200 €
Κως, Ελλάδα

Πέλαγος

Κριτική για: Pelagos Suites Hotel & Spa
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 4 Οκτ 2023μέσω κινητής συσκευής
Pelagos... Το δωμάτιο ευρύχωρο και καθαρό. Φιλόξενο προσωπικό, ωραία ρεσεψιόν, καλές θεραπείες στο σπα, καλές εγκαταστάσεις, ωραίο φαγητό. Σας ευχαριστώ για την άψογη εξυπηρέτηση ! Θα ξανα έρθω!!! Και θα σας προτείνω σε φίλους και οικογένεια!!
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 5 Οκτ 2023
Αγαπητέ Maps33901936861,

σας ευχαριστούμε θερμά για την εξαιρετική βαθμολογία και τα σχόλια σας αναφορικά με την πρόσφατη διαμονή σας στο Sentido Pelagos Suites Hotel & Spa.

Η ομάδα μας ανυπομονεί να σας υποδεχτεί ξανά στο μέλλον και να σας χαρίσει μία ακόμη αξέχαστη εμπειρία.

278 €
Κως (Χώρα): Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
1.054
1.054
Η κριτική έγινε: 25 Μαΐου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν όλα τέλεια!!!Όμορφη και μοντέρνα διακόσμηση,καθαρές πισίνες, νόστιμο φαγητό με μεγάλη ποικιλία και το κυριότερο το πιο φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό που έχουμε συναντήσει σε ξενοδοχείο..από την πρώτη έως την τελευταία στιγμή.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2023
Ευχαριστούμε, daianab362
Ο/η Fatma Giarimaga, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Pelagos Suites Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Μαΐου 2023

Αγαπητή κυρία daianab362,

σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε μαζί μας και με άλλους χρήστες αυτά τα υπέροχα σχόλια αναφορικά με την πρόσφατη διαμονή σας στο Sentido Pelagos Suites Hotel & Spa.

Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι απολαύσατε πλήρως τις εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου μας, το φαγητό μας, καθώς και την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας.

Θα είναι τιμή μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2022

Το καλύτερο ξενοδοχείο του νησιού!! Υπέροχο και φιλόξενο περιβάλλον. Το προσωπικό επίσης εξαιρετικό με το χαμόγελο πάντα! Μείναμε 3 μέρες στην προεδρική σουίτα. Ευρύχωρο δωμάτιο με την ιδιωτική του πισίνα. Είμασταν GOLD GUEST και όλα ήταν υπέροχα! Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλο το προσωπικό για την υπέροχη εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, VasXad_kos
Ο/η Fatma Giarimaga, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Pelagos Suites Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2022

Αγαπητέ κύριε Χαδούλη,

σας ευχαριστούμε θερμά για την υπέροχη βαθμολογία σας.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ευχαριστημένοι με το δωμάτιο σας, όπως επιίσης και με την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας.

Ευχόμαστε να έχουμε την τιμή να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο κοντινό μέλλον.

Η κριτική έγινε: 13 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ εξυπηρετικό και φιλικό προσωπικό. Είχε πάντα καλή διάθεση..Πολύ όμορφο περιβάλλον.Καλό φαγητό, νόστιμο με μεγάλη ποικιλία! Τα δωμάτια ήταν πολύ ευρύχωρα! Περάσαμε υπέροχα! Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα! Σας ευχαριστούμε πολύ για όλα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, Charalampos M
Ο/η Fatma Giarimaga, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Pelagos Suites Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Μαΐου 2022

Αγαπητέ Κύριε Χαράλαμπε,

σας ευχαριστούμε εγκάρδια για την βαθμολογία και την κριτική σας.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε τη φιλοξενία και την φιλικότητα του προσωπικού μας, όπως επίσης και την ποικιλία του φαγητού μας.

Ευχόμαστε να έχουμε την ευκαιρία να σας υποδετούμε ξανά το κοντινό μέλλον.

Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2021

Υπέροχο ξενοδοχείο! Ευγενέστατο και χαμογελαστό το προσωπικό! Το φαγητό εξαιρετικό! Η καθαριότητα του αξιοσημείωτη! Ένα ξενοδοχείο που σίγουρα γίνεται η αγαπημένη σου απόδραση! Ένα μέρος που σίγουρα θες να επισκέπτεσαι κάθε χρόνο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, S5689SDkikik
Ο/η Anna Spanaki, Μάρκετινγκ του Pelagos Suites Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητή kiki,

Σε ευχαριστούμε θερμά για την υπέροχη κριτική.

Όλοι στο Pelagos Suites Hotel & Spa έχουμε ως στόχο την εξυπηρέτηση του πελάτη παρέχοντάς του υπηρεσίες με υψηλά στάνταρ.

Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Άννα Σπανάκη
Executive Secretary

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το ξενοδοχείο Αύγουστο…θα ξεκινησω απο τα μειονεκτήματα για αρχή…η κουζίνα πρωινού και μεσημεριανού που δοκίμασα πλούσια σε ποικιλία αλλα κακό σε ποιότητα…2ον ξεχασα ενα μαγιό στο μπαλκόνι, 3 μέρες επαιρνα τηλέφωνο και η μόνη απάντηση που επαιρνα «θα σας ενημερώσουμε»…μου δείξανε αδιαφορια επειδη δεν ήμουν πια πελάτης;;;;; Ενώ πλήρωνα 250€ την ημέρα ,έξτρα οτι υπόλοιπα έξοδα κάναμε των υπηρεσιών τους,και εμεινα και 5 μέρες;;;;;; Και εννοείται το μαγιό δεν βρέθηκε ποτέ …σε τέτοιο καλο σοβαρό ξενοδοχείο να μην βρήκαν ενα μαγιό που τους είπα και σε συγκεκριμένο σημείο που ξεχάστηκε ;Απαράδεχτοι μονο για την αδιαφορια που μου δείξανε τρώνε Χ ΚΑΙ κριμα στην διαφιμιση που τους έκανα…ντροπή

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Ioannamak123
Ο/η Maria Skliva, Guest Services / Front Office του Pelagos Suites Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2021

Ka. Iωάννα καλημέρα σας,

Έχω ήδη ενημερωθεί από την υποδοχή σχετικά με την απώλεια του μαγιό και για να ακριβολογούμε ήμουν παρούσα και σε ένα απο τα τηλεφωνήματα που κάνατε σε εμάς και ο συνάδελφος σας απάντησε ότι το μαγιό δεν είχε βρεθεί και ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έχει πέσει απο το μπαλκόνι και να το πήρε κάποιος πελάτης. Ως εκ τούτου το γεγονός ότι δεν δέχεστε ότι το μαγιό δεν βρέθηκε με την αδιαφορία από μεριάς μας όπως ισχυρίζεστε, δεν συνάδουν.

Στην αρχη του σχολίου σας αναφερετε ότι θα ξεκινήσετε σπο τα αρνητικα ''πρωτα''. Δεν παρατηρηθηκε καποιο θετικό σχόλιο παρόλαυτα. Η σοβαρότητα του ξενοδοχείου δεν κρίνεται απο το αν βρήκαμε το μαγιό σας ή όχι, το οποίο χάσατε η ίδια και όχι εμείς.
Δεν θα δεχτούμε καμία υπόνοια ότι το μαγιό σας βρέθηκε και δεν επιστράφηκε.

Ευχαριστούμε πολυ για τη διαφήμιση που μας κάνατε οικειοθελώς.

Να έχετε ένα καλό υπόλοιπο καλοκαιριού.