Roving787372

Το καλύτερο spa που έχουμε επισκεφθεί, με διαφορά!!!

Κριτική για: Aqua Blu Boutique Hotel + Spa
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 10 Ιουν 2023
Επισκεφθηκαμε το spa του ξενοδοχείου, προκειμένου να περάσουμε μερικες ώρες χαλάρωσης και ευεξίας. Το απολαύσαμε στο έπακρο. Το κλίμα ήταν ιδανικό, ήρεμο, χαλαρωτικό και ισορροπημένο. Η Αθηνά και η Ελένη, που μας έκαναν μασάζ ήταν καταπληκτικές. Άριστες στην δουλειά τους, ευγενικοτατες και πολύ εξυπηρετικές. Σίγουρα θα τις επισκεφθούμε ξανά, για να αφεθουμε στα μαγικά χεράκια τους. Ευχαριστούμε για όλα κορίτσια!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 12 Ιουν 2023
Αγαπητή-έ Roving787372,

σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία σας για το Tamaris Spa του Aqua Blu Boutique Hotel + Spa.

Εκτιμούμε βαθύτατα τα ευγενικά σας λόγια για τις εγκαταστάσεις μας και χαίρομαι ιδιαιτέρως που απολαύσατε την χαλαρωτική μας ατμόσφαιρα και τις θεραπείες μας. Σε ότι αφορά τις θεραπεύτριες Ελένη και Αθηνά, είμαι σίγουρος ότι θα εκτιμήσουν πολύ τα ευγενικά σας σχόλια μόλις τους κοινοποιηθούν αντίστοιχα.

Ευχαριστούμε και πάλι για το σχόλιο σας και θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και στο μέλλον για άλλη μια μαγική εμπειρία.

360 €
    130 €
5.4 χλμ. από Aqua Blu Boutique Hotel + Spa
Κως (Χώρα): Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2022

Το Aqua Blu είναι ένα από τα πιο όμορφα ξενοδοχεία της Ελλάδας, με πελώρια πισίνα, πισίνες στα δωμάτια, ιδιωτική παραλία, παραποιημένη και πεντακάθαρη. Οι χώροι του ξενοδοχείου είναι καθαρό, υπάρχει ησυχία και το προσωπικό είναι άμεσο και διακριτικό. Το εστιατόριο του ξενοδοχείου σερβίρει εξαιρετικά πιάτα και στο all-day menu και στο dinner.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, Yiannis D
Ο/η Aqua Blu Boutique Hotel and Spa, General Manager του Aqua Blu Boutique Hotel + Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουλίου 2022

Αγαπητέ Yiannis D,

ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας για το Aqua Blu Boutique Hotel + Spa, με τα μέλη του Tripadvisor.

Χαρήκαμε ιδιαιτέρως που σας άρεσαν οι εγκαταστάσεις μας και βρήκατε το ξενοδοχείο μας καταπληκτικό, καθαρό και με ωραία παραλία. Είμαστε περήφανοι για τη φιλοξενία που παρέχεται από το φιλικό προσωπικό μας και είμαστε ταυτόχρονα χαρούμενοι που αποκτήσατε ανάλογη εντύπωση. Σε ότι αφορά τα εστιατόρια του ξενοδοχείου, μας τιμάει πολύ το σχόλιο σας για τη ποιότητα του φαγητού μας και υπόσχομαι να μοιραστώ την εξαιρετική κριτική σας με την ομάδα της Κουζίνας.

Σας ευχαριστούμε και πάλι για τη προτίμηση σας και ευχόμαστε να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα.

Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2022

Ωραίο ξενοδοχείο αλλά σίγουρα χρειάζεται μία ανακαίνιση μίας καί πολλά πράγματα θά ήθελαν ένα φρεσκαρισμα, ικανοποιητικό φαγητό καί πολύ καλή φιλοξενία από τόν Άλβιν πού μάς έκανε νά νιώσουμε σάν τό σπίτι μας!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, Jonh T
Ο/η Aqua Blu Boutique Hotel and Spa, General Manager του Aqua Blu Boutique Hotel + Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Ιουλίου 2022

Αγαπητέ Jonh T,

θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο Aqua Blu Boutique Hotel + Spa και για το χρόνο που αφιερώσατε και μοιραστήκατε την εμπειρία σας!

