“ΙΔΑΝΙΚΟ”

Κουζίνες: Ελληνική, Διεθνής
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ιδανικό Εστιάτοριο για να περάσει κάποιος την ημέρα του. Είτε το πρωί στην παραλία, είτε το μεσημεράκι για φαγητό σε συνδυασμό με την παραλία και επισης το βράδυ ιδανικό για ζευγάρι,οικογένεια, παρέα κ.ά. Τα φαγητά τέλεια υπέροχα καθαρά φιλικό περιβάλλον και επαγγελματικό σέρβις!! Εμείς περάσαμε τέλεια!!! Και θα το ξαναεπαναλάβουμε.

Ευχαριστούμε, Lola S
Ο/η Abraham H, Ιδιοκτήτης του Plaza Beach Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Ευχαριστώ για τα καλά σας σχόλια .Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε.

Η κριτική γράφτηκε 15 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχο και φιλικό περιβάλλον. Εξαιρετικό σέρβις, μα πάνω από όλα μεγαλη ποικιλία απο πεντανόστιμα φαγητα που θα ικανοποιήσουν και τους πιο απαιτητικούς επισκέπτες. Σε συνδυασμό με τις οικονομικές τιμες,ενα εστιατόριο που επιβάλλεται να επισκεφθείτε. Το δικο μας νεο στεκι για φαγητο λέγεται PLAZA BEACH RESTAURANT...

Ευχαριστούμε, cryssa b
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ Φιλικό Περιβάλλον, τέλειο σέρβις, φάγαμε πολύ νόστιμα φαγητά. Όλα ήταν ύπεροχα!! Συγχαρητήρια! Το συνηστώ σε όλους! Σύτομα Θα σας ξανά επισκεφτούμε!!

Ευχαριστούμε, Natistef
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μαγαζί το μπλε της θάλασσας..Άψογη εξυπηρέτηση, καθαρό, με πάρα πολύ καλή κουζίνα..Αφού καθίσαμε να απολαύσουμε το μπάνιο μας, καθίσαμε για φαγητό..Οι καλύτερες γαρίδες σαγανάκι..Μα αυτά που θα μου μείνουν αξέχαστα είναι τα καλαμαράκια τηγανιτά..Μεγάλες μερίδες με χαμηλές τιμές..Μεγάλη ποικιλία στις μπύρες τους..Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα..Εξαιρετικοί άνθρωποι..!!

Ευχαριστούμε, Panagiota B
Η κριτική γράφτηκε 28 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα με την οικογένειά μου και το φαγητό ήταν εξαιρετικό. Πάρα πολύ ωραίο μέρος για να κάτσεις κοντά στην θάλασσα. Οι τιμές πολύ καλές. Το σέρβις ήταν άψογο. Δεν έχω τίποτα αρνητικό να προσθέσω, το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Zerin H

Plaza Beach Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κως (Χώρα), Κως

Plaza Beach Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!