“Το καλύτερο Burger!”
Κριτική για: Pax burgers

Pax burgers
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2020

Το καλύτερο Burger με διαφορά! Τεράστιο, ζουμερό, πεντανόστιμο, με φρέσκες τηγανιτές πατάτες, ότι καλύτερο για μεσημεριανό γεύμα.

Ευχαριστούμε, Cathy_Athanasiadou
Ο/η PaxBurgersGr, Marketing του Pax burgers, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Aγαπητή katerina Athanasiadou,

Ευχαριστούμε για την βαθμολογία σας και τα όμορφα σχόλια. Σας περιμένουμε να απολαύσετε ξανά τα PAX Burgers.

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

ειπα να το δοκιμασω και εγω.. παραγγειλαμε take away 2 μπεργκερ με πανε κοτοπουλο το ενα και το αλλο με κοτοπουλο σχαρας και επισης πηραμε και πατατες loaded σε ροδελες.. ηταν ολα αρκετα νοστιμα.. σιγουρα θα ξαναδοκιμασω γιατι θα ηθελα να δω και τα υπολοιπα πιατα τους σε burgers με κιμα, quesandilas κλπ
επισης ωραιο το ψωμακι στο burger

15  Ευχαριστούμε, RaphaelaF25
Ο/η PaxBurgersGr, Marketing του Pax burgers, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Αυγούστου 2020

Aγαπητή Raphaela Folia,

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δοκίμασα στο κατάστημα ένα μπεργκερ με πατάτες πριν καποιες μέρες.Ηταν η τεταρτη φορα και τελευταία.Είχα φαει και περυσι οταν κατέβηκα για ένα επαγγελματικο ταξίδι απο Αθήνα.Νομίζω πως η εκτελεση του μπέργκερ είναι δυσανάλογη της αξίας του.Μπιφτέκι 140γρ. καλοψημένο-σόλα χωρίς καν καποιος να ρωτησει πως το θέλω ψημένο με τις πατάτες πανιασμενες και σχεδον ωμές στο εσωτερικό τους και ένα ψωμάκι που οκ,όχι κάτι το ιδιαίτερο για 7 ευρώ δεν αξίζουν.Νομιζω πως ή πρεπει να κατεβασετε λιγο τις τιμές ή να αυξήσετε την ποσότητα του κιμά.140γρ=αστείο. Ακόμα αναζητω ένα καλο μπεργκερ στο νησί,πρωτοποριακό,με ιδέες κι όχι ένα ακομα μπεργκερ σαν αυτά που κανει πλέον και το τελευταίο καφέ της γειτονιάς με τις Jack Daniels και τα χοντροκομμενα-δικά σας onion rings.Σας ευχαριστώ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, _H9719XZ
Ο/η PaxBurgersGr, Marketing του Pax burgers, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιουλίου 2020

Aγαπητέ Παναγιώτης P,

Ευχαριστούμε για την κριτική! Εκτιμάμε πάντα τα ειλικρινή σχόλια και πρέπει να παραδεχτούμε ότι οι παρατηρήσεις μας μας βοηθούν να γινόμαστε συνεχώς καλύτεροι. Λυπόμαστε για την εμπειρία που είχατε, καθώς δεν έχουμε δεχθεί παρόμοιο σχόλιο σχετικά με κακής ποιοτητας μπιφτέκι και ελλιπή συστατικά στο burger που σερβίρουμε, όπως παράδειγμα λιγότερες πατάτες. Τουναντίον, θεωρούμε ότι το κόστος είναι ισάξιο της ποιότητας των υλικών που χρησιμοποιούμε για να σας προσφέρουμε πλήρη απόλαυση. Σας αναφέρουμε κι από εδώ ότι το προσωπικό του καταστήματος είναι πάντα πρόθυμο να δεχθεί τις παρατηρήσεις σας και να σας εξυπηρετήσει καθόλη τη διάρκεια της παραμονής σας στο νησί.

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία burgers σε ένα πολύ ωραίο σημείο στην παρακαλιακή λεωφόρο Βασιλέως Γεωργίου!!
Πιστεύω ότι είναι τα νοστιμότατα burger της Κω!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, minas64kos
Ο/η PaxBurgersGr, Public Relations Manager του Pax burgers, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιανουαρίου 2020

Aγαπητέ minas64kos,

Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2019

Άλλαξε ψωμάκι και οι πατάτες ήταν πολύ άσχημα τηγανισμενες και το άρωμα τρούφας δεν υπήρχε πουθενά, καμία σχέση με τα pax της Θεσσαλονίκης απογοήτευση

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, kakia b
Ο/η PaxBurgersGr, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Pax burgers, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Νοεμβρίου 2019

Aγαπητή kakia b.

Ευχαριστούμε που βρήκατε τον χρόνο να μας αφήσετε την βαθμολογία και τα σχόλιά σας, καθώς αυτά είναι που μας βοηθούν να γινόμαστε καλύτεροι. Λυπόμαστε πουν δεν φανήκαμε αντάξιοι των προσδοκιών σας. Θα θέλαμε να μας επισημάνετε τα γεγονότα που σας δυσαρέστησαν, ώστε να μπορέσουμε να αναβαθμίσουμε την εξυπηρέτησή μας και να σας παρέχουμε πλήρη απόλαυση όταν μας επισκέπτεστε.

The Pax Burgers Team

Pax burgers: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Pax burgers: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!