“Υπέροχο μαγειρευτό φαγητό”
Κριτική για: Olympia Restaurant Cafe

Olympia Restaurant Cafe
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Για ακόμη μια φορά στο αγαπημένο μας πλέον εστιατόριο όλα ήταν υπέροχα το μαγειρευτό απλά τέλειο τόσο σπιτικό και γευστικό

Ευχαριστούμε, leonidasc536

Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε τέλεια στο ολύμπια για άλλη μια φορά που ήρθαμε με τα ωραία πιάτα που φάγαμε σαγανάκι μύδια η τσίπουρα τα μπαρμπούνια και σαγανάκι γαρίδες ευχαριστούμε τον ιδιοκτήτη και το προσοπικο που μας φέρθηκαν πολύ άψογα με χαμόγελο και ζεστασιά και πάλι θα το επισκεφτούμε σύντομα

1  Ευχαριστούμε, koylisb
Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2020

Ωραία θαλασσινά, σαλάτες, και χαμογελαστό προσωπικό. Κρασί εξαιρετικό. Μπράβο σας. Ευχαριστούμε. Θέα θάλασσα

3  Ευχαριστούμε, _W7784RS
Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2020

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην ξανάρθει κανείς στο ολύμπια μετά από αυτά τα απίστευτα μύδια σαγανάκι και τις ολοφρεσκες κουτσομούρες που γευτηκαμε.ολα απίθανα και στο επανιδείν!!!!

3  Ευχαριστούμε, trifonp349
Ο/η _z378, Ιδιοκτήτης του Olympia Restaurant Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Οκτωβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και σας περιμένουμε να μας ξαναεπισκεφθειτε σύντομα κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ καλό φαγητό, η ποιότητα του φαγητού πολύ καλή !! Να δοκιμάσετε φαγητά από την καταπληκτική ελληνική κουζίνα !!

3  Ευχαριστούμε, ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ Β
Ο/η _z378, Ιδιοκτήτης του Olympia Restaurant Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την υποστήριξη σας και σας περιμένουμε να μας ξαναεπισκεφθειτε σύντομα.

Olympia Restaurant Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Olympia Restaurant Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.