“Yperoxa”

Agkyra Fish Restaurant
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Its the best fish restaurant at kos.
ΠΟλλή φιλόξενοι και πολλη ωρεα ατμοσφαιρα η κουζινα απο της καλυτερες που υπαρχουν στην κω.

Ευχαριστούμε, Adi M

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Παρ όλο το μεγάλο πλήθος κόσμου που βρίσκεται εκεί καθημερινά η εξυπηρέτηση παραμένει άψογη. Πλέον το έχω κάνει στέκι... Τα λαχανικά πάντα φρέσκα και τα θαλασσινά πάντα νοστιμα. Ήταν μια καλή επιλογή που το επισκέφτηκα και ακόμα καλύτερη που το κάνω ξανά και ξανά. Και μη ξεχάσω το επιδόρπιο το οποίο δεν περιγράφεται με λόγια... Ευχαριστώ για ακόμη μια φορά.

Ευχαριστούμε, Manolis X
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραίο φαγητό κ πολυ καλη εξυπηρέτηση . Ωραίο περιβάλλον πανω στη θάλασσα . Πολυ ωραία η σαλάτα με σολωμο . Το προτείνω ανεπιφύλακτα !!!

Ευχαριστούμε, reniakos
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2017

Πριν 2 ημερες ειπαμε να βγουμε καμια 10αρια ατομα για φαγητο.Ειχα διαθεση για καλαμαρι και θαλασσινα οποτε μου εκαναν το χατηρι (καιτους ευχαριστω) να επιλεξουμε το Αgkyra.Το τραπεζι ηταν στα 5 μετρα απο το κυμα.Το προσωπικο ευγενικο και με διαθεση να εξυπηρετισει οποτε το χρειαστηκαμε.Εντυπωση μου εκανε οταν ζητησα ενα λεμονι και μου εκοψαν 3 ολοκληρα ενω αλλου σου φερνουν μισο και κομμενο σε 2 κομματια.Τα καλαμαρια που εφαγα (γιατι δεν μου εφτανε μονο ενα παρολο που η μεριδα ειναι γενναιοδωρη και με πατατα ψητη που την λατρεψα αλλα ειμαι στον ογκο!!!) ηταν ετσι οπως το περιμενα και τα υπολοιπα πιατα οσα δοκιμασα ηταν γευστικοτατα.Παρολο που τους κρατησαμε αρκετα παραπισω μια και μειναμε με διαφορα η τελευταια παρεα ηταν με το χαμογελο και αυτο σιγουρο αλλο ενα συν στην ετσι και αλλιως υπεροχη βραδια.Θελω να τους ευχαριστω και το προτεινω ανεπιφυλακτα.Σιγουρα θα το επισκευτω ξανα γιατι πρεπει να δοκιμασω το λαδολεμονο με καποιο ψαρι!!!Συνεχιστε την καλη δουλεια.Μπραβο σας!!!

Ευχαριστούμε, Jim A
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη εξυπηρέτηση τέλεια θαλασσινά υπέροχη ατμόσφαιρα το συνιστώ ανεπιφύλακτα και εγγυημένα!!! Η θέα και η θάλασσα δημιουργούν υπέροχο κλίμα

Ευχαριστούμε, g3kas

Agkyra Fish Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κως (Χώρα), Κως

Κως, Δωδεκάνησα

Agkyra Fish Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!