Η κριτική έγινε: 16 Οκτωβρίου 2020

Ολο το προσωπικό του ξενοδοχείου ήταν πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό!τα δωμάτια είναι ευρύχωρα, πολύ καθαρά και καλαίσθητα!!σίγουρα θα το ξανά προτιμήσουμε και θα το προτείνουμε σε φίλους μας!! Σας ευχαριστούμε

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Lou_Loueda
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2020

Πεντακαθαροι εσωτερικοι και εξωτερικοι χωροι.Ευρυχωρα καλαισθητα δωματια.Χαρουμενο και εξυπηρετικο προσωπικο,Το ξενοδοχειο εχει την σωστη εκεινη αυρα που χρειαζεται ο επισκεπτης,και μαζι με το πρωσωπικο γινεται η αιτια να χαρη ο καθε ενας τις διακοπες ,και να αγαπηση το νησι σας.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ Σιγουρα θα ξαναρθουμε .Το μυαλο μας εμεινε στην ΚΩ και στο ξενοδοχειο σας.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το δικο μας ηταν τελειο,και με τελειο κλιματισμο
Ευχαριστούμε, COVID19SUMMER2020
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2020

Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη!! Τα διαμερίσματα καθαρά και όμορφα , ακριβώς όπως τις φωτογραφίες . Ευχαριστούμε πολύ την Αναστασία για την απίστευτη εξυπηρέτηση και την διάθεση να μας βοηθήσει σε ότι χριαστηκαμε στο νησί!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
2  Ευχαριστούμε, 731lefteriss
Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Οτι και να πω είναι λίγο... Το ξενοδοχείο άψογο, πεντακάθαρο με όλες τις ανέσεις ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες ♥️
Τέλεια τοποθεσία!!!
Το προσωπικό άψογο όλοι τους πραγματικά μας βοηθήσανε με τα πάντα για το νησί .
Ήταν λες και ήμουν σε δικό μου σπίτι.
Οι υπέροχοι αυτοί άνθρωποι μας έκαναν να περάσουμε ακόμα καλύτερα τις διακοπές μας!!!
Το προτείνω ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα το ξαναεπισκεφτώ♥️
Σας ευχαριστούμε για όλα!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
2  Ευχαριστούμε, paris_tasoulas
Η κριτική έγινε: 13 Οκτωβρίου 2019

Εξαιρετικό ξενοδοχείο με ολες τις ανέσεις!!!Το προσωπικό πολυ εξυπηρετικό αψογοι σε ολα!!!Ενας συγχρονος χωρος πολυ καθαρός και καταρτισμενο προσωπικό.. Ευχαριστούμε για την φιλοξενία που μας προσφερατε θα σας ξανα τιμήσουμε σίγουρα το συντομότερο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Zahosab