Με μεγάλη μας χαρά διαπιστώσαμε ότι κατά τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας, καλύψαμε επαρκώς τις ανάγκες σας και η εξυπηρέτηση του προσωπικού μας συνέβαλλε στο να νιώσετε άνετα και σαν το σπίτι σας. Σε ότι αφορά το σχόλιο σας ως προς τη βελτίωση των εγκαταστάσεων θα σας ήμουν ευγνώμων αν ερχόσασταν σε επικοινωνία μαζί μου ώστε να μάθουμε συγκεκριμένα τις παρατηρήσεις σας, προκειμένου να συμβάλλετε στη βελτίωση του προϊόντος μας.

Σας ευχαριστούμε και πάλι για τη προτίμηση σας και ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε στο εγγύς μέλλον!

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020

Από την πρώτη στιγμή που είδα το ξενοδοχείο στις φωτογραφίες στα social media πραγματικά ήμουν σίγουρη πως το ξενοδοχείο θα ήταν ένας μικρός παράδεισος.
Κατά την άφιξη μας στο ξενοδοχείο η ομάδα της Reception ήταν απόλυτα κατατοπιστική ως προς τα facilities του ξενοδοχείου και στην περιήγηση στους χώρους.

Το ξενοδοχείο έχει ένα άρωμα γαλήνης και μινιμαλισμού και είναι κάτι που από το πρώτο λεπτό γίνετε αντιληπτό. Το προσωπικό είναι άψογο και πάρα πολύ φιλικό, σε κάνουν πραγματικά να νιώσεις ξεχωριστός. Χίλια συγχαρητήρια σε όλο το προσωπικό για τον επαγγελματισμό τον οποίο έχουν.

Η αφορμή για αυτό το μαγευτικό ταξίδι ήταν τα γενέθλια του συντρόφου μου. Απο την πρώτη στιγμή που επικοινώνησα με το Reception Team για την διοργάνωση μιας τούρτας και του στολισμού ήταν απόλυτα εξυπηρετική και μου μετέδωσαν απόλυτη σιγουριά.

Συνεχίστε την καταπληκτική δουλεία την οποία κάνετε πάντα με αυτό το λαμπρό χαμόγελο που μεταδίδετε στους επισκέπτες.

Θερμά συγχαρητήρια στους : Τζινέτ (Reception), Νίκος Φιλιππίδης (Barman - Barista), Βαγγέλης Τσαχαλίδης (Reception), Ζίσης Τορνικίδης.

Ευχαριστούμε και πάλι για την όμορφη φιλοξενία και την παντοτινή ανάμνηση αυτών των διακοπών μαζί σας.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωμάτια με την προσωπική πισίνα πραγματικά αξίζουν.
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, 80paraskevip
Η κριτική έγινε: 2 Οκτωβρίου 2019

Το ξενοδοχείο υπέροχο σε μια πολυ ομορφη τοποθεσια !!! Με την πρώτη ματια καταλαβαίνεις πως προκειται για επαγγελματίες που έχουν ως προτεραιότητα την ευχάριστη διαμονή του πελάτη . Το spa φανταστικό αξίζει να το επισκεφτείτε οπως επίσης και το εστιατόριο υπέροχο ! Όλοι ευγενικοί και χαμογελαστοί !!! Μπράβο !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, queen12KIM
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2019

Αν καποιος χρειάζεται λιγες μέρες απολυτης χαλάρωσης κ ηρεμίας σε συνδυασμό με ενα ευγενεστατο κ χαμογελαστο προσωπικό το Aqua blue Spa ειναι αυτο που ψάχνεται, καθαριότητα, πλουσιο πρωινό κ ενα απο καλυτερα spa που εχω κάνει!!!! Σίγουρα θα επιστρέψω...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
4  Ευχαριστούμε, Maria_clktha