Rania F

Ευχάριστη διαμονή!

Κριτική για: Astron Hotel
4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 4 Αυγ 2023μέσω κινητής συσκευής
Μείναμε πολύ ικανοποιημένοι από τη φιλοξενία σας στις διακοπές μας!
Η άνεση των επίπλων, η λειτουργικότητα των χώρων του δωματίου, η επί καθημερινής βάσης καθαριότητα, η ευχαίρια των παροχών όπως το πάρκινγκ, η πισίνα, το μπαρ, το πλούσιο πρωινό, το χαμόγελο και η εξυπηρέτηση του προσωπικού, είναι λόγοι που αξίζουν την καλή μας κριτική! Ευχαριστούμε πολύ!!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
386 €
    130 €
3.6 χλμ. από Astron Hotel
Κως (Χώρα): Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 18 Οκτωβρίου 2022

Ιδανική τοποθεσία για όποιον θέλει να γνωρίσει το νησί. Στο κέντρο, με υπέροχη θέα στο λιμάνι, καλό πρωινό, πολιτισμένο περιβάλλον, ευγενέστατοι άνθρωποι! Η εξυπηρέτηση, οι διευκολύνσεις, οι τουριστικές πληροφορίες,ανεξαρτήτως ώρας,
παρέχονται αβίαστα και πάντα με χαμόγελο!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, Chrysanthi I
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2022

Πάρα πολύ καλό ξενοδοχείο, μέσα στην πόλη της Κω. Εξαιρετική φιλοξενία, ήμουν κάτοχος κοινωνικού τουρισμού και δεν ένοιωσα καμία απολύτως διαφορά στη μεταχείριση. Ίσα - ίσα που μας έβαλαν και σε μπροστινό δωμάτιο με αυτή την υπέροχη θέα στο μπαλκόνι που έβλεπε τη θάλασσα, το δρόμο και τον κόσμο που έκανε βόλτα. Ο Υπάλληλος - ρεσεψιονίστ που ονομάζεται "Αλέξανδρος", υπόδειγμα υπαλλήλου, ξεχωριστή ευγένεια και έκανε το παν για να μείνουν απόλυτα ικανοποιημένοι οι πελάτες του ξενοδοχείου. Τα παιδιά στο σέρβις του πρωινού έκαναν τη δουλειά τους άψογα και ήταν κι αυτοί ευγενικοί και πρόσχαροι. Το δωμάτιο καθαριζόταν σε καθημερινή βάση και μας άφηναν καθαρές πετσέτες κάθε μέρα. Θα ήταν ποιό εξυπηρετικό να ήταν το ψυγείο στο δωμάτιο κάπως μεγαλύτερο και να υπήρχαν απλώστρες στο μπαλκόνι. Δεν είχαμε που να απλώσουμε τις πετσέτες και τα μαγιό και αναγκαστικά τα βάζαμε πάνω στις καρέκλες και το κάγκελο του μπαλκονιού. Αυτά όμως ήταν μικρές λεπτομέρειες που δεν αλλάζουν τη συνολική εικόνα. Το προτείνω ανεπιφύλακτα και εννοείται ότι θα πήγαινα ξανά!!! Σας ευχαριστούμε!!!

Ευχαριστούμε, Maria T
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2022

Πολύ καλή τοποθεσία. Καλό πρωινό. Τέλεια ξεκούραστα κρεβάτια. Πληροφορίες ασταμάτητες από τον καταπληκτικό Αλέξανδρο. Κρίμα που δε μένω στην Κω να είναι φίλος μου. Μπορείτε να πάτε χωρίς να βλέπετε τις φωτογραφίες που υπάρχουν γιατί το αδικούν το ξενοδοχείο και το κάνουν να φαίνεται παλιό. Είναι φρεσκοβαμμενο με καινούργια κλατιστικα . Υπέροχα όλα. Μόνο εκεί να πάτε.

Ευχαριστούμε, Nickkap
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2022

Ό,τι και να γράψω θα είναι λίγο μπροστά σ'αυτό που ζήσαμε στο Ηotel Aston! Όλα ήταν απλά υπέροχα! Καταπληκτικό πρωινό, ωραίο δωμάτιο, πισίνα πεντακάθαρη! Ιδιαίτερη αναφορά πρέπει να κάνω στην καθαριότητα του δωματίου.το προσωπικό καθάριζε κάθε μέρα το δωμάτιο και έβαζε καινούργιες καθαρές πετσέτες!για το τέλος άφησα το προσωπικό του ξενοδοχείου... Πρώτη φορά σε ταξίδι μας συναντήσαμε τόσο ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό! Όλα τα έκαναν με χαμόγελο και ευχαρίστηση!σας ευχαριστούμε πραγματικά απ'την καρδιά μας για όλα! Είσαστε όλοι σας καταπληκτικοί και αληθινοί άνθρωποι!!!

1  Ευχαριστούμε, K811CWdimitriss
Η κριτική έγινε: 11 Απριλίου 2022

Το ξενοδοχείο είναι πραγματικά εξαιρετικό!
Διανύω το 20ο έτος στην τουριστική μου καριέρα και μπορώ να σας πω πως αυτό το μέρος έχει όλα όσα θα ήθελε κανείς στις διακοπές του!
Ο Αλέξανδρος και οι συνεργάτες του στην ρεσεψιόν,
η Ιουλία στα πρωινά και αλλά τόσα πολλά πόδια που δεν γνωρίζω τα ονόματα τους, όλοι εξαιρετικοί!
Ένα από τα σημαντικότερα σχόλια που θα ήθελα να τονίσω στην κριτική μου είναι το ποσο καθαρό είναι το ξενοδοχείο, οι κύριες που εργάζονται στους ορόφους κάνουν πολύ καλή δουλειά κρατώντας έτσι τους χώρους πολύ καθαρούς!

Σας ευχαριστώ για όλα εναν έναν και υπόσχομαι πως στην επόμενη επίσκεψη μου στο νησί της Κω θα μείνω και πάλι μαζί σας!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
2  Ευχαριστούμε, Manolis T