Olympia Restaurant Cafe

Olympia Restaurant Cafe

Πολύ καλό φαγητό, εκπληκτικά πιάτα, ελληνικές μπύρες, πολύ όμορφες γεύσεις !! Η κουζίνα πλούσια σε τοπικές και ελληνικές γεύσεις. Το απέραντο γαλάζιο μπροστά σου !!

1  Ευχαριστούμε, ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ Β
Ο/η Σ Z, Ιδιοκτήτης του Olympia Restaurant Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για την κριτική σας και σας υπόσχομαι ότι το καινούργιο μας μενού θα σας εκπλήξει ευχάριστα

Συμβουλευθηκαμε τον ταξιδιωτικό οδηγό και αποφασίσαμε να επισκεφθούμε το ολύμπια.Ενας εξαιρετικός χώρος με απίστευτη ευγένια από την πρώτη στιγμή που εισέρχεται.Πολυ νόστιμοι μεζέδες και ειδικά ο μαρινάτος γαύρος.Στα κυρίως μπορώ να πω ότι εκπλαγηκα με την ανάμεικτη πιατέλα ψαριών.Στο τέλος το επιδόρπιο όλα τα λεφτά.

1  Ευχαριστούμε, sebastik2021

Σίγουρα από τη στιγμή που μείνατε τόσο ευχαριστημένοι εμείς νιώθουμε μεγάλη ικανοποίηση.

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολλαπλης επιλογης εστιατοριο ειτε για φρεσκα ψαρικα ειτα για ψητα της ωρας. Μπυριτσα με συνοδια ορεκτικων (σκουμπρι κλπ) και ομορφη ατμοσφαιρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Μαριλενα Γ

Σίγουρα θα χαρούμε να σας δούμε ξανά πολύ σύντομα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Θα γίνει η επιλογή σας σίγουρα!!! Αν επιθυμείτε φρέσκα ψάρια όπως εμείς τότε σίγουρα είσαστε στο κατάλληλο σημείο. Το φαγητό μας συνοδεύτηκε και από ένα υπέροχο μπουκάλι κρασί! Θέα θάλασσα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, C2192AIlinac

Σας περιμένουμε σύντομα κοντά μας με ακόμη μεγαλύτερη ποικιλία ελληνικών κρασιών

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ότι πιο όμορφο και καλό φαγητό εχω φάει!το σέρβις υπέροχο και ευγενεστατο,και όταν ήρθε το φαγητό η τέλεια έκπληξη ότι φάγαμε ήταν τέλειο! Η γυναίκα μου και εγώ φάγαμε θαλασσινά,σκουμπρί για ορεκτικά και για κυριος σολομό και μπακαλιάρο με σκορδαλιά ήταν υπέροχα!το φιλικό ζευγάρι έφαγε κρέας στεικ και φιλέτο ήταν τέλεια τα ψησιματα τους ! Υπέροχη βραδιά . Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

1  Ευχαριστούμε, E1064LGpanagiotisk
Ο/η Σ Z, Ιδιοκτήτης του Olympia Restaurant Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και σας περιμένουμε σύντομα ξανά κοντά μας

Olympia Restaurant Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Olympia Restaurant Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!