Flyer13730700187

Εξαιρετική εξυπηρέτηση!!!

Κριτική για: Astir Odysseus Kos Resort & Spa
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 13 Αυγ 2023
Εξαιρετική εξυπηρέτηση. Το επισκευτηκ με την σύζυγό μου κατά την διαμονή μας στο ξενοδοχείο. Πληροφορήθηκαμε λεπτομερώς για όλες τις υπηρεσίες και τα προγράμματα και επιλέξαμε το κρητικό μασάζ. Μας εξυπηρέτησαν ο Δήμος και η Σοφια οι οποίοι ήταν ευγενεστατοι και εξαιρετικοί στην δουλειά τους. Θα το συνεστηνα ανεπιφύλακτα.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 13 Αυγ 2023
Αγαπητε Flyer13730700187,
Σας ευχαριστούμε πολύ που μοιράζεστε την εμπειρία σας μαζί μας.
Ευχόμαστε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο μέλλον.
Astir Odysseus Kos Resort & Spa.
Επιβραβεύσεις με το One Key
Τιγκάκι: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
2.159
2.159
Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2022

Εξαιρετική εξυπηρέτηση, οι θεραπείες που έκανα καταπληκτικές.
Τα προϊόντα που χρησιμοποίησαν ηταν εξαιρετικής ποιότητας.
Τα κορίτσια ήταν πολύ ευχάριστα και φιλικά. Σας ευχαριστώ για την καταπληκτική εμπειρία.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Discover456541
Ο/η Guest Relations Astir Odysseus Kos Guest Relations, Guest Services / Front Office του Astir Odysseus Kos Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Σεπτεμβρίου 2022

Αγαπητή Ευη Χ,
σας ευχαριστούμε πολύ που μοιράζεστε την εμπειρία σας μαζί μας.
Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε ικανοποιημένη από τις θεραπείες και την εξυπηρέτηση των συναδέλφων μας.
Ευχόμαστε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο εγγύς μέλλον.

Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη εμπειρία με τέλειες υπηρεσίες και φανταστικό σπα! Υψηλής ποιότητας φαγητό και άριστοι χώροι. Φοβερές πισίνες με αποκορύφωμα τη μεγάλη, δίπλα στη θάλασσα, όπου είναι πολύ άνετα! Άψογο προσωπικό και άρτια οργάνωση! Μπράβο σε όλους!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, Σοφία Κ
Ο/η Guest Relations Astir Odysseus Kos Guest Relations, Guest Services / Front Office του Astir Odysseus Kos Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιουλίου 2022

Αγαπητή Σοφία Κ,
Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας και τα θετικά σας σχόλια!!
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που περάσατε όμορφα και απολαύσατε το φαγητό, τις πισίνες, την ευγένεια του προσωπικού μας καθώς και οι υπηρεσίες του σπα ξεπέρασαν τις προσδοκίες σας.
Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο κοντινό μέλλον για να σας προσφέρουμε μία ακόμα υπέροχη διαμονή.

Η κριτική έγινε: 11 Ιανουαρίου 2022

Ήταν μια δημιουργική και μοναδική εμπειρία τόσο για εμένα όσο και για τη βαφτιστήρα μου. Η φιλοξενία και η οικειότητα παραδειγματική. Τα τόσο πολύτιμα χαμόγελα από το προσωπικό δημιουργούσαν ένα κλίμα αποδοχής, τόσο σημαντικό σε τόσο σκοτεινούς καιρούς. Ευχαριστούμε από καρδιάς.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, antoniavar
Ο/η Guest Relations Astir Odysseus Kos Guest Relations, Guest Services / Front Office του Astir Odysseus Kos Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Απριλίου 2022

Αγαπητέ antoniavar,
μας χαροποιεί ιδιαιτέρως το ότι μείνατε τόσο ικανοποιημένοι με την φιλοξενία μας.
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας και ευχόμαστε να έχουμε την δυνατότητα να σας καλωσορίσουμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2021

Διαχρονική αξεπέραστη ποιότητα σε υπηρεσίες διαμονής εξυπηρέτησης εστίασης και γενικά φιλοξενίας. Έχω επισκεφτεί το ξενοδοχείο περισσότερες από τρεις φορές και κάθε φορά βρισκω την ποιότητα του κορυφαία.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, George G
Ο/η Guest Relations Astir Odysseus Kos Guest Relations, Guest Services / Front Office του Astir Odysseus Kos Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητέ George G,
θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε για ακόμη μια φορά το ξενοδοχείο μας.
Χαιρόμαστε ειλικρινά που απολαύσατε την διαμονή σας και μείνατε ικανοποιημένος με τις υπηρεσίες και την φιλοξενία μας.
Ευχόμαστε να έχουμε στο μέλλον ξανά την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε!

Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2021

Θα ξαναπάμε σίγουρα .
Εξαιρετική τοποθεσία και εγκαταστάσεις
Πεντακάθαρο !!!
Πολυ Καλη ποιότητα φαγητού και ποικιλία
Πολυ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό !!!
Βεβαια είναι πεντάστερο όποτε όλα αυτά πρέπει να θεωρούνται δεδομένα!
Αξίζει και τα αστέρια του και τα λεφτά του!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, tinafrantzeskou
Ο/η Guest Relations Astir Odysseus Kos Guest Relations, Guest Services / Front Office του Astir Odysseus Kos Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2021

Αγαπητή κυρία Φρατζέσκου,

σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε για να μας αξιολογήσετε!

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που περάσατε όμορφα και απολαύσατε τις εγκαταστάσεις, την καθαριότητα και το φαγητό μας.

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε επίσης, για τα ωραία σας λόγια ως προς την ευγένεια και την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας, που καθημερινά καταβάλει κάθε δυνατή προσπάθεια για την ικανοποίηση των αναγκών όλων των φιλοξενούμενων μας.

Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας!