“Απιστευτα ωραια!!”

Ampeli
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αυτο το μαγαζι δεν ηξερα καν οτι υπαρχει, και οταν μια φιλη μου μας πηγε με τη παρεα μας απλα τρελαθηκαμε!!! Πανεμορφο!! Τοσο απλο και ομορφο. Εχει κατι τοσο παραδοσιακο..μου θυμησε τα παιδικα μου χρονια στο σπιτι της γιαγιας μου με την υπεροχη αυλη. Το μενου καταρτίζεται κυριως απο μεζεδακια, τα οποια κοστιζουν 2, 5 € και ετσι εχεις την επιλογη να δοκιμασεις πολλα!! Το κρασι ηταν πολυ καλο επισης...το σεσβις ευγενεστατο...ολα ηταν τελεια θα ξαναπαω 1.000%

Ευχαριστούμε, ioanna87

Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαριστος χωρος, οι μεζεδες του ηταν φθηνοι και γευστικοι, σε κανανε να θες να δοκιμάσεις και αλλους. Το κρασι που δοκιμασαμε αξιζε πολυ. Το εστιατοριο βρίσκεται μεσα σε ένα αμπελι, με αποτελεσμα να του προσδίδει ένα παραδοσιακό στυλ. Η εξυπηρετηση ήταν πολυ φιλικη, αποτέλεσματικη και γρηγορη.

Ευχαριστούμε, Demi G
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητο ηταν πολυ καλο.. αν και οι μεριδες ειναι πολυ μικρουλες.. μεζεδοκατασταση πιο πολυ.. με πολυ καλες τιμες!!

Ευχαριστούμε, vasilis k
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Ωραια ατμόσφαιρα πολυ καλή εξυπηρέτηση καταπληκτικό φάει... Μπορείς να πας και με παρέα αλλα και με το ταίρι σου και να περάσεις παρα πολυ ωραια.

Ευχαριστούμε, Nektarios M
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Μια ταβέρνα όνειρο,περοτριγυρισμένη από ένα σωρό μυρωδικά,λαχανικά κ βότανα.Ένα περιβάλλον ιδανικό για ν απολαύσεις ένα απίθανο γεύμα.2,5 ευρώ το πιάτο και να χεις όρεξη! Ο παστουρμάς,το λουκάνικο και τα σαγανάκια του ήταν το κάτι άλλο!!!
Οικογενειακή επιχείρηση,φιλικό περιβάλλον και άμεση εξυπηρέτηση..

Ευχαριστούμε, xris g

Ampeli: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τιγκάκι, Κως
Τιγκάκι, Κως

Ampeli: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!