Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία τοποθεσία και πολύ ευγενικό προσωπικό. Μέχρι εκεί όμως!
Μείναμε στον 3ο όροφο.
Απίστευτα μικρό μπάνιο. Βρύση που έπρεπε να έχει αντικατασταθεί πριν χρόνια. Νεροχύτης βουλωμένος! Καζανάκι που τρέχει συνέχεια! Στο ντουζ χωράς μόνο αν είσαι κάτω από 100 κιλά. Νερό χλιαρό προς κρύο το απόγευμα που φτάσαμε και εντελώς παγωμένο το πρωί.
Τηλεόραση που δεν ήταν συντονισμένη σε κανένα κανάλι...!
Ψυγείο το οποίο κάνει απίστευτο θόρυβο. Δεν κοιμάσαι με τίποτα εάν είναι στην πρίζα.
Η καθαριότητα δεν είναι το φόρτε τους.
Σεντόνια στρώμα και μαξιλάρια για πέταμα.
Το ασανσέρ είναι ένα και για δυο άτομα το πολύ. Ήταν χαλασμένο για μερικές ώρες την ημέρα που φτάσαμε.
Ο χώρος για το πρωινό στο ισόγειο ανέλπιστα ωραίος και το πρωινό τίμιο.
Λύση ανάγκης η διαμονή εκεί, μόνο αν δεν έχεις να πληρώσεις κάτι καλύτερο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, _Z8057VK
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2019

Τα δωμάτια πολύ μικρά, το μπάνιο.... Ούτε παιδάκι δεν πλένεται άνετα, μια τρύπα. Μόνο με ανοιχτή κουρτίνα κ μετά εννοείται το μπάνιο κολυμπάει... Υποτίθεται το πήρε το Philippion (δίπλα) κ έκανε ανακαίνιση εσωτερικά... Μηδέν δεν έχει κάνει τίποτα. Οι τοίχοι είναι ακόμα με τις ρωγμές από τον σεισμό του 2017. Ευγενικό προσωπικό, αλλά από καθαριότητα μηδέν. Όσα βλέπει η πεθερά, σεντόνια κάθε 5 μέρες, μετά από ζήτηση δική μας, πετσέτες μας άφηναν μόνο του μπάνιου κ ζητούσαμε συνεχώς προσώπου κ δεν είχαν να μας δώσουν. Όσον αφορά το πρωινό, ικανοποιητικό (στο Philippion). Δεν αξίζει τα €€€ που ζητάνε για κανένα λόγο. Ελπίζω το χειμώνα να προβεί στην ανακαίνιση που λέει μπας κ ανέβει λίγο...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Fotini_andr
Η κριτική έγινε: 6 Οκτωβρίου 2018

ανακαινισμένο εξωτερικά όχι όμως και εσωτερικά. το μπάνιο υπερβολικά μικρό. φαίνεται η παλαιότητά του στα είδη υγιεινής και στο εσωτερικό του δωματίου. είναι μία φτηνή λύση ανάγκης. το προσωπικό ευγενικό. αρκετός θόρυβος από το ψυγείο. αρκετά ήσυχο δωμάτιο από εξωτερικούς ήχους. πολύ κοντά στο λιμάνι. η διαδρομη για το κέντρο μικρή και ευχάριστη.

Συμβουλή για το δωμάτιο: το δωμάτιο 203 είναι ήσυχο με ωραίο μπαλκονάκι. αρκετός ο θόρυβος από το ψυγείο. πολύ μικρό το μπάνιο.
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, ΑΓΓΕΛΟΣ Κ
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτοι ήμουν πελάτισσα απο εταιρία που εργάζομαι και μου ζητούσαν τα δίπλα λεφτά!!κλειστέ το καλυτερα γιατί δεν έχετε και παροχές για τα λεφτά που ζητατε!!!εγώ σίγουρα δεν πρόκειται να ξανά πατήσω

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, MariaaE2309NK
Η κριτική έγινε: 27 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οι φωτογραφίες είναι παραπλανητικές.Το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό και φιλικό αλλά το δωμάτιο ήταν πολύ μικρό, ειδικά το μπάνιο.Ακόμα,το πρωϊνό ήταν μέτριο.Τέλος, το δωμάτιό μας δεν είχε θέα όπως μας είχαν πει.Πολύ ακριβό για αυτά που προσφέρει!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, George P